0

Jak na razie to Galata mocno agresywnie wręcz cały czas na granicy Faulu gra.

1

@Kapitan hawk strzelił bo to prawdziwy GOAT xD

0

@antytalent przecież ci nadawano powiedział, że to nie tylko winą był skład ale też miał za mało czasu.............czego nie rozumiesz LoL

1

@Coutinho007 zaraz się okaże, że i jego jeszcze Xavi odpali........to by był dopiero kosmos niepojęty......

1

O boziu na co ja pacze........czy to na pewno aby BARCA?

0

I jeszcze Nazarioooo
Ale Xavi dzisiaj rozpieszcza :D

1

No to proszę odszczekiwać teraz to wyśmiewanie Ryśka :))
Wszedł i zrobił swoje :D
Cena poszła do góry......mam nadzieję ;)

0

Wchodzi RYSZARD!!!!!!

1

Czy to jest mecz z odtworzenia? Z którego roku ten mecz?
Barca w 27min prowadzi 3:0 do tego dominuje mecz i bawi się z przeciwnikiem.
Dawno nie znałem xD

1

Ferran człowieku opanuj się.........chyba potencjalny powrót Messiego tak na niego zadziałał :O

0

Boże co za flaki z olejem ten mecz... momentami nie dało się tego oglądać.....wrzutki dzisiejsze to jedna wielka tragedia była.

0

Dlaczego oni nie strzelają z 16 metra jak mają ku temu okazję!!!!

1

Xavi dzisiaj za mało klaska, musi się poprawić w drugiej połowie i od razu maszyna ruszy LoL :))

0

@Mateonvious oby to nasz generał też dostrzegł i dał mu szansę to pokazać :/

1

@PatrychoO taaaa, nasze wielkie groźne lwiątko xD

0

Jak tak patrzę na grę naszego "simby" to wygląda jak by był troszkę z innej bajki, nie pasuje do gry kombinacyjnej jaką nasi pomocnicy próbują z nim grać.
Kompletnie nie widać chemii z innymi zawodnikami.

0

Ten cały VAR to jakiś wałek jest.
W cięższej sytuacji do oceny gdzie była ręka dają karnego, a po ewidentnym faulu kompletnie nic. Śmiech :))))))))

2

Żałosne sędziowanie........i w jedną i w drugą stronę błędy robił.

0

Karny jak byk na Traore

0

Uffff groźny strzał ale jakoś to wyjął.... Lol :))

0

@Cobra303 pisałem to przy stanie 1:0 tak około 60 min Ha ha

1

Ale karny.....o cię Panie. Lepiej się nie dało. Żaden bramkarz na świecie by tego nie wyjął.

0

Simba ja cię BŁAGAM....

0

Choć raz może raz się ten Var przyda.

0

Ufff na szczęście nie leciało w światło bramki xD

0

@HypeR jeszcze jak by za to jakiegoś dodatkowe profity były to bym nawet nie narzekał :))

0

Torres chłopie nie wierzę........

1

Alves podsumował właśnie swój dzisiejszy występ......

0

Prawa strona bardzo kiepska, od strat Dembele już oczy krwawią. Ściągać Dembele i Obame

6

Obronił!!!!!!!!!
Warte odnotowania :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?