Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tajne przez poufne.
Ze względów etycznych musze opublikować taśmy, które dostałem od @Kapitan hawk .
Niby niewinne pogawędki o NBA, ale za tym moze kryć sie cos więcej .
W rolach głównych @student97r @Encore @fart i moze ktos jeszcze @TheNekro94
Kto jest kto?
0
@TheNekro94 a Malone bez Stocktona :)
Hornasek tez był ważny
0
@Janiama to zamiast Valverde Out to Valverde musi odejść?
4
@VamosRakieta iniesta i kszawi , humor Ci sie poprawi
2
@wojopancer Bergkamp wszedł do kręgu piłkarzy magików .
0
Używacie przyprawy tzw Maggi? Zbrodnia , a moze wręcz przeciwnie - jak znakazl do niektórych potraw?
0
@damianex10 polecam
0
@Jordi10 czekamy na Fargo i Better Call Saul (tfu)
1
@BarcaInfo takie gadanie gdy mleko juz sie rozlało .
Trenera ma docierać do zawodników - w jaki sposób to zrobi , to obojętne .
Atletico grało tragicznie , bez zaangażowania monentami - to przez to skakanie trenera czy na naszego sie spoglądali ?
1
@fart ale mega uderzenie
6
Dlaczego wspieram zbiórki, składki i inne dobrowolne datki?
A no dlatego, ze są one dla mnie odwrotnością socjalistycznego przymusu redystrybucji dóbr.
Napisałem to w uproszczony sposób i wiadomo , ze gdzie człowiek i duze pieniądze tam zawsze nadużycia bedą, ale mimo tego warto.
Najlepiej dać wędkę, a jesli nie ma w okolicy ryb, czy albo człowiek obłożnie chory to sie składać , pomagać.
1
Siatkarskie podanie w tenisie oraz ciekawa rączka rakiety.
6
@macio_944 Ziemua sie przechla, a nic nir leci po równi pochyłej , np ta piłka w trawie - komputerowy trick
4
@Avada Kedavra moze @Janiama sie odważy , juz nie pamięta tych spotkań ;)
0
@Avada Kedavra „przezyjmy“ to jeszcze raz. @patry295
8
@Avada Kedavra ja wtedy szok przeżyłem - człowiek demolka
8
Bolą te ostatnie porażki , ale piecze do dzis te 0-7 w dwumeczu z Bayernem Juppa. Ała
1
@BlauGrana1404 przygotowanie dość trudne
1
@BlauGrana1404 jeśli chcesz coś innego to - Barao.
Zobacz ofertę: Yerba Mate Barao De Cotegipe Premium 1000g https://allegro.pl/oferta/yerba-mate-barao-de-cotegipe-premium-1000g-7243575066?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
6
@Ratamahatta mes que un wnioski
0
@michal26 ludzkie działanie - instytut Misesa
0
@Dr_Cabasisi nie wysmiewala sie , lubi żartować I tyle - nie tylko z niego.
Ja nie jestem ani wielkim krytykiem ani zwolennikiem Valverde, ale zabawnie było wyobrazic sobie go kucajacego z termosem :)
8
Gdy oglądamy meczyk w kilkuosobowym gronie, jest tam zawsze taka dziewczyna, która na widok Valverde na ławce mawia:
"O dziadunio zaraz wyciągnie sobie termosik z kawa zbożowa lub herbatka i kanapeczki opakowane w papier śniadaniowy"
Takie ma skojarzenia.
0
@Transu96 duzo nudniej jest bez nich, fakt.
0
@BigShaq gorący prysznic - ciało się potem studzi , tłusty posilek by zmęczył . Jakiś nudny wykład na YT
2
@IronSanHybrid taka mała rzecz a śmieszy. Nikt oprócz nas Polakow nie zakuma tego humoru .
@Coutinho007
2
Nawet w filmach te porazki Barcy z Atletico.
0
@IronSanHybrid In Valdek We Trust.
0
@Transu96 albo thug life.
0
@KmN Szkoda, ze przegralismy, bo fajnie by pasowalo powiedzienie - wuefista zrobil bramki z materacow.