Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NGTRX 75 to absolutne minimum inaczej czar prysnie.
1
@NGTRX a posiadanie pilki w procentach, ile Cie zadowoli?
0
@VamosRakieta bana mial?
2
Czy w "Kawie na Lawe" je sie, czy tylko pije, a ten caly fingerfood, owoce i ciasteczka zjada ekipa TVN po programie?
0
@JimMorrisonFCB to elegancko
0
@JimMorrisonFCB Tak. A Gamma? kurde w zyciu nie widzialem.
A dzis gralem ze znajoma, ktroma ma wlasnie fajnego Fishera - 295 g
0
@sokot @Kompletny A sa w ogole tutaj jacys hejterzy nowego trenera?
9
O, dzis mamy matchday.
0
@JimMorrisonFCB W Tenniswarehouse moze kupic obecnie te marki
Babolat
Wilson
Volkl
Dunlop
Gamma
HeadPrince
Yonex
ProKennex
Tecnifibre
1
@JimMorrisonFCB no wlasnie. Prince niby jest.. ale w sumie nie kojarze kto gra. Niedawno Ferrer i Monflis ale jedne skonczyl kariere a drugi Wilson.
0
@VenoM nie wiem, nie wiem ;)
1
@bixmix Firmy padaja, zostaja polykane, ale jeszcze cos innego.
Mizuno bylo jeszcze
A w tenisie? Donnay, Völkl, Adidas, Puma, Fischer, Major.... a dzis? 4 moze piec firm produkujacych rakiety.
0
@PatrychoO masz chyba racja, trzeba sprawdzic kto wtedy Fiorentine sponsorowal, ale mi sie nie chce.
0
Kappa, Umbro, Diadora,-----, Hummel a dalej?``
https://pbs.twimg.com/media/EOfj4XzWoAINUTp?format=jpg&name=900x900
1
@PatrychoO Fajne te koszulki, sezon 93/4 tez miazga.
0
@Encore I get around - the Beach Boys.
1
@Kapitan hawk Dziambor miab byc, jak wypadl?
1
@Kapitan hawk Za malo przy lini zyje, moze, za malo ich motywuje z lawki, nie wiem.
1
@amanter 3 sezon Fargo - rewelacja tam grała i wyglądała
0
@Nano22 dobra, dobra
1
@Janiama aaa tak, chyba kiedys pisales, ze Brehme mial potezne jeb -uderzenie i lydki jak slon.
0
@Lord_Vader Cos w tym jest.
#Sarek.
1
@Janiama stawiam na Effenberga i Häßlera.
3
Stoichkov i Letkchov ich wyjasnili.
https://pbs.twimg.com/media/EOZuCziWoAEZ66C?format=jpg&name=small
0
@mindbender84 nope
3
@IronSanHybrid No na pewno ciekawsze niz EV, po tak dlugim okresie. Efekt swiezosci. Oby utrzymal.
0
@Trayko No wlasnie te znam, a Kiki nie.
0
@Zip Team Thiem.
0
@IronSanHybrid A nie mialo byc frazesow.
0
@Barca_Big_Moment
Team "Wieżowiec z Tandil" http://tiny.cc/1anviz