Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
60 melonów się spłaca, a Pep z uśmiechem mecz ogląda. xD
0
Czyli Xavi naprawdę myśli, że Luuk będzie nas ratował w ostatnich minutach każdego meczu....... generał to jednak ma głowę do taktyki.
0
Camp nou chyba nigdy nie wybaczy tych gierek z kontraktem bombelkowi.
0
@_KrAtOs_
Dziękuję, bardzo. Dobrze wiedzieć, że w razie braku reakcji mojego słownika w telefonie, mogę liczyć na poprawki z twojej strony. TOP MAN !!!
Btw. Mam nadzieję, że napisanie powyższego posta wywołało w tobie niepohamowaną radość.
2
Angielscy komentatorzy na BT sport mają w 100% rację.
Żenujące jest nie gwizdanie odrazu takich wielkich spalonych, to proszenie się o kontuzje w jakimś niepotrzebnym pojedynku z bramkarzem.
0
FdJ nie potrafi przyjąć piłki......co on robi w Barcelonie na środku pola ja się pytam........
0
Gra Auby i Torresa wygląda fatalnie puki co. Źle się ustawiają, a jak już dostaną piłkę to pasują akcje.
0
Co jak co, ale już powoli oczy krwawią jak się patrzy na Sztangę. O ile Pikej złapał lekką formę, i jako tako gra w tej obronie przyzwoicie tak Sztanga od kilku sezonów gra totalny piach, na alibi z małymi bardzo rzadko pojawiającymi się przebłyskami.
On powinien wchodzić już tylko na końcówki, przy pewnym już wyniku do uspokojenia piłki w środku pola.
Bo już tylko na to jego predyspozycje pozwalają.
3
Na kłopoty Luukk, ratuje chłop remis.
0
Ja wcale nie pochwalam zachowania Pique, ale pytam co dostał ten typ co leżąc już po kostkach Pique jeszcze kopał??? Gdzie VAR?
0
Trzeba będzie dać możliwość oceny 0/10 bo właśnie na tyle Garcia zasługuje dzisiaj puki co.
4
Ładny lot Matsa ale i tak brakło tych kilku cm.
1
Patrząc jak grają nasi, wydaję mi się, że odejście Dembele pozostanie bez zauważenia.
1
@qchulainn ciągnięcie za koszulkę i rękę, jak ty chłopie chcesz to tłumaczyć inaczej to nie wiem......
0
@Tollusiek A jaki mecz oglądasz? To też sprawdzę.
1
@Deviler nie, ale faul przed polem karnym
0
@Krzychuuuu14 Gavi
1
Givi co za gra i zaangażowanie.....17 lat dopiero....PEREŁKA!!!!!
0
@Suarez9 Pikej
0
@klopx Ha Ha, You made my day bro xD
0
Traore w 20 Min zjadł Dembele z dwóch ostatnich lat przeżuł i wypluł......
Dembuś nawet już nie ma po co wstawać od konsoli.
3
Brawo sztanga!!! .....co ten chłop jeszcze robi w Barcelonie......ehhh
0
Co za łasy lis na kasę ????
Z kartą na ręce będzie mógł wyciągnąć więcej pieniędzy od innych klubów na przyszły sezon, i chyba głównie o to chodzi, bardzo cwanie sobie to wymyślili razem ze swoim agentem.
Jeśli i tak trzeba opłacać jego pensję, bądź przy rozwiązaniu kontraktu trzeba będzie opłacić uposażenie jakie zostało do końca trwania kontraktu, wydaje mi się, że lepiej będzie go wpuszczać na końcówki meczy. W moim rozumieniu będzie jako taki ostatni wybór trenera na dawanie innym odpocząć. Szkoda żeby zabierał minuty jeśli nie ma go w planach na przyszłość.
0
@adasko1998
Bardzo dobrze prawisz, to rządy wielu krajów powinny być na ustach ludzi, to oni podejmują decyzję, i jak pokazuje życie, są one bardzo nie trafione od ponad dwóch lat, ale w głównej mierze jak to w polityce wszystko rozbija się o gigantyczną "kapustę" z której każdy chce coś przytulić dla siebie. Ludzie odklejeni na punkcie Covida mogliby w końcu uświadomić sobie co tak naprawdę na ten moment doprowadza do niszczenia społeczeństwa.
"Lewoskrętność" tak strasznie rujnuje obecny świat na każdej możliwej płaszczyźnie.......jednocześnie prowadząc narrację czynienia dobra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pisałem wcześniej, że po 80 odpalą...Xavi klaskał przy zmianie i od razu są efekty :D
0
Alba rzuca aut a reszta zero ruchu do piłki....nie wierzę mają zaangażowanie na najwyższym poziomie chłopaki.... Dramat.
0
@Litman To dopisz pan jeszcze którego bo ten epitet nadal tego nie wyjaśnia :D
0
Już nawet komentatorzy nie proszą o strzelenie do bramki. Wierzą już tylko że Barca jakimś cudem może "wturlać" piłkę do bramki :D
0
Spokojnieee......po prostu na patrzyli się na "białych" i przyjęli ich taktykę.
Po 80min dwie wpadną spokojnie xD
Patrzcie dokładnie....nie przegapcie kiedy Xavi zacznie klaskać i się wtedy wszystko rozpocznie.....