Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnConstantine1899 tez mi sie tak wydaje.
1
@Odesseiron Wez zmien ten avatar na jakis brazowy, zolty albo o normalnym kolorze.
0
@Odesseiron @socha karuzela sie kreci, kazdy zainteresowany kazdym.
1
Pochettino w MU? Podobno go chca, czy tez sie wszesniej zaklinal, ze tam nie pojdzie?
1
@macio_944 ja wole poczte elektorniczna.
0
@Aqualitek mail to w ogole jakas porazka jest.
0
@Lamora no w sumie tak.
1
@Lamora no ja polece do ARG a Ty do ciekawszego kraju .
NO kurcze..jak moze Ci sie nie chciec tam leciec... :)
3
@Lamora Gwizdnac Ci? Ciekawsze kraje??? Matko, moze sie zamienimy?
@Mr.Monteg nie wiem, sam szukam w necie, po info od @Lamora
@elmayakos racja, teraz to chyba wszystko oporocz veganskiej latte machiatto ;)
ale tam bardziej chodzilo o olow i arsen.
7
@Chwytliwy Rolnik znalazl wiec swoja ukochana Barce, pozostaje zaorac Europe.
1
@Lamora Odwiedzasz, komu tam kibicuja? Barce lubia?
1
@Lamora no to pochwal sie, kogo masz w rodzinie. Ciekawe to.
6
Do pijacych Yerba Mate.
@Lamora wrzucil wczoraj (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8097387#comment-8097387) cos z Wykopu o zbyt duzym stezeniu arsenu i olowiu w tym napoju.
Moze chodzic o ten artykul z 2018 roku. Ktos ma inne info?
https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/
ps. byly juz wczesniej podejrzenia o rakotworczosc, ale badania glownie dotyczyly osob palacych.
A moze lobby kawowe nie lubi tego ;)
0
@Lamora to?
https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/
0
@ViscaBarca123 cos tam bylo..... z tej pol-amatorskiej ligi brazylijskiej ;)
1
@Odesseiron "Pracodawcy powinni wypłacać pełną wypracowaną pensję. Przy wypłacie 2500 netto to prawie 4300 złotych! Niech pracownik sam zapłaci ZUS, PIT, NFZ i inne składki. W miesiąc zmienimy system!"
0
@ViscaBarca123 Ciekawie imie :) Lothar.
1
A Wy jak macie? Kazdy dzien jest dokladnie taki sam?
0
Macie jakies piosenki, o ktorych mysleliscie, ze znacie ich tytuly, ale sie myliliscie?
np. Phil Collins "Against All Odds", zawsze myslalem, ze tytul to Take a Look at me Now.
6
@Grubson06 w sumie to nic zlego, przeciez kazdy normalny klub ma plan B,C, D itd (trener moze - nie daj Boze - umrzec) i trener o tym wie.
Chodzi tylko o forme, a an to wyglada, ze oni poklepywali Valverde falszywie po plecach.
5
@Kapitan hawk komentatorzy go nienawidza.
8
@contowsky wrzucaj, bo nie lubi sie prozni.
4
@contowsky przejmujesz schede po @SHIBA ?
1
Jesli ktos lubi ogladac przesluwajace sie 3:41 slupki, to ma tu glosy na najlepszych pilkarzy w plebiscycie ZP od 2000 roku.
0
@jacobFCB no wlasnie te specyficzne czesto najbardziej w pamieci zostaja.
0
A ten syn (Laro Setién) naszego trenejro dobry?
ps. Betis Wall Pass.
0
@Walker zapomnij, kompletnie spalilem ;D
miala byc japonska waluta
0
@Mati90fcb Garmin to wlasnie z GPS i morzem mi sie kojarzy. Swoja droga, az dziwne, ze nie maja ((chyba) dobrej aplikacji z nawigacja.
0
@jacobFCB Jakus rewelacja. "Dziki" nie znam - cos mi sie kojarzy, ale chyba z Marlonem Brando.
0
@tristan87 @jacobFCB To jest tak nie-idealny serial, ze w sumie to tez robi go wyjatkowym. Ile tam bledow, nielogiczynch rozwiazan, nie znam tez serialu, w ktorym wrociloby tylu aktorow w innych rolach.
Naprawde swietna sprawa, ale niestety niedokonczona.
Edward Zentara (Sieradzki) odebral sobie zycie, ale jakos przeciez by sie go zastapilo.