Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest kilku piłkarzy których wypadało by próbować już zastąpić świeżą krwią, ale także jestem przekonany, że da się wycisnąć więcej z obecnego składu tylko Czesiu kompletnie nie ma pojęcia jak to zrobić :(((
1
@Firestone mam nadzieję że ktoś źle usłyszał i plotę puścił...... przedłużenie umowy z tym kompletnie wypalonym człowiekiem to będzie tragedia.
2
Ale kopanina bez pomysłu.......Czesiek odpuść i odejdź, Pls.
1
@AmigoBlancos uderzył łokciem prosto w twarz Serba przy rzucie różnym dla Brazyli, ślepy?
2
@Benz człowieku ostygnij, napisałem tylko, że ma szczęście i że jego faule uchodzą mu na sucho.
Nie siej fermentu, nie rób z igły widły.
3
Casemiro gra jak zawsze, kilka łokci, kilka brutalnych fauli i nawet żółtej kartki nie dostaje....fenomen.
0
@Pingwinek Najwyższy czas ruszyć do przodu, jest VAR, są pół automatyczne spalone.....chyba najwyższy czas odciążyć liniowych z podnoszenia chorągiewek do tych spalonych widmo.
11
Nie chcę nic mówić ale tam nie było spalonego, a był drugi karny dla Kanady......VAR jest w formie widać....
1
@Kessie Ooo tego zdjęcia Braithwaite'a to dawno nie widziałem. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Spalony!!!! Nie ma bramki..... xD
0
To zderzenie Katarczyków z poważną piłką na tak wysokim poziomie jest prześmieszne.....nie wiem na co oni liczyli xD
2
@Geble ha ha są jakieś granice oszustw, proszę cię......
9
Czerwona dla napastnika, ewidentnie wjechał w ręce bramkarza.....
8
Ha ha te mistrzostwa będą Legendą.....zapamiętane na długo pod każdym względem.....
Mam flashbacki z sędziowania z 2002 xD
2
@marcinbarca1984 to właśnie pokazuję jak jedna katastrofalna decyzja sędziego może rozwalić mecz.........wielka szkoda, że nie są wyciągane konsekwencje względem sędziów za te wszystkie " wielbłądy" które popełniają podczas meczu.
Wtedy przynajmniej byłaby jakaś sprawiedliwość w obie strony.
3
Dzisiaj Mental pozwolił wygrać nawet z sędzią.......
Busi powinien przemawiać razem z Gerardem w ostatni weekend......to fakt bezdyskusyjny.
1
manzano jest najbardziej zdenerwowana osobą na boisku po tej bramce..... :)))
0
To co doliczmy +10 minimum? :D
2
manzano nawet nie wezwali do ekranu a on już tam sam idzie....ha ha
0
Spokojnie VAR zabierze.....
0
Alonso miał ping 500 przez moment :D
0
Za taki teatr powinny być kartki.....
0
Gdzie kartka???
1
Ale padolino...... gość się kładł zanim piłka do niego doleciała.....xD
0
@Survier aaaa masz mnie, nie wyczułem trolla w pierwszym wpisie ;) brawo ty
0
@Survier za uderzenie łokciem w twarz????
0
@Kuba_1 El Presidente, jak ja CIĘ człowieku szanuję
2
pAN manzano musi się bardziej starać ewidentnie mecz wymyka mu się spod kontroli
Barca 1 - 1 manzano
0
@esem91 żółty, żółtym ja się pytam jaki sens ma ten cały VAR, że to puszcza po analizie video......