Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fakt jest taki że od 3 meczy w lidze żadnej spornej sytuacji sędzia nie dał na korzyść Barcy......hmmm w sumie to Hiszpania czego oczekiwać.
0
Auba TOP........z 6 metrów nie trafić na pustą trzeba mieć talent :)
2
Co za ludzie oni przy wyniku 1:0 już od 20min meczu próbują grać na czas. Lekko to żałosne i śmieszne xD
2
Jakoś mnie nie dziwi, że karnego nie ma ostatnio sędziowie trzymają "poziom" względem Barcy......
2
Tym budowaniem ataków przez obrońców już się rzygać chce. Zero pomysłu bądź zaskoczenia rywala.
Tylko klep, klep, klep, klep przez obrońców.....
1
Langlet faulował typa na karnego, ten człowiek nigdy się nie zmieni sabotażysta....
0
Jak by boczny nie dźwignąt tego to by główny nie gwizdnął on nic dzisiaj nie widzi.
0
Drukarnia szuka wszystkiego teraz......zakaz puszczania bąków w polu karnym!!!!
4
Zaraz jeszcze VAR się znajdzie xD
2
@ini_barca gra nie porywała nikt rzeczywistości nie chce zaklinać. Ale kabaret sędziego przyćmił ten mecz ewidentnie.
0
@Roobo w końcu ktoś trzeźwo myślący na tej La Bombie.....Brawo
Wiara w ludzi wraca :)
0
@Hartge
Dziwi mnie, że w dobie takiej technologi trzeba oglądać nadal takie kabarety w wykonaniu sędziów jak dzisiaj.
0
@tbas ale przecież ludzie nie piszą tutaj, że Barca przegrała przez sędziego tylko, że sędziuje gorzej niż w okręgówce. Co ma piernik do wiatraka?
0
Man of the match........SĘDZIA!!!
0
Oni tam przy tej linii tak każdemu udawania gratulują? Czy jak?
0
Co za straszny faul Traore, prawie go zabił......ehhh
0
@tbas serio?? Pomijając wynik, ty nie widzisz problemu z sędziowaniem :O
Beka z ciebie człowieku LOL
0
FdJ to taki barceloński Maguire trochę xD
2
Wie ktoś może VARU nie ma w tym meczu czy jak?Przecież ci przed monitorami powinni mu przez ucho powiedzieć, że jest leśnym dziadkiem i wali błąd za błędem.
1
Sędzia wali błąd za błędem to komediant jest.....
4
Do czego ten cymbał dopuszcza to jest tragikomedia. Czerwona powinna być teraz......
5
Sędziowanie to już nawet nie jest komedia to jest kryminał. Sędzia powinien jeszcze dopłacić z to, że sędziuje ten mecz, a nie dostać wypłatę.
6
Jak można za to kartki nie dać to nie rozumiem. Co za placek........ Lepiej niech różowy nie wychodzi już na drugą połowę.
0
@anxted widzę, że temat karnych jest dla ciebie za trudny........to wytłumacz mi jak Japończyk w barwach Niemieckiego klubu rozegrał 90min?
Chodzi o KILKADZIESIĄT fauli bo nie wiem czy to też zauważyłeś?
Tak na marginesie nie wiem co ma bardzo słaby mecz Barcy do koszmarnego sędziowania?
0
@pax nie znam cię osobiście, więc te słowa odnosiły się to do twojego komentarza gdzie po słabym meczu Busquetsa kazałeś mi przedstawiać jego stenogram z przekroju całego meczu, ażeby tylko wybielić Sergio. Na przyszłość proszę weź pod uwagę iż statystki nie zawszę odzwierciedlają to czego dokonało się na murawie.
0
@anxted też nie wiem jak to zrobił ale skurwol przebił swoim sędziowaniem, ten słaby mecz....
0
@hurek12 dokładnie brak słów.
2
Mam trzy pytania. Pierwsze to kto wpuścił tylu białych na stadion?. Dwa, kto dopuścił te żółte pokraki do sędziowania? Trzy, czemu w 80 min kazali naszym zacząć dopiero mecz?
0
Nie wierzę, on naprawdę to zobaczył. Byłem przekonany, że gwiazda przeciwko Barcy xD
0
Czemu ten clown zatrzymał teraz akcje 3 vs 3 Barcy nie mógł dać kartki później????