0

@kerouac Tez tak uwazam, ale z dojrzaloscia to roznie bywa no i chyba trzeba tez ja zdefiniowac,
Zanm ludzi starych a glu...niedojrzalych, mloddych bardzo dojrzalych, starych niedoswiadczonych, mlodych doswiadczonych, itd.

1

0

@kerouac niedawno to pisalem, ale nie wiedzialem, ze to cytat.

3

@Buksza Das große Orchester der Weihnachtshilfe

0

@kerouac to raczej argument perspektywy, ale niech Ci bedzie.
a te koncowke to u kogos juz slyszalem.... :)

2

@kerouac uu argument wieku. nieladnie

0

@blaugrana_36 ale ludzi po banie wraca.

0

@kerouac a mialem pisac wlasnie o "galaktycznych", to se tu napisze.
Nie jestem wielkim antyRealowcem, w tym sensie, ze wole kibicowac Barcie nize hejtowac Real, ale gdy cos wygrywaja, to jakos tak dziwnie sie czuje, a gdy pomysle, ze wygrali 3 LM z rzedu (nie 1, nie 2, tylko 3!) z ZZtop na czele, to juz w ogole. Nawet stylu nie pamietam.

0

@sebasek99 a blogi sen power nap podczas lotow?

0

@Mankind chyba w pytaniach mozna uzywac past simple.

0

@Mankind a co jednak chodzilo o to, o WENT?

0

@Avada Kedavra czyli z Atletico fiascado?

0

@Zip Scilsy top napasciorow.

0

Kiedys to byly klasyki.
http://tiny.cc/kdtliz

0

@IronSanHybrid To tylko takie powiedzienie.
....zrobic z kogos potowora (Sterling) Pep

4

Czlowiek, ktory potrafi powiedziec "mylilem sie" brawa za to, szczegolnie gdy jest/byl zwiazany z RM.

1

@Lisek No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C

0

@Suzu No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C

0

@IronSanHybrid a Pep tak ;)

0

@Striker znany szczur? Francesco Schettino

0

@IronSanHybrid Czy zrobilby?

3

@Quanah_Parker razem z nim w studiu Polsatu siedzi scisly top.

0

@AmigoBlancos Jeden Valdek w Realu juz jest, widzialbys Ernesto jako ich trenera?

0

@IronSanHybrid Czy Kszawi zrobi z Fatiego potwora?

3

@Suzu Scaloni, Sampaoli, Favre, Henry i Bauza.

0

@Katalończyk 99 na pewno, ale mimo to mnie ciekawi.

0

@kolo123 gdzies mam te papryczki

1

Chetnie poznalbym mysli naszych pilkarzy, kogo po odejsciu Valverde widzieliby na jego miejscu. Duzo by to powiedzialo.
Podrzucic im ankiete?

3

Bartra , Lineker, Ronaldinho.
http://tiny.cc/0doliz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?