0

Do ludzi dobrze znajacych jezyk polski (Miodkow Bralczykow la Ramblii).

Czy forma (ty) bedziesz paradowal / bedziesz paradowac mozna uzywac zamiennie, obie poprawne?

0

@Transu96 A w tej czapce to grudnia bedziesz paradowal?

0

@sebasek99 nie wiem, czy tyle ogarne, ale dzieki.
@ZielonySzparag kiedys wstawialme to, przypadkowo polecnie dostalem. nawt niezle, znasz? Wersja koncertowa to niebo a ziema do teledysku.


0

@kerouac Tesknimy za Yerry Mina.

2

@Colon Ostatnim, najwyższym szczeblem d***kracji będzie referendum nt. „Czy funkcja tg x jest całkowalna na odcinku [0,2]?”. Dziś Sejm demokratycznie podjął uchwałę w sprawie tego, co jest, a co nie jest prawdą. Jak powiedział Abp Fulton J. Sheen: "Prawda jest prawdą jeżeli nawet nikt jej nie uznaje" oraz bł.ks.Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą" - tak samo prawdy nie da się potwierdzić taką czy inną ustawą!
Ponadto nie biorę udziału w hucpach, niepoważnym jest, by polski parlament zajmował się głupotami, a taką są wypowiedzi rosyjskich polityków z JE Włodzimierzem Putinem na czele. My mamy w Polsce obsesję, że jak ktoś na świecie kichnie, to od razu Sejm i prezydent protestują. Jeśli głupotę traktuje się poważnie, to ona rośnie w siłę.
Wypowiedź JE Włodzimierza Putina mnie rozśmieszyła, Putin sam się ośmieszył. Jeżeli rząd się tym zajmuje to dodaje powagi temu wydarzeniu. To niepoważne, żeby prezydent czy Sejm się tym zajmował, to była wypowiedź nieoficjalna, Putin nie mówił tego jako prezydent, tymi słowami powinni zajmować się publicyści.

0

Dlaczego Korwin nie wstal?

0

@Gall w sumie chyba historia tak dziala, a nawet relacje wiekszosci obencych zdarzen. Przeciez jestesmy naocznymi swiadkami mniejszosci, a nie wiekszosci zdarzen na swiecie - nie mowiac o przeszlosci.
Czasem jest to yt, ale czesto wlasnie relacje starszych kibicow - i albo im uwierzymy (z lekkim sceptycyzmem) albo nie.
Zgadzam sie w sumie ;)

1

@ZielonySzparag uff. sporo materialu, ale dzieki. Musze sobie zapisac i zaczac sluchac. Z pierswzego wraznia to Madlib na pewno mi mocno podejdzie. Dzieki.

ps. a tribe called quest i gang starr nawet znalem i lubie

3

@paweldunajecfcb don el patron! wrociles. plata o plomo senior!

0

Czy dzis jest powtorka (nie retransmisja) finalu MS z 94 roku?

21

Oklaski w Sejmie na czesc Janusza Korwin Mikkego. :)
https://pbs.twimg.com/media/EN4CZbYUcAERLvX?format=jpg&name=900x900

1

Nawet bardzo mlodzi kibice (gen Z) potrafia gloryfikowac przeszlosc (kiedys to bylo), to normalne.
Tesknimy za potezna i pieknie grajaca Barca Pepa i przenosimy ten wszechmoc na cala historie Barcy, a przeciez mielismy rozne okresy, o czym boomerzy wiedza najlepiej.

Jeden z nich (tych okresow), to tak jak w przypadku rep. Hiszpanii - gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze.
Barca byla i jest wielka, najlepszy klub w historii, ale o calkowitej dominacji nie ma i chyba nie bedzie mowy. Konkurecja jest i byla ogromna, a tytul moze wygrac tylko jedna ekipa.
Gralismy z Pepem, Iniesta, Xavim i Messim kosmicznie, ale nawet to nie dalo nam 2x LM z rzedu.

2

@DaPi wiesz DaPI, napastnik zyje z podan.

0

Wczoraj uczesniczylem w jednej z bardziej plodnych dyskusji, po ktorych kilkanascie nagran wyladowalo w mojej kolekcji muzycznej. Nie ma jej w goracych, ale jest tu. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8072385#comment-8072385

Chodzilo o rap i flirt z innymi
gatunkami.
Dzis meczylem glownie DJ Krush, Bones i Jazzmatazz.

0

Nawet nie pamietam jak nazywal sie kapitan Titanica, zreszta nie jest to wazne, bo wielu wolaoby, by Ernesto nazywal sie dzis, czy juz wczesniej Francesco Schettino.

0

Ktos przyuwazyl moment na lawce rezerowych Atletico, gdy jeden z graczy mial w reku cos jakby papier toaletowy (srajtasma)? Co to bylo, butelka?

0

0

@itmustbejoke Sa rozne hipotezy. Jedna jest taka: jesli zalozyc, ze EV jest zlym ternerem, ktory nie pasuje do Barcy, a pilkarze go popieraja - to albo oni nie maja pojecia o pilce albo sa nasyconymi kotami.

8

Zenujace bylo Atletico dzis momentami, ale wykorzystali to co mieli i pyk (cyk?), nie ma nas.
Powinno sie wygrac z tak cienkim AM - chyba napisalem oczywista oczywistosc.

#koncentracja

0

@Artsss piwo puszkowe smakuje gorzej. Wyjątek? Guinness, ale i tak trzeba przelać do kufla.

2

@marcin000019 Ja bede ogladal mecz, ale wielu Ramblowiczow nie jest w stanie spogladac na ekran gdy trenerem jest E.V.
Dla nich ta propozycja :)

2

Jeśli ktoś się na grę Barcy obrazil i go oczy bolą, to na tv Puls o 2000 zaczyna sie Film Hot Chick - nie znam , ale kto wie moze oczy mniej będą krwawily od Gorącej Dziewczyny.

0

@ViscaBarca123 kiedyś chyba regularnie grali w najwyższej klasie

0

Panowie, udalo Wam sie pobrac tego darmowego audiobooka, czy byla tylko mozliwosc wysluchania go na stronie?

@jacobFCB @kerouac @Cochise @Nano22 @michal26 @Kajtek77 @student97r @Stoiczkow @KamQiX @Bartek22

12

Kiedy wychodzisz z mszy po komunii, ale ksiazd cie widzi.


1

@MAD Wlosclawek tez dobry

1

@LoveValverde Ty, faktycznie. Ja lubie keczapy, ale Tortex to porazka, blady taki. Chociaz dlugo sie potrzyma dzieki konserwantom ;)
Pudliszki, Kotlin, Heinz oraz Dawtona to czolowka.

0

@Diamondmaster Az sobie te strone konwersjacje do pdf wydrukowalem, bo duzo to swietnej muzy.

0

@Diamondmaster ja bardzo malo rapu slucham, ale cos takiego to naprawde zloto.
Mam jakies probne konto na Deezer i Spotyfaju i nie ma albumu Zen. tzn na Deezer jest okladka ale zupelnie inna muza.
@DaPi Poczekalnia, Bollywood i xxxtentacion najbardziej mi weszly na pierszy rzut ucha.

0

@DaPi zara sie wezme za sluchanie.
@Diamondmaster @kerouac @Cvzx @Avada Kedavra @Kamiloza91
moj kumpel, ktorego tu nie ma na LR poleca Jazzmatazz, ale pewnie znacie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?