1

I teraz każdy kibic Realu po tym spotkaniu:
To był tylko mecz towarzyski i nie grali na serio od początku meczu xD :)))

0

@BorzyKrzys ten fuks się nazywa Lukaku :)

0

Hej ludzie, jest jakaś szansa żeby obejrzeć gdzieś na internecie powtórkę dzisiejszego meczu? (Bez znaczenia jeśli chodzi o język komentarza) Byłem zajęty w pracy dzisiaj i nie miałem jak obejrzeć na żywo. Chętnie bym to teraz nadrobił. :)

0

Jest jakaś szansa żeby obejrzeć gdzieś na internecie powtórkę? Bez znaczenia jeśli chodzi o język komentarza. Byłem w pracy dzisiaj i nie miałem jak obejrzeć na żywo. I chętnie bym to teraz nadrobił. :)

6

Trzeba coś zrobić z tym udawaniem w meczach bo to jest żałosne i tego oglądać się nie da.....

1

Hahaha jakie cudowne ozdrowienie bramkarza Celty xDDD

1

Bombel się nabiegał, namęczył wystarczyło podać do Roberto i po akcji :D

0

@Inko to skrócić połowę do 30min gry i zatrzymywać czas. Trzeba by to przetestować w rytmie meczowym i dopracować sam pomysł nie jest zły.

8

Kessie pięknie podsumował dzisiejszy mecz tym podaniem......

1

Kessie jest tak tragiczny i niewidoczny, że już myślałem, że gościa nie ma na boisku od co najmniej 20min. xD

3

Gwizdanie takich karnych po ewidentnych symulkach to tylko w lidze hiszpańskiej hahaha

6

Chłop się kładł zanim go Eric dotknął......bez żartów co to za karne xD

0

@aezakmi123 Chodziło tutaj raczej konkretnie o mistrzostwo Hiszpanii. Bo Lewy też był wymieniony na tej liście, a wygrywał mistrzostwo Niemiec przecież wielokrotnie. Czy choćby Kessie mistrzostwo Włoch w zeszłym sezonie, a też był na liście.

8

Mam nadzieję że Rafy nie sprzedadzą w tym okienku bo to będzie jakiś żart.....

0

@KobeFR bo widzisz, to wszystko się rozchodzi o tą truskawkę na torcie :D

0

Co się stało z naszym wykończeniem akcji w ostatnich latach to woła o pomstę do nieba....co oni ćwiczą na tych treningach.

0

".....niestety spieszył się ale powoli....."
Orłowski to jest dramat jeśli chodzi o komentarz :D

2

Czerwona za faul na Rafie? Gdzie jest VAR?

4

Boże coś ty Lewy zrobił.....

4

Denzel!!! Młodzi istnieją i czekaj na swoje okazję......to idealny moment i szansa dla nich.

1

Te dotknięcia twarzy to powinni sprawdzać na varze bo to jakaś komedia jest z tymi faulami i kartkami.

0

DENZEL DAWAJ MŁODYCH!! No ludzie..........4:0 jest, gramy z ostatnią drużyną tabeli. Jak nie dzisiaj to kiedy.

0

@Bolec92 Dwie rzeczy rzucają się w oczy. Nie traci głupio piłek i i biega szybciej aniżeli sztanga, a to duże plusy.
Ale za to mniej kreuję w rozegraniu.

2

To był faul na żółtą.... :Oooo

0

@kiper09 Ferran bym nie zmieniał ale za fatiego to bym go chętnie zobaczył.

2

Gavi znowu dzisiaj gra za 3 :O

0

@zeko0 już nie jednej w tym sezonie.....warto dodać

0

@Messisinio właśnie lewy zabrał asystę Ferranowi......

1

Ferran to wyskladał tam kogoś? :D

0

Typ odrzuca piłkę grając na czas dla Barcy. Brawo dla zawodnika Realu hahaha :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?