0

A już myślałem nieśmiało, że się Torres odblokuje tym golem.......ehhh

1

No i jest, Generał klaska!! Zaraz machina ruszy :D

0

@Roobo To pokaż mi użytkownika który napisał, że to nie był błąd Pedriego???
Z tego co ja widzę to każdy pisze tutaj o: wręcz juniorskim wybijaniu Pedriego.......wolnym Danim....... I "ręczniku" który puszcza już nawet strzały z ostrego kąta po długim. Trzech piłkarzy którzy się nie wykazali, zaowocowało golem.
Każdy z nich mógł zapobiec utracie bramki tak naprawdę.
Tak więc szukanie winy u tych trzech graczy jest dla mnie zrozumiałe.

12

Do czego to doszło, że patrząc na mecz muszę się modlić o brak jakichkolwiek strzałów w światło naszej bramki.

1

Czyżby została rzucona klątwa Ronalda (Miałem mało czasu) Kumana....xD

0

@jordus100 Simba zniknął ;)))

0

@RobiS Ciekawego jak długo to analizowali :D

4

Boże co jeszcze się dzisiaj stanie. Nasz Simba też strzela.....

Niech jeszcze podadzą info że Putin kopnął w kalendarz i świat może się kończyć XDD

4

Boski LUUUKKKKKKK !!!! Gość jest kotem na końcówki meczów.

0

@D10SLEO you made my day XD

0

Ktoś przewrócił Traore? :0 Warto zapisać to Nazwisko xD

1

Leo czy to byłeś ty???.... :0

1

Ktoś tu napisał 5min temu...."Spokojnie sztanga albo ręcznik coś odwali"
Jasnowidzu, powiedz jaki wynik odrazu może zdążymy coś jeszcze obstawić. xD

1

Ale faul na Albie na czerwoną nawet się nadaje, z wyprostowaną nogą.......

1

"Luuk De Jong był szybszy"
Zmusiło mnie to do zajrzenia w kalendarz czy to nie 1 kwietnia dzisiaj mamy :)))

0

Jest i DZIKU :D

0

Jak gość za ten łokieć na Descie minimum żółtej nie dostanie to jakiś kabaret....

0

@abram3k jeśli wynik będzie przykrywał takie minusy to śmiało możemy to nazywać zbieraniem cennego doświadczenia i ogrania.

0

Pedri tak potrafi :O Ciary!!!

0

@JoseArkadioMorales to nie był gość Oscara tylko Franka placku :D

0

@Mr8lack masz rację to nie on

0

@truqsi oczywiście nie, popatrz dobrze Franek krycie odpuścił

0

@Joe_Pesci przecież to fdj odpuścił krycie

20

Mam nadzieję że Torres strzeli dzisiaj, chcę zobaczyć tą reakcję trybun :D

0

Aut, nie róbcie sobie jaj na varze

0

OBA_Ma !!!!!!!!!

1

Spokojnie....Xavi dzisiaj dużo klaszcze, będzie dobrze xD

0

"OBA_MA" pięknie !!!!!

1

Jednego nigdy nie zrozumiem w grze Barcelony mamy minutę albo dwie do końca, a ci zamiast wrzucać w pole karne piłki żeby tworzyć szansy na bramkę, to grają sobie na stojaka akcję przez obronę..... Ha ha :D

1

Co ten Torres dzisiaj marnuje......K@#&*xA....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?