0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szczerze...... Nie wiem czy to dobrze że on to strzelił.......Ludwiczek zaciera rączki.

0

Spokojne.....Ronald "Nie martwi się o swoją przyszłość" XD

2

Wchodzi obrońcą chyba będziemy atakować. A może to Luuk już nie ma siły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Breakdrowser Ha ha ha :)))

0

@marian_konopka Wstyd okropny.....A patrzeć na to jeszcze ciężej.

0

Podusmowanie transferów według Orłowskiego idealne......"Jak już Luuk de Jong gra w Barcelonie, to może tam zagrać każdy....."
Padłem ha ha ha MISTRZ :)))

0

@barteq Memphis spokojnie się utrzymywał tylko jak miał w ataku za partnera do grania wielkiego Luuuka.....to się nie dziwię, że nic nie zrobił, a zapał do grania skończył się w 30min gry. Bayern ma topowych obrońców więc jeden w miarę dobry napastnik między nimi wielkiej różnicy nie zrobi. Pewnie sam Messi jeśli by nie miał do kogo nawet piłki podać to zrobił by kilka dryblingów i to wszystko, no chyba że do Roberto a ten dalej do tyłu XD
Zrozum to nie taktyka Koemana sprawiła, że dostaliśmy tylko 3:0. Jedynie fura szczęścia i gra Bayernu na 30% możliwości sprawiła, że mecz nie zakończył się wynikiem 6 albo 8.
A tak poza tym; nie da się mieć pretensji do Ludwiczka, że nie umie dostosować taktyki, bo w niejednym meczu ma się wrażenie, że on żadnej nie stosuje :)

1

https://img.footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/__post_footlol_full/aaaaaaaaaakoom.png
Ronald czekamy na taką serię w Barcelonie, ciekawie jaka wymówka tym razem była by na konferencji.

0

@Mar67 Niestety taka rzeczywistość, Dest zagra na lewej, Minqueza na prawej, a wielki Roberto na środku. Możemy zapomnieć o Balde albo Gavim.
Ludwiczek wpuści ich na ostatnie 15min, później powie, że gra młodymi.....ehhh
A Rysiek to nawet trawy nie powącha.

0

Rozmowa z "Ryśkiem":
"Proszę cię bądź skoncentrowany Riqi, jak już znowu zrobię te pięć zmian to nie biegaj dalej przy tej linii bocznej......orientuj się chłopie" XD

1

I tak pewnie wybiegnie Roberto w pomocy, on wejdzie w 85min, a na koniec rudy powiem wszem i wobec, że bardzo stawia na młodych....ehhh

0

@barteq Ok, więc wróćmy specjalnie dla Ciebie wstecz do pamiętnego 8:2. Abstrachując od tego, że strzeliliśmy dwie bramki (tak więc jak widzisz oddaliśmy celny strzał) niestety wczoraj żadnej.
Oto garść statystyk dla Ciebie:
Barcelona
Goals scored 2
Total shots 7
Shots on target 5
Saves 5
Ball possession 49%
Corner kicks 6

Bayern Munich
Goals scored 8
Total shots 26
Shots on target 13
Saves 4
Ball possession 51%
Corner kicks 9

Tamten mecz był fatalny zgadzam się z tym, ale popatrz też jaka to była faza ligi mistrzów, i jakie zaangażowanie pokazał Bayern. Tamten mecz przegraliśmy przede wszystkim psychicznie. Jeśli Bayern zagrałby tak samo z nami teraz, z taką samą intensywnością i zaciętością to gładko strzelili by 8 albo i nawet 10 goli i to do 0. Oni we wtorek na Camp nou mieli trening z drużyną słabszą o 3 klasy i do tego bez żadnej taktyki.
Jeszcze raz ci to powiem, tamte mecze były tragiczne nie przeczę temu, ale to co nam teraz Koeman serwuję to już epitetów brakuję. Nie wiem jak ty to możesz postawić na jednej lini koło siebie.

2

@barteq Tak, masz zupełną rację...........wtedy też nie oddaliśmy żadnego celnego strzału na bramkę, mieliśmy tragiczne posiadanie piłki i nie mogliśmy nawet wyjść piłką z własnej połowy.
Tak, potwierdzam to, tak było nie zmyślam..........

Czy my naprawdę oglądamy mecze tego samego klubu??

8

@RosjaninBut Chyba wolał bym zobaczyć, 5:1 z odrobiną walki jaką pokazali młodzi pod koniec meczu, aniżeli taktyczną katastrofę bez celnego strzału jaką pokazał nam Koeman przez cały mecz.
Odnośnie wzmocnień, jeśli nie mamy kasy na nie to na siłę ich nie robimy i eksperymentujemy z naszą młodzieżą.
I nie mów mi, że Koeman na nich stawia bo tego nie robi. On próbuję się nimi ratować i wpuszcza ich na ogony meczu kiedy, mamy już kilka bramek straconych i mecz rozstrzygnięty.
Wielki Luuk został ściągnięty na pewno po konsultacji z Koemanem, i to Ronald też zadecydował żeby ten wóz z węglem/ wyszedł w podstawowej jedenastce.
Jak ty chcesz obronić trenera który po mega katastrofalnej połowie nie robi żadnej zmiany w przerwie meczu? Przecież to kryminał.

Jeśli nie trenera to powiedz mi kogo według ciebie mamy rozliczać po takim meczu?

1

@Zoker Dokładnie mam tak samo.

0

Panowie redaktorzy, przydało by się troszkę zdjęć z lepszą jakością i większą rozdzielczością......na tym zdjęciu w garnituarach to ciężko dojrzec który jest który :D

0

Przepraszam z góry na słowa.
Nie obrażajcie ludzie którzy nie boją się powiedzieć swojego pieprzonego zdania. Nikt nie może zaprzeczyć iż nasi przeciwnicy postawili dzisiaj autobus!!!! W drugiej połowie to masakra było to widać.
Messi nie strzelił i już ludzie to jest CZŁOWIEK!!! Nie zapominacie o tym ??
Nie mam nic do tych co są załamani i do tych co przyjmują tą porażkę ze tak powiem na "klatę".
Także ja osobiście pienie się jak widzę pouczanie się nawzajem wyraźmy swoje zdanie i poszanujmy zdanie innych.
Tyle pozdrawiam normalnym :)
VeB !!

0

Nie ma co napinac jaj spokojnie, mecz wyrównany remis zasluzony. Nie badzmy gburami nie plujmy sie o 30 sekund, mielismy 90 aby pokazac na co nas stac. Mecz ladny i pokazal duzo naszych mankamentów ktore trzeba poprawic. Zapamietac to sobie raz na zawsza....NIE BEDZIEMY ZAWSZE WYGRYWAC PO 8:0 !!!

Dzieki wszystkim i narazie, mozecie sie nie zgadzac z moim zdaniem macie takie prawo.

VeB !!!

0

Audi Cap wygrali bez cesca, jesli tez go liczyles.

0

Abidal 7....absurd.

Z cały szacunkiem do messiego trzeba mu oddawac poklony fenomen ale jeszcze brakuje i w przekroju calego meczu 10 to za duzo.

0

Nie pinto tylko Villa dostał czerwien !!

0

PEDRO.R

Chyba juz widzialem jakis czas temu te zdjecia nie wiem czy sa one az tak bardzo aktualne :)

0

Ktos tam pisal o usmiechu pepa, ja go nie widzialem :D

Jednak 1:4 to chyba troszke upokarzajacy nas wynik :/

No ale coz potestowalismy mlodychm real zaczyna szybko pierwsza jedenastka aby sie zgrac bo chce zdobyc superpuchar.....jedyny puchar w tym sezonie :)

Pozdrawiam i kolorowych wszystkim.

0

Wiadomo mecz towarzyski, ale jednak troszeczke mozna miec pretensji bo skutecznosc dzisiaj fatalna. No i rozpietosc min w ilu nam wpakowali 3 bramki tylko to moze troszke oklac nas wstydem.

Nie ma co porownywac gry realu bo tam grala prawie podstawowa 11 a my dajemy pograc mlodym co sie cenni :)

0

reventon

Nie wiem juz sie tez pogubilem tyle tych zmian bylo ale ktos z cantery.

Nie bylo przypadkiem reki obroncy tam na lini ??

0

reventon

Jesli bylby jeszcze na boisku to moze twoja teoria by sie sprawdzila :)

0

Wykleczal sobie tego gola na poaczatku meczu :D

Zawsze mowilem ze 1:0 to nie prowadzenie :)

No ale gramy dalej w koncu to tylko zabawa :P

0

Mam wrazenie ze oni niechca juz bramek strzelac :D na sile sobie utrudniaja zycie i kombinuja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?