0

Jest kilku piłkarzy których wypadało by próbować już zastąpić świeżą krwią, ale także jestem przekonany, że da się wycisnąć więcej z obecnego składu tylko Czesiu kompletnie nie ma pojęcia jak to zrobić :(((

1

@Firestone mam nadzieję że ktoś źle usłyszał i plotę puścił...... przedłużenie umowy z tym kompletnie wypalonym człowiekiem to będzie tragedia.

2

Ale kopanina bez pomysłu.......Czesiek odpuść i odejdź, Pls.

1

@AmigoBlancos uderzył łokciem prosto w twarz Serba przy rzucie różnym dla Brazyli, ślepy?

2

@Benz człowieku ostygnij, napisałem tylko, że ma szczęście i że jego faule uchodzą mu na sucho.
Nie siej fermentu, nie rób z igły widły.

3

Casemiro gra jak zawsze, kilka łokci, kilka brutalnych fauli i nawet żółtej kartki nie dostaje....fenomen.

0

@Pingwinek Najwyższy czas ruszyć do przodu, jest VAR, są pół automatyczne spalone.....chyba najwyższy czas odciążyć liniowych z podnoszenia chorągiewek do tych spalonych widmo.

11

Nie chcę nic mówić ale tam nie było spalonego, a był drugi karny dla Kanady......VAR jest w formie widać....

1

@Kessie Ooo tego zdjęcia Braithwaite'a to dawno nie widziałem. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Spalony!!!! Nie ma bramki..... xD

0

To zderzenie Katarczyków z poważną piłką na tak wysokim poziomie jest prześmieszne.....nie wiem na co oni liczyli xD

2

@Geble ha ha są jakieś granice oszustw, proszę cię......

9

Czerwona dla napastnika, ewidentnie wjechał w ręce bramkarza.....

8

Ha ha te mistrzostwa będą Legendą.....zapamiętane na długo pod każdym względem.....
Mam flashbacki z sędziowania z 2002 xD

2

@marcinbarca1984 to właśnie pokazuję jak jedna katastrofalna decyzja sędziego może rozwalić mecz.........wielka szkoda, że nie są wyciągane konsekwencje względem sędziów za te wszystkie " wielbłądy" które popełniają podczas meczu.
Wtedy przynajmniej byłaby jakaś sprawiedliwość w obie strony.

3

Dzisiaj Mental pozwolił wygrać nawet z sędzią.......
Busi powinien przemawiać razem z Gerardem w ostatni weekend......to fakt bezdyskusyjny.

1

manzano jest najbardziej zdenerwowana osobą na boisku po tej bramce..... :)))

0

To co doliczmy +10 minimum? :D

2

manzano nawet nie wezwali do ekranu a on już tam sam idzie....ha ha

0

Spokojnie VAR zabierze.....

0

Alonso miał ping 500 przez moment :D

0

Za taki teatr powinny być kartki.....

0

Gdzie kartka???

1

Ale padolino...... gość się kładł zanim piłka do niego doleciała.....xD

0

@Survier aaaa masz mnie, nie wyczułem trolla w pierwszym wpisie ;) brawo ty

0

@Survier za uderzenie łokciem w twarz????

0

@Kuba_1 El Presidente, jak ja CIĘ człowieku szanuję

2

pAN manzano musi się bardziej starać ewidentnie mecz wymyka mu się spod kontroli
Barca 1 - 1 manzano

0

@esem91 żółty, żółtym ja się pytam jaki sens ma ten cały VAR, że to puszcza po analizie video......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?