1

@ShawnC Lucho go przestawił na szpice i tam się dużo lepiej spisywał. Można teraz płuc sobie trochę w brodę i gdybać co by było gdyby został.. Natomiast w PSG mają oba skrzydła a nie jedno i to też oddaje ich jakość.

12

@Maker0 Zmarnował bo natrafiał na takich fachowców właśnie jakich mieliśmy typu Koeman, Xavi, Valverde, którzy nie potrafili z graczy wyciągnąć maksimum.. Myślę, że u Flicka by był maszyną.

1

Arbeloa chce oczyścić atmosferę pewnie dlatego dał im złotą zasadę "Dajcie sobie po razie i zgoda jak ma jeden coś do drugiego"

0

@MessiForeverTheBest tylko jeżeli odejdzie lewy i ferran to mi zostajemy z dupą totalną na dziewiątce a jeżeli odejdzie jeszcze rafina do tego to jeszcze dodatkowa będzie wyrwa na lewym skrzydle

3

Muszę natomiast przyznać że arteta odwalił kawał dobrej roboty w tym Arsenalu przeciętnego klubu który był w zasadzie wrakiem i upadłym legendą w kilka lat stworzył klub który walczy o mistrzostwo kraju i w finale champions league No kurna brawo arteta..

1

@Eklerek Arsenal gra strasznie defensywnie i pragmatycznie. PSG ma za mocną siłe rażenia.

2

No i zapewne PSG znowu z CL.. Nie wierzę w ten Arsenal szczerze mówiąc..

0

@Azi Gil Manzano i Hernandez Hernandez to dwójka chyba najbardziej Madryckich mierd.. To ile oni razy za każdym razem na korzyść Realu gwizdali i na niekorzyść Barcy albo rywala, z którym Real grał to jawne pokazanie komu się kibicuje.

4

Na oddziale bez zmian xd

3

@robsesh To miał być nowy Zidane.

3

Gil Manzano pewnie smutny bo nie wzmocnił swojego ukochanego klubu.

0

@Colon jest chyba nawet złożony bardziej niż ostatni album Death z 98 roku :o

1

@Colon Oj panie to nie jest krązek na jeden raz xd

1

@Colon Własnie leci na glośnikach bo przyszedł CD ,,/

3

@macio_944 Ja to najbardziej dziękuję Hectorowi wąsaczowi za gola na 1:1. Nasz człowiek < 3

1

@Colon Atheist. Swoją drogą zobacz co odkryłem ostatnio. Coś wspaniałego :)


0

@Ignareks Ez to Marokański Deulofeu xd

0

Jaki ten Fornals to jest pipa...

4

Można robić bingo kogo tym razem na LS bedą szukać. Kolejną kalekę do wypożyczenia pokroju Rashforda i Felixa, czy zapłacą turbo kasę za kolejnego OPM jak za Coutinho, Griezmanna i Olmo...

0

@Losiex To tylko będzie z korzyscią dla nas.

12

Nic dodać, nic ująć..


0

Nie umiem rozpoznać na boisku czasem czy przy piłce jest Balde czy Rashford i nie chodzi mi o kolor skóry...

2

Rashford to Henry ale z Temu...

2

Interstellar nabiera drugiego znaczenia skoro De Jong wrocił za rywalem i odebrał piłkę wślizgiem xd

0

Nie ma skrzydeł za to szpica też lipna.. Nie wyobrażam sobie tak wyjść na Real...

0

Czyli nie mamy wgl Lewego Skrzydła (W sumie to standard od lat) za to Prawe jest tylko straszakiem :S

3

@Ptasior Mam ogromny do nich sentyment.

2

@Kgorecki2500 I Palet nie było :)

1

@Ptasior On im tam wydaje rozkazy żeby rozstrzelać, dlatego za Flicka grają tak ofensywnie i ładują tyle goli.

0

@robsesh Paulinho i Luuk byli ok. Gorzej było z Douglasem, Boatengiem, Braithem o Matheusie już nie wspomnę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?