0

Garcia gra z nami czy u Madryciaków? ;|

0

@heniusss to po ptokach już..... :(

0

@Karmenol nie dał

0

Eeee gdzie kartka na Eric za faul taktyczny?

1

Rekin-mod ON!!!

2

Lewy podaje jeszcze tlen......

5

Odzyskują piłkę po zagraniu ręką, robią kontre i jest gol......nie mam pytań.

0

Po kij się tak daleko do boku wyrzucił.....

1

Ehhh kiedy w końcu zrobią porządek w piłce z takim aktorami......

0

Ehh...jeden błysk wystarczył. Futbol jest nieprzewidywalny :O

1

@SinMistico bo typ cały dzień bez wody jest nie wytrzyma 90min

0

@Gohan93 chłop cały dzień nie pije nie wytrzymałby 90min....

5

Raphinia jest tragiczny ostatnio..... zaciął się totalnie

1

Co za pała nie myta z gwizdkiem.
Wpierw nie gwizdnął faulu na FDJ co sprokurowało kartkę dla Cubarsiego.
A teraz nie dał ewidentnej czwrwonej za faul na Inigo....kabaret

1

Przecież to jest na czerwoną....

1

Gavi z ferminem piach dzisiaj.
De Jong tylko klepeczka na alibi z obrońcami....
Z taką pomocą w końcówce meczu nie mogło się to inaczej skończyć.

2

Co robił przy tej akcji De Jong? Grzybów szukał?

1

De Jong jest tragiczny i elektryczny, zjazd do bazy na już!

2

To jest wasz czas, hejterzy Lewego.....Wyjcie!!! ;)

0

Pachnie trzecią dla kotleciko.
De Jong już nic nie gra....do najbliższego na alibi tylko :/

0

Dwa podania na puste przestrzenie, tyle i aż tyle wystarczyło...

0

Dzisiaj Wojtek troszkę, stylem ręcznika rozgrywa ten mecz :|

1

Świeży Lewy.....i cyk brameczka :D

1

Ale ten de Jong to jest hamulcowym w każdej akcji....jesus :|

0

@adamek20151 potraktuj ten wpis z przymrużeniem oka ;)

0

@FanBarcYxD efekt Szczęsnego na boisku? xD

0

Fermin człowieku co ty dzisiaj robisz, chcesz Pedriego na stałe posadzić na ławce lol :D

1

Czy to już syndrom Szczęsnego? Z nim nie przegrywamy xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LukaszFan napisałem to samo w innym komentarzu, łatwo można było wywieźć wczoraj pkt ale Raphinia z Penia jednak nie chcieli w tym pomóc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?