0

Zawsze rozumiałem potrzebę bytu weteranów w każdej drużynie.....wielkie doświadczenie, opanowanie i pomoc młodym wdrążyć się w drużynę, ale czy wytłumaczy mi ktoś co nasi wnoszą????
Jedynie pewnikiem jest masa błędów z każdym przeciwnikiem i kompletny brak pewności w grze, nie widzę także instruowania ani motywowania młodych....

Ktoś widzi jakieś pozytywy??

1

@norbi77
Nieee....powiedzą, że brakło szczęścia ale niewiele do niego brakowało i muszą pozytywnie myśleć przed kolejnymi spotkaniami.....to więcej jak pewne prowadzą taką narrację od kilku lat.

5

Taka ręka jak ostatnio w pucharze.....nie zwiększa kompletnie objętości ciała, a i tak to sędzią gwiżdże nie wiem na podstawie jakiego przepisu.....ahhh ci Hiszpańscy sędziowie.

4

Z cyklu wiedza bezużyteczna;
Ciekaw ile czasu zajęło by mu napisanie tego tekstu padem na konsoli......xD

6

Przecież ten ostatni faulu przed końcowym gwizdkiem to na czerwoną się nadawał dla baska......sankami od tyłu chłop wjechał......co za konował dzisiaj z gwizdkiem się trafił to nie wierzę.
Zagraliśmy słaby mecz to fakt ale najgorszy na boisku to chyba był jednak...... sędzia.....

0

Chłop się kładzie jeszcze przed kontaktem żeby tylko faul wymusić...... żałośnie się to ogląda.
Może ci od Varu by się wzięli za tych aktorów tak nudów bo żałośnie się na to patrzy.

0

@kazbychu zgadzam się podnoszenie rąk jest ryzykowne i nie powinno się tego robić, aczkolwiek w tym konkretnym przypadku Alba dostał w rękę na wysokości twarzy więc nie zwiększył nią powierzchni ciała.....tylko sędzia jakoś miał tą część przepisu daleko w poważaniu, nie wiedzieć dlaczego.

1

Jak takie karne będą gwiazdać to daj pan spokój...... przecież nie zwiększył objętości ciała, ręka była przed twarzą. Jakby ręki nie podniósł to lepa na twarz by przykleił.

0

@Nazio87 nie mów, że o to prosiłeś :-/

1

Sędzią zdecydowani na za dużo pozwala, tych "rzeźników" trzeba tępić od samego początku......

0

Gość tyle co przedłużył kontrakt, mówiło się że przez obniżone miesięczne wynagrodzenie może ktoś skusi się na jego kupno albo wypożyczenie i nagle........znowu L4.
Ciekawe czy to potwierdzili lekarze czy jego prywatny "szaman".

Za kilka lat będzie kolejny artykuł, jak to ktoś podpisał kontrakt tylko z myślą o kasie, ale wtedy bohaterem będzie Umtiti, a nie jak ostatnio Song.

2

@TheNekro94 Że co proszę? :8

0

@FC1899Barca Co mówiłeś?? :)

0

@kosiar91 @fotohobby Sprawdzałem statystki teraz po meczu i macie panowie rację, pomimo tego że realizator ewidentnie pokazał jakoby Pique kartkę otrzymał. Więc za ten faul by nie wyleciał, ale żółtko się należało.

0

@fotohobby Dostał przecież pierwszą kartkę paręnaście min wcześniej za protesty/dyskusje z sędzią.

1

Pucz przynajmniej jako jeden z nielicznych przyśpiesza akcję w środku pola. Tak, tak ma też wiele mankamentów wiem.

3

Smiechy smiechy, cała drużyna gra kupę a tylko.na Ryśka hejt leci??? What???

0

Langlet się odpalił to było więcej niż pewne ma tylko nadzieję że to jedyny raz bo czasu jeszcze ma....

4

Co ten Nico.....XAVI i Iniesta razem mu się włączyli w głowie :O

3

Bramka Ter Stegena bez dwóch zdań.

1

@macio_944
Ale przecież rudy mówił że tym składem się nie da....????

3

GAVI!!!!! Co za kot młody....Wow

0

@D10SLEO
Haha po tym typie spodziewał bym się podobnych farmazonów w wywiadach ????

0

Ooo Boże po odejściu nie-Kumana nawet "Sztanga" bramkę pakuję..... Wow

0

@pawelxbarca W większości się zgadzam, ale myślę, że przy lepszym trenerze można by wykrzesać więcej z naszych piłkarzy. Myślę, że jest w naszej drużynie większy potencjał. Tylko Ronald napewno nie jest człowiekiem który bedzię to w stanie zrobić. On nie ma kompletnie pomysłu na tą drużynę. Już nie wspominając o zaszczepieniu w piłkarzach bardziej intensywnej gry, pressingu; wyjścia z pod niego jak i założenia go czy może więcej gry na jeden kontakt, choćby tego brakuję, a myślę że takie rzeczy to barcelońskie grajki dali by radę zrobić bo większość jest naturalnie nauczona takiej gry.
Ronald woli zwalić wine na piłkarzy i zmieszać ich z błotem, bez podkreślenia choćby cienia własnej winy, normalnie mistrz.

0

@pawelxbarca Serio??? To przytoczę ci jeden cytat bo chyba nie przeczytałeś tego dokładnie.
"Jeśli chodzi o spotkanie, to oczywiście, że nie jestem zadowolony, ALE TO BYŁ SKOMPLIKOWANY MECZ. W sytuacji, w jakiej się znajdujemy, dajemy z siebie wszystko, A GDYBY DOPISAŁO NAM WIĘCEJ SZCZĘŚCIA, MOGLIŚMY WYGRAĆ TEN MECZ."
On wszędzie widzi winnych, a i sam robi wzorową robotę.....przynajmniej według niego. Parodia.

1

Normalnie krew zalewa jak się słucha Ludwiczka, co mecz to wymówka. Chłop ma brak pomysłu na grę, rotacje są kiepskie jedni grają większość minut, a jedni prawie w ogóle (Koemana uprzedzenia). Patrząc na wielkiego Luuka którego Koeman posyła do boju zastanawiam się czego brakuję takiemu Collado, że to nie on biega po boisku tylko ten kanciasto głowy wóz z węglem.
Obrońcy Koeman proszę was napiszcie mi merytorycznie jakieś logiczne powody przemawiające za nim, dlaczego go tak bronicie. Chyba jedyny powód to jest to że trzeba będzie mu odszkodowanie wypłacić.
Już nawet nie przemawia do mnie to, że nie ma sensownej alternatywy, bo przecież czy może być gorzej? Chłop bez taktyki, bez wizji gry, bez czytania poczynań boiskowych podczas meczu, robiący kiepską rotację........można wymieniać bez końca.

0

@Qaz123 Powinieneś skopiować ten komentarz i wysyłać to każdemu kto pisze, że Koeman nie ma kim grać.

1

@Midast O matko jak miło to przeczytać, są jeszcze normalni ludzie na tej stronie.

0

Ronald uratował Ronalda.......oby nie na długo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?