1

@APTAPT Fajna laska na Avatarze :)

0

@MariusGajusMaximus Musi odejść bo przegrał mecz w wygranym sezonie... xDDD

2

Jak to mawiał Ramzes "W życiu bywa jak w Kalejdoskopie" Jeszcze kilka lat temu w Barcy graliśmy Brightem, Jutglą, Akhomashem (Jako Wielka Nadzieją) i wypożyczonym Luukiem a w środku pola grał Roberto czy wypalony Busi bo Pedri non stop urazy miał, natomiast na boku obrony Dest i wypalony Alba a na środku Lenglet, który zawalał wszystko jak leci i wypalony Pique, który z wiekiem mega stracił na dynamice. Obecnie to Barca ma świetną pakę a w Realu, który wtedy był (Tym, który się wydawał być hegemonem na dekadę) jest mega kryzys a Papcio traci kontrolę nad tym wszystkim i już sam szuka wszędzie wymówek i winnych tego co stworzył.. Trochę jak Bartomeu i bardzo dobrze.

2

@norbi77 Mnie to nie przeszkadza, teraz sobie zobaczą co my tu mieliśmy z Bartomeu przez lata jak rujnował klub i uzywał go do swoich lewych interesów...

0

To jest na bank dziadek Gałsona..

0

@Szklaner Nie no Eric na PO fajnie się spisuje. Lepiej niż Kounde ostatnio.

0

@Laminedependencia Najlepsze na stronce na FB było oburzenie Madroli. A kto mu kazał pokazać koszulkę Wroga na imprezie gdzie świętuje się zwycięstwo Barcy?

7

@Arden Dr Flick masakruje ich pięknie.

3

@Mohawk74 No ja podobieństwa to nie widzę..

2

@Laminedependencia Z czego pewnie Casado odejdzie żeby coś wpadło kaski.

3

@damianex10 To powinno być jako zwiastun do nowej wersji FC.

1

@BojanKriKicz Idziesz plaża a tu taka ekipa sobie siedzi przy stoliku. No kurde pomyślał bym, że to sen..

1

@Szklaner Jak na ironię każdy z nich czuje się lepiej i lepiej pracuje na ww pozycji niż na swojej nominalnej xd

6

To nadal więcej niż jego IQ.


1

@Jakchcesz To dlatego De Jonga posadził na ławkę.

4

Uśmiechnijcie sie Madrycka Brygado ej co tacy smutni jesteście?

0

Campeone! Campeones! Ole Ole Ole!!!


0

Gdybym był w Relu Czaumenim to zamiast Fede to bym wolał dać w ryj Viniciusowi..

2

Jak ja nie cierpię tego Asencio...

0

Camavinga ty pajacu...

0

Gdyby to był Lamine to już by było pewnie 3...

0

Cierpliwości, my ładujemy manę, to Real musi biegać, gonić i ma presję na wynik, spuchną w drugiej połowie i będą workiem treningowym.

0

To jest wgl hit, że Gavi wrócił i odrazu posadził De Jonga :o

5

Genialne podanie Olmo. Czasami naprawdę chłop pięknie potrafi nieszablonowo błysnąc

1

Ale to zmieścił. Brawo Rashford

0

Kartka to powinna być..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Od dzisiaj zmiana przysłowia na "Uderz w stoł a Valverde się odezwie"

18

Pewnie Biali myślą, że ten stoł był bordowy i siedział przy nim Negreira..

2

@Colon Overkill jak dla mnie. Elimination np z tego albumu to prawdziwa petarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?