0

@Cotutajsiedzieje bez dwóch zdań....TAK!

2

Ja nie wiem jak wy się w ogóle ludzie zastanawiacie czy tam karny był :O
Przecież ten karny był mega klarowny

1

"Wielka łydka" wchodzi.... :O

0

@koziar dostali jeden, a jednego dał im VAR bo ten z gwizdkiem nic prawie nie gwiazda.

0

Ale tam jest kartoflisko, nieźle mu piłka przed strzałem podskoczyła :D

1

@Firestone piłka to na pewno xD

0

Hernandez to idiota lvl Expert

0

To jest faul.....bez zainteresowania piłką atak na przeciwnika....

1

Magłaja samobój...... :O

3

Spust Borka nie ma końca.....chłop doszedł

0

@barcelonaLM alrightttt xD

2

Co to za niemota komentuje z Borkiem? Gość jest tragiczny.....

0

@maciejsonFCB można było rezygnąć jak się na którejś konferencjii na Staśko napalił i cały panel z nią dyskutował bezsensownie :X

0

@Medium niby był faul wtedy na Mbape? LoL Pozdro :)))

0

Jeden z polskich komentatorów mówi, że nie było faulu na Foedenie....haha widać że ekspert fachowiec xD

0

@paweldunajecfcb no już.... :D

1

Zobaczył nie wierzę.....

0

@maciejsonFCB ulicznik w kolorowym sweterku jak na konferencji hahaha

0

@KlonaZepan i dwunasty zawodnik sędzia z tym jego gwizdaniem dzisiejszym......

0

Haha co za ostry faul teraz. 3 mecze dyskwalifikacji co najmniej....

1

@Barca1992 ooo to to to 90% ludzi widziało tylko zagorzali kibice Francji i sędzia tego nie widzieli :O

3

@RobiS Blackburn Rovers?? Ale jakiś taki niepełny. Choć bardziej chyba by pasowało Rugby England

0

@Transu96 taka taktyka i w trzeciej rundzie go skończy haha ;)

0

@Gwyn każde kopnięcie, stempel, skorobnięcie po kostkach to jest faul. Jeśli jesteś za ostrą grą i boiskowym bandytyzmem to nie zapraszam do dyskusji!!

0

Ha ha i kolejny ewidentny faul którego sędzia nie widział......jest niemożliwy :D

0

@4drian0 @KlonaZepan @IronSanHybrid @Deviler karnego nie było nawet tego nie neguję, ale już co najmniej 3 stałe fragmenty w okolicy pola karnego Francuzów nie zostało odgwizdane dla Anglików do tego po jednym poszła kontra i padła bramka. Ja nie mówię że świadomie kręcą wałki. Ale takie ślepe łajzy jak ten sędzia je kręcą. A FIFA im patronuje.

0

@okiemtypera_lucaxx95 to pa tera co farfocel z gwizdkiem wyprawia w meczu Anglików

0

Jak to jest możliwe żeby przy takiej technologii jaka jest w dzisiejszych czasach takie wałki kręcić.
No brawo FIFA.......żałosne

0

@pt9 @Antimadridista_WR tylko że pan sędzia tam się w ogóle żadnego faulu nie dopatrzył LOL

0

@takisobiektos ja tylko przypomniałem, że był. Nie napisałem, że teraz się karny należy. Bardzo groźny stały fragment na linii pola karnego. Problem w tym, że gwizdek kompletnie milczał.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?