1

@tobiasson92 van Gaal chyba

2

@Kapitan hawk przypomina sie scena z Mad Max 3 Pod Kopula Gromu.

5

@Suzu usmiech Jokera.

0

Helena Condis - ladna jest.

jesli czesc zarzadu byla za zwolnieneim, to czy ktos ze slynnych twiterowych dziennikarzy podawal te informajcje, bo nie pamietam

2

@Janiama @SeeleyBooth ta sama akcja, ale z FRA komentarzem.


0

@SeeleyBooth chyba miszczem, tej.

0

Kucz, Swierczewski na pozycji prawoskrzydlowego, pole karne, Swierczewski.... Strojek, goooooool!!
GKS vs Bordeaux
#aZydorowicz


1

@Veil5ide nie ogladalem ich meczow, to niestety Ci nie powiem, ale moze @Janiama cos pamieta.

ps. tem meczyk mega sie oglada.

1

Athletic Club vs ManU (Bielsa vs Ferguson) swietny mecz.
[Europa League 11/12] 1/8 final , hiszpanski kometntarz.


8

@Suzu a jak dolechal , bo Grecia się pyta?

2

Valverde grajacy w Bilbao


0

@MarioVeB! Przynajmniej masz z tego beke (lub utrate wiary w ludzi).

5

Barto, Pochettino, Valverde i inni.
https://i.redd.it/ceqvvl2lkja41.jpg

3

O kurde ;)


1

Solskjaer inspiracja dla Velverde.


@JimMorrisonFCB

2

Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.

0

@Katalonbar hahah

0

Juz niedlugo na Soma.FM - Heavyweight Reggae.
https://pbs.twimg.com/media/EOI6dE4UwAUooJe?format=png&name=small

4

@Kapitan hawk ale co na TVP dotacje, tak malo?

0

@kazbychu ze najlepsze?

31

0

ponawiam pytanie.
François Omam-Biyik, ktos kojarzy?
@Janiama moze Ty?
ps sorry nie chcialem Cie budzic.

0

@Colon skubany

skubany

R.Carlos

vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216459835836784641
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216454802802192390
R9 Barca
https://x.com/i/status/1216449769310126080
Weah
https://x.com/i/status/1216419574293368833

4

Pare fajnych bramek w odpowiedzi. Zapraszam

0

Mimo wczesniejszych zapowiedzi Wieżowiec z Tandil nie powroci na Australian Open, nie chce ryzykowac,

szkoda (bo bylby moim faworytem), ale tez dobrze, nie ma co niepotrzebnie ryzykowac.

ps. Andreescu tez niestety nie zagra - kontuzja kolana.

2

@xofcbxo chyba mam je jak Rafael Ribeiro po prawej stronie, ale dalem jesli o to pytasz. Popieram wszystkie dobowolne zbiorki, to dla mnie kwintesencja anty-socjalizmu.

1

@kerouac syn Waltera?

1

@puyol_presidend5 To w takim razie kto jest zly, a kto brzydki?

0

@xofcbxo cholerny rak prostaty.

0

@puyol_presidend5 ej facet dobry jestes. (czy byl telefon do przyjaciolki?)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?