Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 takiego określenia na władze La ligi i sędziów to jeszcze nie słyszałem ;)
0
@Katalończyk 99 z tą ręką to mówisz i piłkarzach czy sędziach? :D bo raczej na bank to drugie :))
0
@mekston trochę karnych jeszcze dostanie do końca sezonu więc może się udać...
0
@LukaszFan raczej ręcznikowi w bramce....jeden strzał/jeden gol :|
2
Pozostaje podziękować Raphini i Peni, bo pkt można było wywieść z tego żałosnego klubu na miękko
0
Udają cały mecz tego sie oglądać nie da........
1
Faul na Kunde jak z Barcelony do Madrytu....zapasy w polu karnym.... Lol
3
2 żółta dla viniego?
0
@ViscaelBarca2007 ale ma nadal tylko 17 lat, a nie można go zajeżdżać....proste
0
Penia tam stał, a i tak poszła mu po palcach :O
1
Tylko Penia wszedł i bramka ????
0
Chciał nas sędzia zrobić w jajo...ale VAR wiedział, że tego nie da się puścić xD
0
Karny to jest mus w tej sytuacji.......
1
@Kaamilos87 to potrzymane :|
0
Chciał Araujo to ma...teraz jego czas ;)
0
Nie słyszeliście nazwiska Lewandowskiego to macie.....asysta TOP!!!!
0
Co za żałosny karny, przecież to Pasolino na żółtą było
0
jaki karny ludzie.........dejta spokój
1
Włączyłem mecz Realu pierwszy raz od kilku miesięcy żeby zobaczyć stratę kolejnych pkt. A tu żółw jeszcze bramkę strzelił......przepraszam Wszystkich za moją decyzję :/
1
W sumie to drugą połowę gramy po 10 bo Roberto u nas nie ma to jest statysta który tylko przeszkadza :D
0
Roberto dopiero co wszedł a oddycha rękawami lol
1
Roberto już gra dla Valenci ????
0
Gen frajerstwa nadal żywy.............
3
Czy nas w każdym meczu muszą sędziowie przekręcić :D
1
Brawo! Roberto wszedł i zrobił robotę ;)
Capitano chyba nie gra pod Xaviego :D
0
@KibicBarcy84 to właśnie boli ale xavi kompletnie nie ma pomysłu na grę. Z nim gramy tylko indywidualnościami...
1
Kolejny mecz bez taktyki.
#xaviout
0
Padolino straszne.......
0
@daniel32778 chyba był kiedyś taki mały z Argentyny podobny piłkarsko..... :))))
0
Ferran jako nagrodę w następnym meczu ława ;)