Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac Tez tak uwazam, ale z dojrzaloscia to roznie bywa no i chyba trzeba tez ja zdefiniowac,
Zanm ludzi starych a glu...niedojrzalych, mloddych bardzo dojrzalych, starych niedoswiadczonych, mlodych doswiadczonych, itd.
1
kogo rozpoznacie?
https://pbs.twimg.com/media/EOCGQvSUYAAaRsL?format=jpg&name=900x900
0
@kerouac niedawno to pisalem, ale nie wiedzialem, ze to cytat.
3
@Buksza Das große Orchester der Weihnachtshilfe
0
@kerouac to raczej argument perspektywy, ale niech Ci bedzie.
a te koncowke to u kogos juz slyszalem.... :)
2
@kerouac uu argument wieku. nieladnie
0
@blaugrana_36 ale ludzi po banie wraca.
0
@kerouac a mialem pisac wlasnie o "galaktycznych", to se tu napisze.
Nie jestem wielkim antyRealowcem, w tym sensie, ze wole kibicowac Barcie nize hejtowac Real, ale gdy cos wygrywaja, to jakos tak dziwnie sie czuje, a gdy pomysle, ze wygrali 3 LM z rzedu (nie 1, nie 2, tylko 3!) z ZZtop na czele, to juz w ogole. Nawet stylu nie pamietam.
21
https://www.pracuj.pl/praca/trenerFcBarcelona_na6miesiecy
0
@sebasek99 a blogi sen power nap podczas lotow?
0
@Mankind chyba w pytaniach mozna uzywac past simple.
0
@Mankind a co jednak chodzilo o to, o WENT?
0
@Avada Kedavra czyli z Atletico fiascado?
0
@Zip Scilsy top napasciorow.
0
Kiedys to byly klasyki.
http://tiny.cc/kdtliz
0
@IronSanHybrid To tylko takie powiedzienie.
....zrobic z kogos potowora (Sterling) Pep
4
Czlowiek, ktory potrafi powiedziec "mylilem sie" brawa za to, szczegolnie gdy jest/byl zwiazany z RM.
1
@Lisek No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C
0
@Suzu No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C
0
@IronSanHybrid a Pep tak ;)
0
@Striker znany szczur? Francesco Schettino
0
@IronSanHybrid Czy zrobilby?
3
@Quanah_Parker razem z nim w studiu Polsatu siedzi scisly top.
0
@AmigoBlancos Jeden Valdek w Realu juz jest, widzialbys Ernesto jako ich trenera?
0
@IronSanHybrid Czy Kszawi zrobi z Fatiego potwora?
3
@Suzu Scaloni, Sampaoli, Favre, Henry i Bauza.
0
@Katalończyk 99 na pewno, ale mimo to mnie ciekawi.
0
@kolo123 gdzies mam te papryczki
1
Chetnie poznalbym mysli naszych pilkarzy, kogo po odejsciu Valverde widzieliby na jego miejscu. Duzo by to powiedzialo.
Podrzucic im ankiete?
3
Bartra , Lineker, Ronaldinho.
http://tiny.cc/0doliz