Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak na razie to Galata mocno agresywnie wręcz cały czas na granicy Faulu gra.
1
@Kapitan hawk strzelił bo to prawdziwy GOAT xD
0
@antytalent przecież ci nadawano powiedział, że to nie tylko winą był skład ale też miał za mało czasu.............czego nie rozumiesz LoL
1
@Coutinho007 zaraz się okaże, że i jego jeszcze Xavi odpali........to by był dopiero kosmos niepojęty......
1
O boziu na co ja pacze........czy to na pewno aby BARCA?
0
I jeszcze Nazarioooo
Ale Xavi dzisiaj rozpieszcza :D
1
No to proszę odszczekiwać teraz to wyśmiewanie Ryśka :))
Wszedł i zrobił swoje :D
Cena poszła do góry......mam nadzieję ;)
0
Wchodzi RYSZARD!!!!!!
1
Czy to jest mecz z odtworzenia? Z którego roku ten mecz?
Barca w 27min prowadzi 3:0 do tego dominuje mecz i bawi się z przeciwnikiem.
Dawno nie znałem xD
1
Ferran człowieku opanuj się.........chyba potencjalny powrót Messiego tak na niego zadziałał :O
0
Boże co za flaki z olejem ten mecz... momentami nie dało się tego oglądać.....wrzutki dzisiejsze to jedna wielka tragedia była.
0
Dlaczego oni nie strzelają z 16 metra jak mają ku temu okazję!!!!
1
Xavi dzisiaj za mało klaska, musi się poprawić w drugiej połowie i od razu maszyna ruszy LoL :))
0
@Mateonvious oby to nasz generał też dostrzegł i dał mu szansę to pokazać :/
1
@PatrychoO taaaa, nasze wielkie groźne lwiątko xD
0
Jak tak patrzę na grę naszego "simby" to wygląda jak by był troszkę z innej bajki, nie pasuje do gry kombinacyjnej jaką nasi pomocnicy próbują z nim grać.
Kompletnie nie widać chemii z innymi zawodnikami.
0
Ten cały VAR to jakiś wałek jest.
W cięższej sytuacji do oceny gdzie była ręka dają karnego, a po ewidentnym faulu kompletnie nic. Śmiech :))))))))
2
Żałosne sędziowanie........i w jedną i w drugą stronę błędy robił.
0
Karny jak byk na Traore
0
Uffff groźny strzał ale jakoś to wyjął.... Lol :))
0
@Cobra303 pisałem to przy stanie 1:0 tak około 60 min Ha ha
1
Ale karny.....o cię Panie. Lepiej się nie dało. Żaden bramkarz na świecie by tego nie wyjął.
0
Simba ja cię BŁAGAM....
0
Choć raz może raz się ten Var przyda.
0
Ufff na szczęście nie leciało w światło bramki xD
0
@HypeR jeszcze jak by za to jakiegoś dodatkowe profity były to bym nawet nie narzekał :))
0
Torres chłopie nie wierzę........
1
Alves podsumował właśnie swój dzisiejszy występ......
0
Prawa strona bardzo kiepska, od strat Dembele już oczy krwawią. Ściągać Dembele i Obame
6
Obronił!!!!!!!!!
Warte odnotowania :))))