Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MVP pierwszej połowy bez zaskoczenia......pAN sędzia
0
Niestety nadal Dembele to jeździec bez głowy.....
1
Gavi jesteś piękny z tą twoją walecznością... 8)
3
Już myślałem że ten placek nie da żółtej.....
5
Dembele przy pierwszym kontakcie kartka, a teraz bez kartki xD
0
Marc czy ty jesteś jeszcze człowiekiem? :O
0
Ale co murawę typy mają......kretowisko jak się patrzy.
0
Sędziowanie to będzie tragedia dzisiaj.........
0
@Emhyr jak Barca dzisiaj wygra to idealne zdjęcie na okładkę do jutrzejszego szmatławca pokroju faktu :)
0
@ef przyznaje na ten moment braki w obronie są i nie ma się co oszukiwać, po prostu trzeba położyć większy nacisk w treningu właśnie na ten aspekt gry........i tak się stworzy dzika kompletnego :)
4
Balde ma ogromny potencjał, trzeba mu dawać powoli coraz to więcej minut :)
0
Wymowna reakcja Xaviego :D nawet nie drgnął po tym popisie Depaya......
0
@MateuszGotowka99 sędzia w pewnych momentach miał ataki ślepoty..... Nadal utrzymuję że VAR jest do zwolnienia jeśli nie mogą ingerować w decyzję głównego sędziego.
0
Pedri człowieku nie walcz tak mocno o odbiór piłki, my nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni....
0
Lewy asysta.....w końcu 10 gra razem z 9 i są efekty na boisku.... :D
0
To jak, skończył się ten Robert czy nie, bo już nie wiem......xD
0
W końcu można się przekonać co to znaczy mieć prawdziwą ławkę rezerwowych....
0
Bombel ręce rozkładał i focha strzela, ale do bramkarza i piłki nie ruszył.....to są te detale.
0
@VandaI Wielkie sorry, jasne że to nie było do Ciebie, na szybko kliknąłem zły przycisk "Odpowiedz"
0
@VamosVamos a upchnij tu jeszcze Kunde......plus Pique będzie błagał
Xaviego skład, chyba przesadzili z ilością ŚO w składzie....
0
@VandaI "tyś" chyba zapomniał, że to Robercik, a nie Messi. Nie zabierze się z piłką połowy boiska i bramki nie strzeli.
Ile miał tych piłek w polu karnym? Jedną.....i z niej strzelił.
Czego jeszcze chcesz?
Nie zapraszam do dyskusji....
6
Dziwnie się na to patrzy RS gra bardzo ostrą piłkę ale sami przy każdym kontakcie leżą i symulują...... Swoją drogą sędzia też ślepy, w paru sytuacjach.
A ten VAR to w ogóle do zwolnienia jest....
Poza tym mecz ciekawy przez swoją intensywność.
0
Za takie symulki to żółtko minimum powinni dawać....... żałosne.
0
@RobiS panie NFC
1
@Fenelon ty to nic, ja się pytam za co ludzie nie płacą na strumykach wszystkich........nie płacę = wymagam xD
1
Pomijając rangę rywala. Widać że powiew świeżości w szatni dał nową chęć do gry i żądzę krwi. W końcu jest nadzieja że może to wyglądać dobrze w sezonie.
0
@Pilka_jest_okragla na ten moment to on ma bynajmniej tak daleko do pierwszego składu jak do Shakiry.....albo jeszcze dalej xD
0
@adi7adi8 zgadzam się, że ten człowiek w tamtym miejscu jest jednym wielkim nieporozumieniem. Jednakowoż coś jednak Xavi chciał sprawdzić w systemie naszej gry skoro go tam posłał. Na grę najlepszymi zawodnikami na skrzydle jeszcze przyjdzie czas w meczach o pkt. Więc nadal nie rozumiem twojego zdziwienia.
0
@Barcanajlepszyteam cieszę się pamiętasz takie zamierzchłe czasu, ja już niestety tak daleko nie sięgam pamięcią. :/
1
Zakończenie w iście Hollywood'zkim stylu xD