Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tobiasson92 van Gaal chyba
2
@Kapitan hawk przypomina sie scena z Mad Max 3 Pod Kopula Gromu.
5
@Suzu usmiech Jokera.
0
Helena Condis - ladna jest.
jesli czesc zarzadu byla za zwolnieneim, to czy ktos ze slynnych twiterowych dziennikarzy podawal te informajcje, bo nie pamietam
2
@Janiama @SeeleyBooth ta sama akcja, ale z FRA komentarzem.
0
@SeeleyBooth chyba miszczem, tej.
0
Kucz, Swierczewski na pozycji prawoskrzydlowego, pole karne, Swierczewski.... Strojek, goooooool!!
GKS vs Bordeaux
#aZydorowicz
1
@Veil5ide nie ogladalem ich meczow, to niestety Ci nie powiem, ale moze @Janiama cos pamieta.
ps. tem meczyk mega sie oglada.
1
Athletic Club vs ManU (Bielsa vs Ferguson) swietny mecz.
[Europa League 11/12] 1/8 final , hiszpanski kometntarz.
8
@Suzu a jak dolechal , bo Grecia się pyta?
2
Valverde grajacy w Bilbao
0
@MarioVeB! Przynajmniej masz z tego beke (lub utrate wiary w ludzi).
5
Barto, Pochettino, Valverde i inni.
https://i.redd.it/ceqvvl2lkja41.jpg
3
O kurde ;)
1
Solskjaer inspiracja dla Velverde.
@JimMorrisonFCB
2
Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.
0
@Katalonbar hahah
0
Juz niedlugo na Soma.FM - Heavyweight Reggae.
https://pbs.twimg.com/media/EOI6dE4UwAUooJe?format=png&name=small
4
@Kapitan hawk ale co na TVP dotacje, tak malo?
0
@kazbychu ze najlepsze?
31
https://x.com/i/status/1216413280723439616
0
ponawiam pytanie.
François Omam-Biyik, ktos kojarzy?
@Janiama moze Ty?
ps sorry nie chcialem Cie budzic.
0
@Colon skubany
R.Carlos
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216459835836784641
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216454802802192390
R9 Barca
https://x.com/i/status/1216449769310126080
Weah
https://x.com/i/status/1216419574293368833
4
Pare fajnych bramek w odpowiedzi. Zapraszam
0
Mimo wczesniejszych zapowiedzi Wieżowiec z Tandil nie powroci na Australian Open, nie chce ryzykowac,
szkoda (bo bylby moim faworytem), ale tez dobrze, nie ma co niepotrzebnie ryzykowac.
ps. Andreescu tez niestety nie zagra - kontuzja kolana.
2
@xofcbxo chyba mam je jak Rafael Ribeiro po prawej stronie, ale dalem jesli o to pytasz. Popieram wszystkie dobowolne zbiorki, to dla mnie kwintesencja anty-socjalizmu.
1
@kerouac syn Waltera?
1
@puyol_presidend5 To w takim razie kto jest zly, a kto brzydki?
0
@xofcbxo cholerny rak prostaty.
0
@puyol_presidend5 ej facet dobry jestes. (czy byl telefon do przyjaciolki?)