Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia gra z nami czy u Madryciaków? ;|
0
@heniusss to po ptokach już..... :(
0
@Karmenol nie dał
0
Eeee gdzie kartka na Eric za faul taktyczny?
1
Rekin-mod ON!!!
2
Lewy podaje jeszcze tlen......
5
Odzyskują piłkę po zagraniu ręką, robią kontre i jest gol......nie mam pytań.
0
Po kij się tak daleko do boku wyrzucił.....
1
Ehhh kiedy w końcu zrobią porządek w piłce z takim aktorami......
0
Ehh...jeden błysk wystarczył. Futbol jest nieprzewidywalny :O
1
@SinMistico bo typ cały dzień bez wody jest nie wytrzyma 90min
0
@Gohan93 chłop cały dzień nie pije nie wytrzymałby 90min....
5
Raphinia jest tragiczny ostatnio..... zaciął się totalnie
1
Co za pała nie myta z gwizdkiem.
Wpierw nie gwizdnął faulu na FDJ co sprokurowało kartkę dla Cubarsiego.
A teraz nie dał ewidentnej czwrwonej za faul na Inigo....kabaret
1
Przecież to jest na czerwoną....
1
Gavi z ferminem piach dzisiaj.
De Jong tylko klepeczka na alibi z obrońcami....
Z taką pomocą w końcówce meczu nie mogło się to inaczej skończyć.
2
Co robił przy tej akcji De Jong? Grzybów szukał?
1
De Jong jest tragiczny i elektryczny, zjazd do bazy na już!
2
To jest wasz czas, hejterzy Lewego.....Wyjcie!!! ;)
0
Pachnie trzecią dla kotleciko.
De Jong już nic nie gra....do najbliższego na alibi tylko :/
0
Dwa podania na puste przestrzenie, tyle i aż tyle wystarczyło...
0
Dzisiaj Wojtek troszkę, stylem ręcznika rozgrywa ten mecz :|
1
Świeży Lewy.....i cyk brameczka :D
1
Ale ten de Jong to jest hamulcowym w każdej akcji....jesus :|
0
@adamek20151 potraktuj ten wpis z przymrużeniem oka ;)
0
@FanBarcYxD efekt Szczęsnego na boisku? xD
0
Fermin człowieku co ty dzisiaj robisz, chcesz Pedriego na stałe posadzić na ławce lol :D
1
Czy to już syndrom Szczęsnego? Z nim nie przegrywamy xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LukaszFan napisałem to samo w innym komentarzu, łatwo można było wywieźć wczoraj pkt ale Raphinia z Penia jednak nie chcieli w tym pomóc.