0

@JohnConstantine1899 tez mi sie tak wydaje.

1

@Odesseiron Wez zmien ten avatar na jakis brazowy, zolty albo o normalnym kolorze.

0

@Odesseiron @socha karuzela sie kreci, kazdy zainteresowany kazdym.

1

Pochettino w MU? Podobno go chca, czy tez sie wszesniej zaklinal, ze tam nie pojdzie?

1

@macio_944 ja wole poczte elektorniczna.

0

@Aqualitek mail to w ogole jakas porazka jest.

0

@Lamora no w sumie tak.

1

@Lamora no ja polece do ARG a Ty do ciekawszego kraju .
NO kurcze..jak moze Ci sie nie chciec tam leciec... :)

3

@Lamora Gwizdnac Ci? Ciekawsze kraje??? Matko, moze sie zamienimy?

@Mr.Monteg nie wiem, sam szukam w necie, po info od @Lamora
@elmayakos racja, teraz to chyba wszystko oporocz veganskiej latte machiatto ;)
ale tam bardziej chodzilo o olow i arsen.

7

@Chwytliwy Rolnik znalazl wiec swoja ukochana Barce, pozostaje zaorac Europe.

1

@Lamora Odwiedzasz, komu tam kibicuja? Barce lubia?

1

@Lamora no to pochwal sie, kogo masz w rodzinie. Ciekawe to.

6

Do pijacych Yerba Mate.
@Lamora wrzucil wczoraj (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8097387#comment-8097387) cos z Wykopu o zbyt duzym stezeniu arsenu i olowiu w tym napoju.
Moze chodzic o ten artykul z 2018 roku. Ktos ma inne info?

https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/

ps. byly juz wczesniej podejrzenia o rakotworczosc, ale badania glownie dotyczyly osob palacych.
A moze lobby kawowe nie lubi tego ;)

0

@ViscaBarca123 cos tam bylo..... z tej pol-amatorskiej ligi brazylijskiej ;)

1

@Odesseiron "Pracodawcy powinni wypłacać pełną wypracowaną pensję. Przy wypłacie 2500 netto to prawie 4300 złotych! Niech pracownik sam zapłaci ZUS, PIT, NFZ i inne składki. W miesiąc zmienimy system!"

0

@ViscaBarca123 Ciekawie imie :) Lothar.

1

A Wy jak macie? Kazdy dzien jest dokladnie taki sam?


0

Macie jakies piosenki, o ktorych mysleliscie, ze znacie ich tytuly, ale sie myliliscie?
np. Phil Collins "Against All Odds", zawsze myslalem, ze tytul to Take a Look at me Now.


6

@Grubson06 w sumie to nic zlego, przeciez kazdy normalny klub ma plan B,C, D itd (trener moze - nie daj Boze - umrzec) i trener o tym wie.
Chodzi tylko o forme, a an to wyglada, ze oni poklepywali Valverde falszywie po plecach.

5

@Kapitan hawk komentatorzy go nienawidza.


8

@contowsky wrzucaj, bo nie lubi sie prozni.

4

@contowsky przejmujesz schede po @SHIBA ?

1

Jesli ktos lubi ogladac przesluwajace sie 3:41 slupki, to ma tu glosy na najlepszych pilkarzy w plebiscycie ZP od 2000 roku.


0

@jacobFCB no wlasnie te specyficzne czesto najbardziej w pamieci zostaja.

0

A ten syn (Laro Setién) naszego trenejro dobry?

ps. Betis Wall Pass.


0

@Walker zapomnij, kompletnie spalilem ;D
miala byc japonska waluta

0

@Mati90fcb Garmin to wlasnie z GPS i morzem mi sie kojarzy. Swoja droga, az dziwne, ze nie maja ((chyba) dobrej aplikacji z nawigacja.

0

@jacobFCB Jakus rewelacja. "Dziki" nie znam - cos mi sie kojarzy, ale chyba z Marlonem Brando.

0

@tristan87 @jacobFCB To jest tak nie-idealny serial, ze w sumie to tez robi go wyjatkowym. Ile tam bledow, nielogiczynch rozwiazan, nie znam tez serialu, w ktorym wrociloby tylu aktorow w innych rolach.
Naprawde swietna sprawa, ale niestety niedokonczona.
Edward Zentara (Sieradzki) odebral sobie zycie, ale jakos przeciez by sie go zastapilo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?