Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique podawal :D z obrony :P
0
franek18VeB
Usuneli patrzylem 30 min temu i jeszcze byl tylko ze o 2:00
0
Kitajec troszke nam zakrecil dos santosem :D
0
Thiago Thiago Thiago :D haha 1:0 niemiaszki :P
0
V.V. Wlasnie sam na sam nam wybronil pileczke :D
0
Haha my tez postawmy autobus. :D
0
Ufffff chyba wszystko ok.
Kamien z serca :)
0
Tylko nie kolano iniesty....... :(
0
Pep jak widac zadowolony pochwali pinto.......
0
I bardzo dobrze mowil ku.wa Pinto pajac co on robi Pep powinnien go wyj..bac z tej druzyny.
I to juz nie pierwszy raz przez takie kiwki padaja bramki, w lidze to samo bylo.
0
Dla mnie przy bramce zawalil pinto bo pilke mial praktycznie w rekach a sie przestraszyl i gowno zrobil V.V. By nogi urwal napastnikowi.
Kupmy wreszcie porzadnego rezerwowego bramkarza.....
0
Mowilem to juz miliony razy i dalej bede powtarzal 1:0 to nie wynik bo wpadnie jakis babol i mecz w p.zde.
No ale nasi lubia sie bawic i myslec ze 1:0 to mecz wygrany i nie starac sie strzelac kolejnej bramki.
0
Sam bojan mówił że nie ma zamiaru nigdzie iść i zostaje w Barcy, znowu jakieś spekulacje i napinki.
Bojan ma zostać i tyle :)
0
Niech sprzedaja jego niech sprzedaja bojana, jeffrena.
Ludzie co jest z wami ?? Chyba my stawiamy na wychowanków o ile dobrze pamietam.
0
Pewnie posprzedawać wszystkich, nawet z Barcy B
Widzę, że transfery znowu mogą być nie trafione i kompletnie nie zrozumiałe :/
0
socios16
I ja się podpinam do tego pytania :)
0
Haha real znowu na farcie, mecz tragiczny, reakcje the special five(zenujaco smieszne).
Ramos koazaczek powraca w wielkim stylu, mogłbym mu ktoś wreszcie morde obić(to takie male marzenie :) )
To moje podsumowanie pomeczowe, niestety szczęśliwie nadal tylko 2 pkt za Barca utrzymuje się real.
Jest małe pocieszenie, tak jak w tamtym roku w LM czeka Lyon :D
Visca el BARCA !!
0
Troszkę chyba sobie lecimy w kulki bo nie wiem co ma jeszcze zrobić Xavi, Messi czy Villa żeby dostać 10 :O
0
Haha liczyłem na to, że przynajmniej przeprosi za to wszystko ale.....no ludzie nie w taki sposób robi z siebie ofiarę losu. Wiem iż będę teraz nie miły ale muszę to napisać "niech sobie te przeprosiny wsadzi w dupę" tyle ode mnie.
0
florek81 No i dlatego powinieneś się zająć szachami....eeee nie wycofuje się z tego w szachach trzeba myśleć, a po tym co piszesz to chyba tego nie robisz. Nie rozumiem jak można porównywać wślizg puyola i "gdyby" trafił w nogi. Teraz druga sytuacja kiedy Ramos po prostu kupie z całej siły w nogi Messiego (to Lass wchodził wślizgiem) i gdyby nie Lass któremu się po części oberwało. Kto wie jak by się to skończyło z Messim. Panowie i nie dobijajcie mnie ze stwierdzeniem, że na 100% żółta się należała za ten faul bo na 1000% to się należała czerwona. Zanim zaczniecie cokolwiek porównywać przeanalizujcie to :)
0
duch toma joad
Jeśli Leo ma kontuzje to dłuższa przerwa z futbolem przydała by się Ramosowi. Liczę na wydział dyscyplinarny :)
0
Burak, cham, prostak....takie moje zdanie.Jeśli przeprosi za to zachowanie w mediach to może w jakimś stopniu będzie na dobrej drodze, aby poprawić swój wizerunek.
Xavi, Puyol to im zawdzięcza największe sukcesy........
Tak czy siak dla mnie Ramos traci wszelką wartość jako piłkarz.
0
Hahaha pomyliłem tygodnie :)))) czy niedziela czy poniedziałek nie robi mi różnicy. Będę widział ten mecz :D
0
AdiQuu niestety tak jest w moim przypadku...w poniedziałek idę na drugą zmianę będę widział tylko końcówkę meczu :((((
0
Mecz niezły Villa strzela gole...łyso ludziom którzy po nim jechali, teraz tylko Bojan za kilka meczy pokaże, iż wszyscy się mylili co do jego gry i będzie rewelacyjnie.
Aha i jeszcze coś co rzucało się w oczy, sędziowanie nadal kiepsko się trzyma w Hiszpanii. Połowa odgwizdanych spalonych nie miała miejsca :)
Ważne, że 3 pkt nasze ! Pozdrawiam i dobranoc.
Visca el Barca !!!!!
0
Meczyk taki sobie szybkie 2 bramki i spokojna gra...troszkę pod koniec wkradło się za dużo luzu i pozwolili sobie troszkę więcej gracze Ceuty.
Niezła gra Maxwella, duże zaangażowanie Adriano i Pedro, troszkę Nolito mnie denerwował bo grał momentami egoistycznie. Co do Bojana...liczyłem, że to będzie wreszcie ten mecz w którym strzeli bramkę i się wreszcie przełamie uwierzy w siebie, w końcu przeciwnicy byli jacy byli co było widać po kilku świetnych okazjach dla naszego młodego napastnika. Widzę, że niektórym taka zła passa nie pasuję i nie wiedzą co to brak formy(który się zdarza nawet najlepszym). Tak czy siak czekam na Bojana który wreszcie się odblokuje i zamknie usta wszystkim.
Visca el Barca
Dobranoc :)
0
F3niX
Chodzi o to, że nie ma co psioczyć na innych bo tym ich nie zmienimy. Trzeba się zająć sobą aby nas nie sprowadzili do swego poziomu i to wszystko :)
Nie ma się co spinać 3 pkt nasze trzeba obejrzeć skróty i do spania :P
0
Już podczas okienka były duże spekulacje co do Bale'a. Abidal i Maxwell nie grają tragicznie, a gdyby przyszedł Bale to duża konkurencja by była na tej pozycji. Zresztą nie wiem czy by się wpasował do naszej szybkiej i technicznej gry. Nie ma co spekulować czas pokaże....
0
F3niX
Haha widzę, że wiesz to z własnego doświadczenia. Nie ma to jak się wymądrzać, a nie zwracać uwagi na siebie.
Vamos Barca !! Dobranoc wszystkim 3 pkt cieszą
Graczdari
No tak ale ozil to nie miał szczęścia.......
0
Kolega Glowek_FCB i que aprenguin
Oczywiście macie panowie racje Bramki w ich wykonaniu to tylko kwestia czasu :)