1

@Coutinho007 takiego określenia na władze La ligi i sędziów to jeszcze nie słyszałem ;)

0

@Katalończyk 99 z tą ręką to mówisz i piłkarzach czy sędziach? :D bo raczej na bank to drugie :))

0

@mekston trochę karnych jeszcze dostanie do końca sezonu więc może się udać...

0

@LukaszFan raczej ręcznikowi w bramce....jeden strzał/jeden gol :|

2

Pozostaje podziękować Raphini i Peni, bo pkt można było wywieść z tego żałosnego klubu na miękko

0

Udają cały mecz tego sie oglądać nie da........

1

Faul na Kunde jak z Barcelony do Madrytu....zapasy w polu karnym.... Lol

3

2 żółta dla viniego?

0

@ViscaelBarca2007 ale ma nadal tylko 17 lat, a nie można go zajeżdżać....proste

0

Penia tam stał, a i tak poszła mu po palcach :O

1

Tylko Penia wszedł i bramka ????

0

Chciał nas sędzia zrobić w jajo...ale VAR wiedział, że tego nie da się puścić xD

0

Karny to jest mus w tej sytuacji.......

1

@Kaamilos87 to potrzymane :|

0

Chciał Araujo to ma...teraz jego czas ;)

0

Nie słyszeliście nazwiska Lewandowskiego to macie.....asysta TOP!!!!

0

Co za żałosny karny, przecież to Pasolino na żółtą było

0

jaki karny ludzie.........dejta spokój

1

Włączyłem mecz Realu pierwszy raz od kilku miesięcy żeby zobaczyć stratę kolejnych pkt. A tu żółw jeszcze bramkę strzelił......przepraszam Wszystkich za moją decyzję :/

1

W sumie to drugą połowę gramy po 10 bo Roberto u nas nie ma to jest statysta który tylko przeszkadza :D

0

Roberto dopiero co wszedł a oddycha rękawami lol

1

Roberto już gra dla Valenci ????

0

Gen frajerstwa nadal żywy.............

3

Czy nas w każdym meczu muszą sędziowie przekręcić :D

1

Brawo! Roberto wszedł i zrobił robotę ;)
Capitano chyba nie gra pod Xaviego :D

0

@KibicBarcy84 to właśnie boli ale xavi kompletnie nie ma pomysłu na grę. Z nim gramy tylko indywidualnościami...

1

Kolejny mecz bez taktyki.
#xaviout

0

Padolino straszne.......

0

@daniel32778 chyba był kiedyś taki mały z Argentyny podobny piłkarsko..... :))))

0

Ferran jako nagrodę w następnym meczu ława ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?