3

Fakt jest taki że od 3 meczy w lidze żadnej spornej sytuacji sędzia nie dał na korzyść Barcy......hmmm w sumie to Hiszpania czego oczekiwać.

0

Auba TOP........z 6 metrów nie trafić na pustą trzeba mieć talent :)

2

Co za ludzie oni przy wyniku 1:0 już od 20min meczu próbują grać na czas. Lekko to żałosne i śmieszne xD

2

Jakoś mnie nie dziwi, że karnego nie ma ostatnio sędziowie trzymają "poziom" względem Barcy......

2

Tym budowaniem ataków przez obrońców już się rzygać chce. Zero pomysłu bądź zaskoczenia rywala.
Tylko klep, klep, klep, klep przez obrońców.....

1

Langlet faulował typa na karnego, ten człowiek nigdy się nie zmieni sabotażysta....

0

Jak by boczny nie dźwignąt tego to by główny nie gwizdnął on nic dzisiaj nie widzi.

0

Drukarnia szuka wszystkiego teraz......zakaz puszczania bąków w polu karnym!!!!

4

Zaraz jeszcze VAR się znajdzie xD

2

@ini_barca gra nie porywała nikt rzeczywistości nie chce zaklinać. Ale kabaret sędziego przyćmił ten mecz ewidentnie.

0

@Roobo w końcu ktoś trzeźwo myślący na tej La Bombie.....Brawo
Wiara w ludzi wraca :)

0

@Hartge
Dziwi mnie, że w dobie takiej technologi trzeba oglądać nadal takie kabarety w wykonaniu sędziów jak dzisiaj.

0

@tbas ale przecież ludzie nie piszą tutaj, że Barca przegrała przez sędziego tylko, że sędziuje gorzej niż w okręgówce. Co ma piernik do wiatraka?

0

Man of the match........SĘDZIA!!!

0

Oni tam przy tej linii tak każdemu udawania gratulują? Czy jak?

0

Co za straszny faul Traore, prawie go zabił......ehhh

0

@tbas serio?? Pomijając wynik, ty nie widzisz problemu z sędziowaniem :O
Beka z ciebie człowieku LOL

0

FdJ to taki barceloński Maguire trochę xD

2

Wie ktoś może VARU nie ma w tym meczu czy jak?Przecież ci przed monitorami powinni mu przez ucho powiedzieć, że jest leśnym dziadkiem i wali błąd za błędem.

1

Sędzia wali błąd za błędem to komediant jest.....

4

Do czego ten cymbał dopuszcza to jest tragikomedia. Czerwona powinna być teraz......

5

Sędziowanie to już nawet nie jest komedia to jest kryminał. Sędzia powinien jeszcze dopłacić z to, że sędziuje ten mecz, a nie dostać wypłatę.

6

Jak można za to kartki nie dać to nie rozumiem. Co za placek........ Lepiej niech różowy nie wychodzi już na drugą połowę.

0

@anxted widzę, że temat karnych jest dla ciebie za trudny........to wytłumacz mi jak Japończyk w barwach Niemieckiego klubu rozegrał 90min?
Chodzi o KILKADZIESIĄT fauli bo nie wiem czy to też zauważyłeś?
Tak na marginesie nie wiem co ma bardzo słaby mecz Barcy do koszmarnego sędziowania?

0

@pax nie znam cię osobiście, więc te słowa odnosiły się to do twojego komentarza gdzie po słabym meczu Busquetsa kazałeś mi przedstawiać jego stenogram z przekroju całego meczu, ażeby tylko wybielić Sergio. Na przyszłość proszę weź pod uwagę iż statystki nie zawszę odzwierciedlają to czego dokonało się na murawie.

0

@anxted też nie wiem jak to zrobił ale skurwol przebił swoim sędziowaniem, ten słaby mecz....

0

@hurek12 dokładnie brak słów.

2

Mam trzy pytania. Pierwsze to kto wpuścił tylu białych na stadion?. Dwa, kto dopuścił te żółte pokraki do sędziowania? Trzy, czemu w 80 min kazali naszym zacząć dopiero mecz?

0

Nie wierzę, on naprawdę to zobaczył. Byłem przekonany, że gwiazda przeciwko Barcy xD

0

Czemu ten clown zatrzymał teraz akcje 3 vs 3 Barcy nie mógł dać kartki później????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?