Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Fajna laska na Avatarze :)
0
@MariusGajusMaximus Musi odejść bo przegrał mecz w wygranym sezonie... xDDD
2
Jak to mawiał Ramzes "W życiu bywa jak w Kalejdoskopie" Jeszcze kilka lat temu w Barcy graliśmy Brightem, Jutglą, Akhomashem (Jako Wielka Nadzieją) i wypożyczonym Luukiem a w środku pola grał Roberto czy wypalony Busi bo Pedri non stop urazy miał, natomiast na boku obrony Dest i wypalony Alba a na środku Lenglet, który zawalał wszystko jak leci i wypalony Pique, który z wiekiem mega stracił na dynamice. Obecnie to Barca ma świetną pakę a w Realu, który wtedy był (Tym, który się wydawał być hegemonem na dekadę) jest mega kryzys a Papcio traci kontrolę nad tym wszystkim i już sam szuka wszędzie wymówek i winnych tego co stworzył.. Trochę jak Bartomeu i bardzo dobrze.
2
@norbi77 Mnie to nie przeszkadza, teraz sobie zobaczą co my tu mieliśmy z Bartomeu przez lata jak rujnował klub i uzywał go do swoich lewych interesów...
0
To jest na bank dziadek Gałsona..
0
@Szklaner Nie no Eric na PO fajnie się spisuje. Lepiej niż Kounde ostatnio.
0
@Laminedependencia Najlepsze na stronce na FB było oburzenie Madroli. A kto mu kazał pokazać koszulkę Wroga na imprezie gdzie świętuje się zwycięstwo Barcy?
7
@Arden Dr Flick masakruje ich pięknie.
3
@Mohawk74 No ja podobieństwa to nie widzę..
2
@Laminedependencia Z czego pewnie Casado odejdzie żeby coś wpadło kaski.
3
@damianex10 To powinno być jako zwiastun do nowej wersji FC.
1
@BojanKriKicz Idziesz plaża a tu taka ekipa sobie siedzi przy stoliku. No kurde pomyślał bym, że to sen..
1
@Szklaner Jak na ironię każdy z nich czuje się lepiej i lepiej pracuje na ww pozycji niż na swojej nominalnej xd
6
To nadal więcej niż jego IQ.
1
@Jakchcesz To dlatego De Jonga posadził na ławkę.
4
Uśmiechnijcie sie Madrycka Brygado ej co tacy smutni jesteście?
0
Campeone! Campeones! Ole Ole Ole!!!
0
Gdybym był w Relu Czaumenim to zamiast Fede to bym wolał dać w ryj Viniciusowi..
2
Jak ja nie cierpię tego Asencio...
0
Camavinga ty pajacu...
0
Gdyby to był Lamine to już by było pewnie 3...
0
Cierpliwości, my ładujemy manę, to Real musi biegać, gonić i ma presję na wynik, spuchną w drugiej połowie i będą workiem treningowym.
0
To jest wgl hit, że Gavi wrócił i odrazu posadził De Jonga :o
5
Genialne podanie Olmo. Czasami naprawdę chłop pięknie potrafi nieszablonowo błysnąc
1
Ale to zmieścił. Brawo Rashford
0
Kartka to powinna być..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Od dzisiaj zmiana przysłowia na "Uderz w stoł a Valverde się odezwie"
18
Pewnie Biali myślą, że ten stoł był bordowy i siedział przy nim Negreira..
2
@Colon Overkill jak dla mnie. Elimination np z tego albumu to prawdziwa petarda.