0

Niech wraca do zdrowia, w sumie to młody talent ale mógłby Pep czasem wpuszczać Ture aby wzmagać starania młodego Barcelonisty.

No i aby nie stracić tak dobrego piłkarza jakim jest YAYA

0

Zwykła manipulacja mediów, wątpie aby pep się zgodził na takie warunki...

0

Zgadzam się z kolegą niżej Rafa zagrał dobrze nie ma co narzekać :)

Może mecz pomyliłeś albo go nie oglądałeś i wywnioskowałeś to z innych meczów, nie wiem jaki to był powód ale się mylisz :D

0

Panowie czego wy wymagacie :D

Cieszmy się tym co pokazuje i strzela bo to i tak wiele :)

0

Carles dla nas tyle zrobił, że pozostawmy jemu tą decyzje, jestem pewien że zrobi to co będzie najodpowiedniejsze.

Napewno jest on ikoną i autorytetem dla wielu.

Wydaje mi się, że puyol jest na tyle przywiązany do klubu że będzie chciał tutaj zakończyć karierę.

Poczekajmy a zobaczymy jak to się wszystko potoczy :)

0

CESC hmmm marzenie bardzo byłbym zadowolony z takiego rozwoju wydarzeń, co do Robinho troszke mam obaw ale z Ibrą też miałem i jak widać bardzo się przeliczyłem bo świetnie sobie radzi :)

0

Haha nie wierzę w to zbytnio tak samo jak w odejście Carlesa, po za tym Figo Fago "chciał by" a że nie dostanie to inna sprawa :P

Precz sprzedawczyku Juda$z

0

Marco87

Musiałem to pierwsze przewinienie przeoczyć :P

W ogóle ten Weligton to jakiś harpagan był grał strasznie brutalnie i to on powinien czerwona kartkę dostać za te wszystkie faule...

0

PoldiFCB108

Chyba na kroczu, a nie nodze :P

0

Dani pokazał jak się wykonuje rzuty wolne...

Co do karteczki to nie wiem dlaczego dostał kartkę, iż wyraźnie jest napisane w przepisach, że za "ściągnięcie" koszulki należy się żółta kartka, a nie za jej "podwinięcie"

Kaka zbyt wiele w tym meczu nie zrobił, nie było wielu błyskotliwych podań czy też zwodów. (Ale w końcu kilka dni już jest w realu to talent piłkarski powoli zatraca... :D )

Samo spotkanie jak dla mnie było troszkę nudnawe momentami, i może należało się zwycięstwo RPA, ale dla tych co tak zagorzale trzymają się tego stwierdzenia, chciałbym przypomnieć że nie liczy się jakoś gry a ilość strzelonych bramek

I jak by to "Szpako" powiedział "...taki jest właśnie football..." hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?