0

Po pierwsze spalony, po drugie. Skopane nogi naszego....
Karny i tak wydrukowany, ci sędziowie są niemożliwi hahaha

1

Sedziowie robili co mogli.......a to i tak by nic nie dało....nie dało by nic :))))

2

Hahahahaha i jeszcze dogrywka dla Realu :D

0

Fermin ich tam rozrzucił jak gnój po polu..... :D

0

I znowu będzie rożny po spalonym tak jak z interem.... xD

9

Sędzia musiałby go wyrzucić za drugą żółtą i dać jeszcze karnego więc....nie było szans żeby to zrobił, wolał zrobić totalnego śmiecia z siebie niż to gwizdnąć :D

1

@FCB24 i jak tam? Dalej chwalisz rywala i sędziego po tym co wyprawia? Haha

2

Nie wierzę....jak można światło bramki ręką zastawić.... i co ten cały VAR daje? No właśnie NIC !!

0

Jak tam nie będzie karnego to......a ci co tutaj pisali, że sędzie dzisiaj sędziuje dobrze to niech się lepiej schowają :D

2

Nawet już komentatorzy potwierdzają, że był stempel na Yamalu przy drugiej bramce dla Realu. Ciekawe co na to te wszystkie płaczki co wyzywały Yamala, że dawał nura.....

0

Nie dał moment wcześniej ewidentnej czerwonej, a chciałbyś żółtą za to :D

0

@Ayato2k myśli, że naszych zarżnie i w drugiej jego biali odżyją :D

0

@Herato brakuje, braku Araujo na kadrę w LM :]

0

@JoseArkadioMorales tylko trzeba jeszcze obronę konkretną zmontować :]

0

Kolano bądź więzadła powiedziały papa

1

Jeszcze kartki po ławce zacznie rozdawać za to, że nie potrafi paralityk sędziować :D

3

A gdzie żółta za nura?

0

@FCB24 pochwalić rywala za to, że nie dostał słusznej kartki.....hahahaha
Chwal teraz tego nura makambe :D

0

@FCB24 Wiemy, bo to nie twój pierwszy post przeciwko naszym :))) Biali out z tej strony ;)

0

Nie da czerwonej śmietnik.....

0

@Sapos93 nie zdziwiłbym się haha

0

@Virusk3 nie z tym sędzią....

0

Oni serio myśleli, że ta menda z gwizdkiem karnego nam gwiźnie xD On zrobi wszystko żeby real wygrał :D

0

@AdrianFCB10 ale wiesz, że i tak nic nie wygracie w tym sezonie ?? :)))

0

Komentarz usunięty

0

Co za śmieć z gwizdkiem dzisiaj jest to nie mam pytań.....

5

I znowu faulu na Yamalu nie odgwizda......drukarka dzisiaj idzie pełną parą

0

@AdrianFCB10 Przecież Cubarsi podał tak niechlujnie do brakmarza właśnie dlatego, że gość na spalonym próbował mu odebrać piłkę, co ty gadasz.

0

@Rupert_Haubica i kolejny przekręt real madrid TV daje radę w tym sezonie
Chłop w momencie podania był na spalonym więc jak może nagle walczyć o piłkę z Cubarsim.....

0

@RobsonPL ?? Chłop będąc na spalonym może nagle włączyć się do akcji i walczyć o piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?