3

@adi7adi8 Pre-season..... wystarczy?

3

Nie chcę już bardziej denerwować tłumu ale zwróćcie uwagę kto odważył się podać tak tą piłkę.......nasza 5 w życiu by tak nie zagrała, wycofanie do Matsa w tej sytuacji murowane.

1

Się podpalił młody....takie wejście w meczu towarzyskim to jest KRYMINAŁ : |

0

@Roni/VEB to jak to jest z tym Balde? Ma ten podjazd do Alby czy nie? Bo w meczu z Realem nie dojrzałeś jego możliwości :D

1

Ludzie dajcie spokój z tym narzekaniem, to są tylko mecze wprowadzające drużynę do sezonu. Nie będzie po 10-0.
Ważne, że widać powiew świeżości w drużynie i chęci do gry, czyli coś czego nie było od lat....

0

Mamy kontrę, 3 napastników czeka na piłkę a Busi sobie truchta z piłeczką :)

44

Typowy kibic Realu po dzisiejszej przegranej: Hue hue hue przecież to tylko sparing.....

Typowy kibic Realu po dzisiejszej wygranej: Widać tę przewagę Realu nad słabą Barcą.

Taka to mentalność :D

0

@Roni/VEB ja tak tylko zapytam dla upewnienia. Oglądasz drugą połowę dzisiejszego meczu z Realem?
Czy tak piszesz ze mną żeby tylko popisać :)

0

Bombel zdecydowanie musi pobrać lekcję z uderzeń od Rafki jeśli chce choć z ławki wchodzi :DD

0

@matirix20 to pan pochwaliłeś.......przed chwilą wpadł "wielbłąd" z ręką w polu karnym białych jak się patrzy :O

4

Zgłaszam stanowcze niezadowolenie!!! Roberto prawie 30 min już na boisku, a nadal nie można na niego narzekać.....

0

Co za rajd Roberto....
Lapcio już powinien szykować kontrakcik do 2027 :D
I opaska kapitańska na przyszły mecz obowiązkowa :)

0

@Roni/VEB w sumie racja, Alba na schyłku, a przed Balde cała piłkarska kariera......

0

@icon3520 daj spokój chłopak(busi) młody jest musi się dobrze rozegrać przed sezonem żeby później mógł zagrać gładko cały sezon od deski do deski....

4

Panie profesorze Balde ja tam widzę Albę nerwowo obgryzającego paznokcie :D

0

@goldensun przyznaje w pełni rację, chyba że biali stoją na przeciwko to wtedy tak trochę nie przyznaję xD

0

@matirix20 ja tam widzę potrzebę szybkich korekt :D

0

@B4rtosz klątwa rzucona.....finger crossed!!!!

0

@WiernyKibicToJa podobno na pornhubie już lata ten gwałt :D

1

@fmX Raz był przy piłce na 30 metrze.... Tyle pamiętam :D

5

Wybaczcie, ale odbijanie się białych od Araujo wywołuje u mnie nieokiełznany śmiech xDD

8

Sergi Roberto jak widzi co robi "dzik" na prawej to już chyba wie że zostały my tylko mecze z ogórkami do grania :D

1

Panie "bombele" jak się chce zarabiać miliony to proszę uważnie patrzyć na tej ławce i się uczyć od "Rafki"....... xD

1

Ale piłeczka chodzi...... dawać mi sezon!!!
Coś pięknego, wraca radość z kibicowania :)
Jedyne co to martwią mnie "wieczni" Barceloniści Alba i Busi..... błędów mnóstwo...

0

Jak to jest z tym Umtitim? Wydawało mi się, że on tylko wydłużył w czasie otrzymanie swojego wynagrodzenia poprzez przedłużenie umowy, a nie je obniżył tak jak pisze w artykule.
Mówiąc krótko, zarobi tyle samo tylko nie w okresie roku czy dwóch tylko czterech. Ale suma gotówki nadal będzie taka sama??

5

Alba przy pressingu......kogokolwiek, jest mega obsrany.

3

Haha teraz bramkarz......parodia westernu. Ojjj będą 2min jak nie nawet 3 przy łaskawości sędziego xD

1

Teraz co drugi będzie leżał po 5 min, a żółty placek doliczy 2min max na końcu :-D

0

@Samyazza Jeśli to Barcelona by wygrywała to minimum 10min by było doliczone.

6

Jak za taki faul taktyczny może kartki nie być......no ludzie...... dajcie spokój. :)))))
ŻAŁOSNE sędziowanie już kolejny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?