Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A już myślałem nieśmiało, że się Torres odblokuje tym golem.......ehhh
1
No i jest, Generał klaska!! Zaraz machina ruszy :D
0
@Roobo To pokaż mi użytkownika który napisał, że to nie był błąd Pedriego???
Z tego co ja widzę to każdy pisze tutaj o: wręcz juniorskim wybijaniu Pedriego.......wolnym Danim....... I "ręczniku" który puszcza już nawet strzały z ostrego kąta po długim. Trzech piłkarzy którzy się nie wykazali, zaowocowało golem.
Każdy z nich mógł zapobiec utracie bramki tak naprawdę.
Tak więc szukanie winy u tych trzech graczy jest dla mnie zrozumiałe.
12
Do czego to doszło, że patrząc na mecz muszę się modlić o brak jakichkolwiek strzałów w światło naszej bramki.
1
Czyżby została rzucona klątwa Ronalda (Miałem mało czasu) Kumana....xD
0
@jordus100 Simba zniknął ;)))
0
@RobiS Ciekawego jak długo to analizowali :D
4
Boże co jeszcze się dzisiaj stanie. Nasz Simba też strzela.....
Niech jeszcze podadzą info że Putin kopnął w kalendarz i świat może się kończyć XDD
4
Boski LUUUKKKKKKK !!!! Gość jest kotem na końcówki meczów.
0
@D10SLEO you made my day XD
0
Ktoś przewrócił Traore? :0 Warto zapisać to Nazwisko xD
1
Leo czy to byłeś ty???.... :0
1
Ktoś tu napisał 5min temu...."Spokojnie sztanga albo ręcznik coś odwali"
Jasnowidzu, powiedz jaki wynik odrazu może zdążymy coś jeszcze obstawić. xD
1
Ale faul na Albie na czerwoną nawet się nadaje, z wyprostowaną nogą.......
1
"Luuk De Jong był szybszy"
Zmusiło mnie to do zajrzenia w kalendarz czy to nie 1 kwietnia dzisiaj mamy :)))
0
Jest i DZIKU :D
0
Jak gość za ten łokieć na Descie minimum żółtej nie dostanie to jakiś kabaret....
0
@abram3k jeśli wynik będzie przykrywał takie minusy to śmiało możemy to nazywać zbieraniem cennego doświadczenia i ogrania.
0
Pedri tak potrafi :O Ciary!!!
0
@JoseArkadioMorales to nie był gość Oscara tylko Franka placku :D
0
@Mr8lack masz rację to nie on
0
@truqsi oczywiście nie, popatrz dobrze Franek krycie odpuścił
0
@Joe_Pesci przecież to fdj odpuścił krycie
20
Mam nadzieję że Torres strzeli dzisiaj, chcę zobaczyć tą reakcję trybun :D
0
Aut, nie róbcie sobie jaj na varze
0
OBA_Ma !!!!!!!!!
1
Spokojnie....Xavi dzisiaj dużo klaszcze, będzie dobrze xD
0
"OBA_MA" pięknie !!!!!
1
Jednego nigdy nie zrozumiem w grze Barcelony mamy minutę albo dwie do końca, a ci zamiast wrzucać w pole karne piłki żeby tworzyć szansy na bramkę, to grają sobie na stojaka akcję przez obronę..... Ha ha :D
1
Co ten Torres dzisiaj marnuje......K@#&*xA....