Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid mogła śniadanie jeść na kolacje , dobry lifehack by czas zaoszczędzić , ale i tak szacun.
0
@ToshyFCB No właśnie playlistami mało słucham
0
Janusz przegląda La Ramble, 2 min na pewno. A jak w klawiaturę wali.
0
@Pablopicasso27 Pablo, spoko. Ja tam Twoje obrazy lubie.
0
@palindrom1 Nie znalem tego. Dobra Szakira, chlopakom tiki taka chyba lepiej wychodzila.
0
@mr Barca Ty, jeszcze dwie perelki znalazlem
Chester
oryginal
a tu z Chrisem Cornellem, Chester zamiast Eddiego Vedera
oryginal
Co powiesz?
0
@LuisSalvano ta, Tymona bardzo lubie, a Jazzmatazz to wiadomo, klasyk.
@robsesh ;) przypomina sie pewna dyskusja
@tristan87 Pinto, Alves i Maradona tez cos nagrywali...
3
@palindrom1 W Babilonie zdrada, każą nosić jaja, a jaja podnoszą emocje i wywołują wojny
0
@LuisSalvano Pewnie z filmu Smarzowskiego znasz.
0
@mr Barca tu oryginal
a tu Chester. co powiesz?
0
@LuisSalvano Ale znales te kawalki, czy przesluchles w 3 sekundy?
0
@LuisSalvano Ale co Tymon czy Guru?
3
Na weselu @LuisSalvano nie moze zabraknac muzy. Trzeba liste dla Ciebie stworzyc. Proponuje Tymon and the Transistors "Bialy Mis" (nie moze zabraknac na zadnym weselu) oraz to cudo:
Guru "No Time to Play"
inne propozycje?
1
@mr Barca jak Ci sie podobal w Stone Temple Pilots?
Ciezko zastapic Scotta Weilanda.
1
@palindrom1 znam tez normalne kobiety.
https://www.retardo.dk/videos.php?id=6482
@palindrom1 fajnie to wszytko brzmi, tez wyzej tez.
0
@Gosciuu no ale po co sie upierac?
http://www.fizykon.org/muzyka/muzyka_rytm.htm
13
@ViscaBarca123 a na boisku sie nie zatrzyma, nie odpusci, nogi nie odstawi.
0
@escarabajo nie wstawiales juz kiedys fotki z kobieta, zima na szczycie?
edit. to jednak nie Ty :) brat?
0
@ksobi tak jest.
0
@escarabajo jakie trasy robiles, gdzie nocleg?
0
@palindrom1 to daj tu.
3
@ksobi eeeeej, szacun!
0
@ksobi @mindbender84 takt jest blisko, ale chodzi o inne slowo.
1
Wataha, Bieszczady - fajny utwor z napisow koncowych.
https://soundcloud.com/bieszczady/08-oj-ne-budu-ne-budu
0
@mindbender84 tak!
0
@LuisSalvano a muze kto bedzie robil? Moze Tymon Tymanski i Transistors?
8
@FC1899Barca Nazwiska u nich w zasadzie zawsze byly.
0
@mindbender84 z drugim dosc dobrze kombinujesz. Z pierwszym tez.. w sumie, bo jest zwiazany z polityka i mial byc prezydentem.
0
Rebus.
http://tiny.cc/dj7siz + http://tiny.cc/wt7siz =
0
Komentarz usunięty przez użytkownika