Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cotutajsiedzieje bez dwóch zdań....TAK!
2
Ja nie wiem jak wy się w ogóle ludzie zastanawiacie czy tam karny był :O
Przecież ten karny był mega klarowny
1
"Wielka łydka" wchodzi.... :O
0
@koziar dostali jeden, a jednego dał im VAR bo ten z gwizdkiem nic prawie nie gwiazda.
0
Ale tam jest kartoflisko, nieźle mu piłka przed strzałem podskoczyła :D
1
@Firestone piłka to na pewno xD
0
Hernandez to idiota lvl Expert
0
To jest faul.....bez zainteresowania piłką atak na przeciwnika....
1
Magłaja samobój...... :O
3
Spust Borka nie ma końca.....chłop doszedł
0
@barcelonaLM alrightttt xD
2
Co to za niemota komentuje z Borkiem? Gość jest tragiczny.....
0
@maciejsonFCB można było rezygnąć jak się na którejś konferencjii na Staśko napalił i cały panel z nią dyskutował bezsensownie :X
0
@Medium niby był faul wtedy na Mbape? LoL Pozdro :)))
0
Jeden z polskich komentatorów mówi, że nie było faulu na Foedenie....haha widać że ekspert fachowiec xD
0
@paweldunajecfcb no już.... :D
1
Zobaczył nie wierzę.....
0
@maciejsonFCB ulicznik w kolorowym sweterku jak na konferencji hahaha
0
@KlonaZepan i dwunasty zawodnik sędzia z tym jego gwizdaniem dzisiejszym......
0
Haha co za ostry faul teraz. 3 mecze dyskwalifikacji co najmniej....
1
@Barca1992 ooo to to to 90% ludzi widziało tylko zagorzali kibice Francji i sędzia tego nie widzieli :O
3
@RobiS Blackburn Rovers?? Ale jakiś taki niepełny. Choć bardziej chyba by pasowało Rugby England
0
@Transu96 taka taktyka i w trzeciej rundzie go skończy haha ;)
0
@Gwyn każde kopnięcie, stempel, skorobnięcie po kostkach to jest faul. Jeśli jesteś za ostrą grą i boiskowym bandytyzmem to nie zapraszam do dyskusji!!
0
Ha ha i kolejny ewidentny faul którego sędzia nie widział......jest niemożliwy :D
0
@4drian0 @KlonaZepan @IronSanHybrid @Deviler karnego nie było nawet tego nie neguję, ale już co najmniej 3 stałe fragmenty w okolicy pola karnego Francuzów nie zostało odgwizdane dla Anglików do tego po jednym poszła kontra i padła bramka. Ja nie mówię że świadomie kręcą wałki. Ale takie ślepe łajzy jak ten sędzia je kręcą. A FIFA im patronuje.
0
@okiemtypera_lucaxx95 to pa tera co farfocel z gwizdkiem wyprawia w meczu Anglików
0
Jak to jest możliwe żeby przy takiej technologii jaka jest w dzisiejszych czasach takie wałki kręcić.
No brawo FIFA.......żałosne
0
@pt9 @Antimadridista_WR tylko że pan sędzia tam się w ogóle żadnego faulu nie dopatrzył LOL
0
@takisobiektos ja tylko przypomniałem, że był. Nie napisałem, że teraz się karny należy. Bardzo groźny stały fragment na linii pola karnego. Problem w tym, że gwizdek kompletnie milczał.....