Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze spalony, po drugie. Skopane nogi naszego....
Karny i tak wydrukowany, ci sędziowie są niemożliwi hahaha
1
Sedziowie robili co mogli.......a to i tak by nic nie dało....nie dało by nic :))))
2
Hahahahaha i jeszcze dogrywka dla Realu :D
0
Fermin ich tam rozrzucił jak gnój po polu..... :D
0
I znowu będzie rożny po spalonym tak jak z interem.... xD
9
Sędzia musiałby go wyrzucić za drugą żółtą i dać jeszcze karnego więc....nie było szans żeby to zrobił, wolał zrobić totalnego śmiecia z siebie niż to gwizdnąć :D
1
@FCB24 i jak tam? Dalej chwalisz rywala i sędziego po tym co wyprawia? Haha
2
Nie wierzę....jak można światło bramki ręką zastawić.... i co ten cały VAR daje? No właśnie NIC !!
0
Jak tam nie będzie karnego to......a ci co tutaj pisali, że sędzie dzisiaj sędziuje dobrze to niech się lepiej schowają :D
2
Nawet już komentatorzy potwierdzają, że był stempel na Yamalu przy drugiej bramce dla Realu. Ciekawe co na to te wszystkie płaczki co wyzywały Yamala, że dawał nura.....
0
Nie dał moment wcześniej ewidentnej czerwonej, a chciałbyś żółtą za to :D
0
@Ayato2k myśli, że naszych zarżnie i w drugiej jego biali odżyją :D
0
@Herato brakuje, braku Araujo na kadrę w LM :]
0
@JoseArkadioMorales tylko trzeba jeszcze obronę konkretną zmontować :]
0
Kolano bądź więzadła powiedziały papa
1
Jeszcze kartki po ławce zacznie rozdawać za to, że nie potrafi paralityk sędziować :D
3
A gdzie żółta za nura?
0
@FCB24 pochwalić rywala za to, że nie dostał słusznej kartki.....hahahaha
Chwal teraz tego nura makambe :D
0
@FCB24 Wiemy, bo to nie twój pierwszy post przeciwko naszym :))) Biali out z tej strony ;)
0
Nie da czerwonej śmietnik.....
0
@Sapos93 nie zdziwiłbym się haha
0
@Virusk3 nie z tym sędzią....
0
Oni serio myśleli, że ta menda z gwizdkiem karnego nam gwiźnie xD On zrobi wszystko żeby real wygrał :D
0
@AdrianFCB10 ale wiesz, że i tak nic nie wygracie w tym sezonie ?? :)))
0
Komentarz usunięty
0
Co za śmieć z gwizdkiem dzisiaj jest to nie mam pytań.....
5
I znowu faulu na Yamalu nie odgwizda......drukarka dzisiaj idzie pełną parą
0
@AdrianFCB10 Przecież Cubarsi podał tak niechlujnie do brakmarza właśnie dlatego, że gość na spalonym próbował mu odebrać piłkę, co ty gadasz.
0
@Rupert_Haubica i kolejny przekręt real madrid TV daje radę w tym sezonie
Chłop w momencie podania był na spalonym więc jak może nagle walczyć o piłkę z Cubarsim.....
0
@RobsonPL ?? Chłop będąc na spalonym może nagle włączyć się do akcji i walczyć o piłkę?