0

MVP pierwszej połowy bez zaskoczenia......pAN sędzia

0

Niestety nadal Dembele to jeździec bez głowy.....

1

Gavi jesteś piękny z tą twoją walecznością... 8)

3

Już myślałem że ten placek nie da żółtej.....

5

Dembele przy pierwszym kontakcie kartka, a teraz bez kartki xD

0

Marc czy ty jesteś jeszcze człowiekiem? :O

0

Ale co murawę typy mają......kretowisko jak się patrzy.

0

Sędziowanie to będzie tragedia dzisiaj.........

0

@Emhyr jak Barca dzisiaj wygra to idealne zdjęcie na okładkę do jutrzejszego szmatławca pokroju faktu :)

0

@ef przyznaje na ten moment braki w obronie są i nie ma się co oszukiwać, po prostu trzeba położyć większy nacisk w treningu właśnie na ten aspekt gry........i tak się stworzy dzika kompletnego :)

4

Balde ma ogromny potencjał, trzeba mu dawać powoli coraz to więcej minut :)

0

Wymowna reakcja Xaviego :D nawet nie drgnął po tym popisie Depaya......

0

@MateuszGotowka99 sędzia w pewnych momentach miał ataki ślepoty..... Nadal utrzymuję że VAR jest do zwolnienia jeśli nie mogą ingerować w decyzję głównego sędziego.

0

Pedri człowieku nie walcz tak mocno o odbiór piłki, my nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni....

0

Lewy asysta.....w końcu 10 gra razem z 9 i są efekty na boisku.... :D

0

To jak, skończył się ten Robert czy nie, bo już nie wiem......xD

0

W końcu można się przekonać co to znaczy mieć prawdziwą ławkę rezerwowych....

0

Bombel ręce rozkładał i focha strzela, ale do bramkarza i piłki nie ruszył.....to są te detale.

0

@VandaI Wielkie sorry, jasne że to nie było do Ciebie, na szybko kliknąłem zły przycisk "Odpowiedz"

0

@VamosVamos a upchnij tu jeszcze Kunde......plus Pique będzie błagał
Xaviego skład, chyba przesadzili z ilością ŚO w składzie....

0

@VandaI "tyś" chyba zapomniał, że to Robercik, a nie Messi. Nie zabierze się z piłką połowy boiska i bramki nie strzeli.
Ile miał tych piłek w polu karnym? Jedną.....i z niej strzelił.
Czego jeszcze chcesz?
Nie zapraszam do dyskusji....

6

Dziwnie się na to patrzy RS gra bardzo ostrą piłkę ale sami przy każdym kontakcie leżą i symulują...... Swoją drogą sędzia też ślepy, w paru sytuacjach.
A ten VAR to w ogóle do zwolnienia jest....

Poza tym mecz ciekawy przez swoją intensywność.

0

Za takie symulki to żółtko minimum powinni dawać....... żałosne.

0

@RobiS panie NFC

1

@Fenelon ty to nic, ja się pytam za co ludzie nie płacą na strumykach wszystkich........nie płacę = wymagam xD

1

Pomijając rangę rywala. Widać że powiew świeżości w szatni dał nową chęć do gry i żądzę krwi. W końcu jest nadzieja że może to wyglądać dobrze w sezonie.

0

@Pilka_jest_okragla na ten moment to on ma bynajmniej tak daleko do pierwszego składu jak do Shakiry.....albo jeszcze dalej xD

0

@adi7adi8 zgadzam się, że ten człowiek w tamtym miejscu jest jednym wielkim nieporozumieniem. Jednakowoż coś jednak Xavi chciał sprawdzić w systemie naszej gry skoro go tam posłał. Na grę najlepszymi zawodnikami na skrzydle jeszcze przyjdzie czas w meczach o pkt. Więc nadal nie rozumiem twojego zdziwienia.

0

@Barcanajlepszyteam cieszę się pamiętasz takie zamierzchłe czasu, ja już niestety tak daleko nie sięgam pamięcią. :/

1

Zakończenie w iście Hollywood'zkim stylu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?