Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie ogarnijmy się na przyszły rok trzeba porzegnać Busiego, Pique, Albę i Roberto i można budować skład na przyszłe wygranę.
1
@fart byliśmy słabi trzeba to przyznać ale sędzia swoimi decyzjami przyćmił tą słabość...
0
@FC1899Barca był i każdy kto mówi że nie jestem białą "ścierką".... jeśli nie było karnego to tym bardziej nie było dla Realu
0
@Mario96w NIE, tylko po tych w których sędziowie się kompromitują czyli przy kilku ostatnich hahahahah
0
@Mario96w końcówka meczu ci to pokazała VARDTRYCZAKU!!!!
0
Pseudoszacun dla ludzi którzy nie widzą że sędzia nas przerobił, a wieszają tylko psy na naszych zawodnikach............pluć na was "ścierki"!!!!!
0
@Dronerek zapytaj mamy, byle nie serwowała jedzenia jak sędzia, bo nic nie zjesz..... wszystko dla przeciwników
1
Tak to można mecze grać jak się gwiazda dla jednej drużyny.........VARDRYT!!!!!
3
Uderzenie w twarz lewego plus karny na Lewym.....brak karnego dla Realu......mega żałosne sędziowanie odechciewa się patrzeć na tą żałosną ligę!!!!!
0
A saplonego przed karnym nie było tak aprop
0
A karnego na Lewandowskim nie było przecież to jest żałosne.........
0
@mate92 opanuj emocje człowieku.... są jakieś granice :/
0
Ale piękna główka......el fenomeno.....Robercik
0
Pique..... jesteś żałosny..... :(
1
Podaj chłopie.......
1
Dlaczego Garcia dał mu przyjąć tą piłkę, powie mi ktoś?
0
@Muevertigo pisze o całokształcie.....ponad 50% decyzji odnośnie Barcy jest źle gwizdana. To zakrawa o kpiny. I wypacza wyniki meczów.
Choć trzeba przyznać, że my też spektakularnie nie gramy....
1
To co się dzieje z sędziowaniem przeciwko Barcy w tym sezonie, jest nieprawdopodobne i nie do uwierzenia.....
2
Ha ha ha ha........komentatorzy z eleven całkiem odlecieli
"ręką bardzo blisko przy ciele" xD
Ręka kompletnie obok obrysu ciała ale co ja tam wiem ha ha ha
0
Sędziowie 2 min w doliczonym czasie gry zastanawiają się na varze czy dać karnego. Ale oczywiście czasu później się nie dolicza......
Nie dość że przeciwnik kradnie czas to i sędziowie teraz.....co się w tej piłce dzieję to głowa mała....
1
Wychodzi nam superliga bokiem......UEFA jest teraz cięta na Barce i zawsze takie sytuacje będą rozstrzygane na naszą niekorzyść, trzeba się przyzwyczaić.
0
Ręka jak byk...... żałosne!!!!!
0
@ViscaelBarca2007 patrząc jak ten patałach dzisiaj sędziuje to, max 3 min.
1
U makaronów nic się nie zmienia, pół meczu gry, a pół teatru......
2
Haha, bramkarz nabija z 20cm piłkę na rękę Fatiego, mało tego piłka nawet nie zmieniła toru lotu. A ten to gwiazda.....haaaaa
Brawo sędzia.......xD
1
Szybki ten Ferran. W mniej niż minutę kartkę złapać....no brawo xD
2
@AlexDark00 jak lata 80 to bardziej Czechosłowackiego :D
0
Elche już prowadzi zdecydowaną obronę Częstochowy :O
0
@Firestone ha ha you made my day :)
0
@Volk Taka kolej rzeczy, swoje lata ma i porostu już nadszedł "czas ze sceny zejść....."
Przy jego obecnej formie ciężko mu się będzie na ławkę łapać.
Pozostają mu dwie opcje, albo harować za dwóch i próbować wróci do łask, albo się ze swoją formą pogodzić i szukać gry w innym już mniej wymagającym klubie.