0

Kolega Glowek_FCB i que aprenguin

Nie ma co cisnąć po Villi, Bojan'ie itp.

Bo znając życie to za kilka newsów kiedy zagrają dobry mecz to 90% tych co pisali o nich źle będzie ich wychwalać pod niebiosa...

0

Maryjusz16

Jeszcze nigdy nie widziałem żeby komuś tak "żal dupę ściskał"

Eto'o razem z interem grają bardzo dobra i szybką piłkę z taką grą mogą zajść daleko w LM.

Co do Barcy szkoda niewykorzystanych sytuacji, oby nie wpadł jakiś farfocel w końcówce meczy na remis... :)

0

messi30 Ta skopie go po plecach i mu wybije to z głowy....heh

0

Ludzie ku.wa ogarnąć takie mecze są po to aby bojan się ogrywał i wrócił wreszcie do formy. Kiedy ma grać? W gran derbi z realem? Pomyślcie troszkę. Bardzo miłym i wielkim zaskoczeniem jest Abidal, mam nadzieje tylko, że zły koszmar który zaczął się wraz z MŚ już minął na stałe. Bojan nadal słabo patrząc na jego potencjał i możliwości.

Szkoda sytuacji sam na sam Messiego, 2:0 by praktycznie przypieczętowało 3pkt dla Barcy w tym meczu, a tak musimy nadal walczyć :/

0

Denerwuje mnie tylko ten jego agencik bo sprawa zamknięta Ibra w Milanie a ten cep dalej w kółko pierdzieli głupoty. No i po co to??

0

domciu Myślę, że przy dobrej i równiej grze da mu Pep 20 minut. Ale podstawowej jedenastce pojawi się keita :)

Dla mnie skład powinien wyglądać tak:

Valdes Dani Pique Milito Maxwell Busquets Keita Iniesta Messi Pedro Bojan

W drugiej połowie Abidal Thiago Jeffren.

Panowie modlić się o jeden aspekt.....SKUTECZNOŚĆ !! :)

0

domciu Na pewno nie zagra Thiago. Zobaczymy masche albo keite.

0

marcin1899 Gotowy może i będzie ale nie wiem czy będzie chciał z nimi zagrać i czy nie poprosi Pepa tak jak Henry w meczu z Arsenalem, aby wpuścił go pod koniec drugiej połowy. Tak czy siak dobrze, ze tylko jeden mecz z Mallorca opuści.

0

Z większością ocen się zgadzam jedynie co bym zmienił to Villa 3 bo jednak te wszystkie akcje i próby kilka spalonych pokazują, iż jednak potrafi się ustawić na boisku. No i asysta do Keity także nienaganna.

Jedynie o co można prosić i o co się martwić w przyszłości to....SKUTECZNOŚĆ. Jak by na to nie patrzeć jest puki co fatalna i oby to się jak najszybciej zmieniło.

VISCA EL BARCA !!

0

Ludzie przeciez on specjalnie nie zlapal kartki zeby nie grac bo mogl by przeciez poprosic tak jak Henry i by nie zagral w tym meczu. Czemu wy sie doszukujecie we wszystkim jakiegos spisku.

Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce i to wszystko cieszmy sie z 3 pkt wieze w naszych mlodzianow bojana i pedro, Mallorca bedzie Ich !!!

0

Co wy tak na tego villie najezdzacie, to sa nerwy. Dziwicie sie ze nie moze bramki strzelic, a presja taka na nim ciazy jak na messim.

Ogarnijcie troszke jeden slaby mecz i kilka dni wczesniej wyzywaliscie IBRE, a dzisiaj z pocalowaniem w raczke przywitano by go w barcy. Opanujcie sie jeden mecz nie przesadza o tym co zawodnik jest nam w stanie zaoferowac. Czekam z ochota na Mallorce.

0

Dobrze ze "busi" zalatwil mecz koniec nerwow !!

0

Sedzia ewidentnie nie radzi sobie kartka zaluzona i faul na bojanie trzymal lapami go ehh zal !!

0

Ale to nie chodzi tylko o Messiego bo widać nie każdy to rozumie, messi ronaldo, pedro czy higuain. Dla kazdego spedzamy wspolne chwile przed tv dla kazdego kibicujemy ! Nie ważne jaki by to nie byl pilkarz kazdego nogi sa wazne, a bezmyslne wejscia w nogi które wysyłaja pilkarzy na dlugie "wakacje" powinny byc surowo karane. Proste kontuzjowany wraca w grudniu, zawodnik brutalnie faulujacy wraca w grudniu i tyle takie jest moje zdanie. Bo przyklady ktore podawali moi poprzednicy dokladnie to obrazuja dla niektorych kto jest koniec kariery, a dla drugich 3 mecze na trybunach.

WIĘC JA PYTAM GDZIE TUTAJ JEST SPRAWIEDLIWOSC ??

0

Dla mnie to powinno wyglądać tak np. Messi nie gra do końca września to i Ujfalusi nie gra do końca września, proste. A to dlatego iz mowa jest tutaj o brutalnym faulu. Dajmy na to nie mozna ukarac obrońce Rangers za to co stało się Valenci, jakieś granice trzeba by było zachowac. Ja rozumiem, ze pilka nozna to nie szachy tylko twardy sport, ale nie ma co przesadzac bo takim tokiem myslenia dojdzie do tego, ze minimum jeden zawodnik po kazdym meczu bedzie ladowal u lekarzy z kontuzja.

0

Tutaj macie pełny highlights :)

0

Także dołączam się do prośby o pytanka :)

0

Co do Aleksandra...hmmm...nie wiem czy jest wstanie sprostać w grze Barcy nawet ze słabiakami, czy potrafił by czarować swoją grą , aczkolwiek Caseres jak najbardziej powinien zostać. Udowodnił nam swoją grą na MŚ, iż jest dobrym obrońcą jak również może występować w roli defensywnego pomocnika, a takiego człowieka nam potrzeba. Wydaje mi się że Martin nie robił by większych problemów gdyby troszkę więcej czasu spędzał na ławce niż inni.

0

Najśmieszniejsza plotka o jakiej słyszałem

Jak dla mnie...."temu panu podziękujemy" :)

0

florek81 >> do realu ?? żeby go tam zmarnowali....

0

A według mnie to jego agent robi kwas i tyle bo paple łozroem w mediach i tyle. Yaya mówił że chce zostać w barcy więc nie wiem po jaka cholere jego agent wygaduje takie glupoty i denerwuje ludzi niech lepiej ture zmieni agenta i bedzie ok....

0

Panowie nie przesadzacie troszkę ? Henry ma swoje lata i co nie dziwi przytrafił mu się słabszy sezon. A wy tak najeżdżacie na niego. Jeśli zostanie może się odnajdzie. Szkoda tylko żeby w słabej formie zajmował miejsce Pedro bądź Bojanowi. Nie wątpię że potrafi zagrać jeszcze świetny sezon, ale mam na uwadze to iż nie będzie to w Barcelonie bo ma bardzo ostrą konkurencje.

Także nie naskakujmy na niego, że gra parodie, że się nie nadaje....lepiej niech odejdzie. Jeśli Messiemu przytrafi się słabszy sezon to też tak napiszesz, niech odejdzie bo grał parodie w zeszłym sezonie. Troszkę szacunku do tego co Titi dla nas zrobił, a to czy pozostanie czy nie pozostawmy władzą klubu.

0

Widać że ma swojego pupilka i to jego bierze ale żeby VV nie znalazł miejsca jako drugi bramkarz, albo nawet 3 :O To już lekka przesada. Jego strata szmaciarzy takich jak Iker a porządni bramkarze będą odpoczywać... Lepiej dla nas mam nadzieje tylko że Waldek nie przejmuje się tym tak bardzo.

0

Nie no szczerze wątpliwa sprawa aby nagle zaczął grać na swoim najwyższym poziomie, i wolał bym zobaczyć Andreasa,Ture bądź jeffrena niż Białorusina. Mamy teraz tylu pomocników, że cudów raczej nie będzie i Hleb nie znajdzie sobie miejsca w składzie Pepa więc wiele za niego nie zarobimy ale można by go dołączyć do jakiegoś transferu jako część kasy.

0

Nie ma co się długo rozwodzić jeśli będziemy grać z "jajami" to coś możemy osiągnąć "tylko po co je sobie ucinać??"

Nie no sprzedaż Ture jest głupotą i wydaje się że jest to tylko burza w szklance wody wywoływana przez Seluk'a.

0

Powiem tyle nie będę spekulował o innych transferach, odniosę się tylko do samej osoby Bojana.....

Bardzo mnie to cieszy iż zobaczę naszego wychowanka w koszulce Barcy!! :)

0

Świat się nie wali ale jak zawsze sędzia główną postacią meczu zaczynam się zastanawiać czy oni tego nie robią specjalnie.

Więc tak większość meczu podejmował odważne kontrowersyjne decyzje. Karnych nie było nie miał co gwizdać. Ale jeśli ktoś dotyka ręką to nie gwizda się postrzelonej bramce tylko gdy widzi dotkniecie ręką. 93 minuta meczu barca próbuje wznowić gre a ten biegnie przez pół boiska zeby sobie pilki dotknac ŻAL.

Na zawsze wierni zawsze się można pocieszyć że nie odpadło się w 1/8 tylko w półfinale :D

0

Ten pseudo kopacz powinien dać sobie siana z wypowiedziami i przeanalizować swoją grę bo gdyby sędzia nie był pobłażliwy to ramos nie dograł by tego meczu do 90 minuty. Gra niesamowicie brutalnie....mam tylko nadzieje że trafi kiedyś "swój na swego"

I to "kung fu panda" które pokazał pod koniec meczu przy linii końcowej kiedy nie mógł wywalczyć górnej piłki było żałosne. Za takie coś powinien dostać w ryj.

0

kacperski

tak mój błąd wziąłem to za 20 kolejkę :)

0

Jeśli tutaj jest getafe to gdzie jest błąd ?? Tutaj czy na stronie głównej w kolejnym meczu bo tam pisze, że z Gijon i wcześniejsze newsy też tego dotyczył :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?