Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I teraz każdy kibic Realu po tym spotkaniu:
To był tylko mecz towarzyski i nie grali na serio od początku meczu xD :)))
0
@BorzyKrzys ten fuks się nazywa Lukaku :)
0
Hej ludzie, jest jakaś szansa żeby obejrzeć gdzieś na internecie powtórkę dzisiejszego meczu? (Bez znaczenia jeśli chodzi o język komentarza) Byłem zajęty w pracy dzisiaj i nie miałem jak obejrzeć na żywo. Chętnie bym to teraz nadrobił. :)
0
Jest jakaś szansa żeby obejrzeć gdzieś na internecie powtórkę? Bez znaczenia jeśli chodzi o język komentarza. Byłem w pracy dzisiaj i nie miałem jak obejrzeć na żywo. I chętnie bym to teraz nadrobił. :)
6
Trzeba coś zrobić z tym udawaniem w meczach bo to jest żałosne i tego oglądać się nie da.....
1
Hahaha jakie cudowne ozdrowienie bramkarza Celty xDDD
1
Bombel się nabiegał, namęczył wystarczyło podać do Roberto i po akcji :D
0
@Inko to skrócić połowę do 30min gry i zatrzymywać czas. Trzeba by to przetestować w rytmie meczowym i dopracować sam pomysł nie jest zły.
8
Kessie pięknie podsumował dzisiejszy mecz tym podaniem......
1
Kessie jest tak tragiczny i niewidoczny, że już myślałem, że gościa nie ma na boisku od co najmniej 20min. xD
3
Gwizdanie takich karnych po ewidentnych symulkach to tylko w lidze hiszpańskiej hahaha
6
Chłop się kładł zanim go Eric dotknął......bez żartów co to za karne xD
0
@aezakmi123 Chodziło tutaj raczej konkretnie o mistrzostwo Hiszpanii. Bo Lewy też był wymieniony na tej liście, a wygrywał mistrzostwo Niemiec przecież wielokrotnie. Czy choćby Kessie mistrzostwo Włoch w zeszłym sezonie, a też był na liście.
8
Mam nadzieję że Rafy nie sprzedadzą w tym okienku bo to będzie jakiś żart.....
0
@KobeFR bo widzisz, to wszystko się rozchodzi o tą truskawkę na torcie :D
0
Co się stało z naszym wykończeniem akcji w ostatnich latach to woła o pomstę do nieba....co oni ćwiczą na tych treningach.
0
".....niestety spieszył się ale powoli....."
Orłowski to jest dramat jeśli chodzi o komentarz :D
2
Czerwona za faul na Rafie? Gdzie jest VAR?
4
Boże coś ty Lewy zrobił.....
4
Denzel!!! Młodzi istnieją i czekaj na swoje okazję......to idealny moment i szansa dla nich.
1
Te dotknięcia twarzy to powinni sprawdzać na varze bo to jakaś komedia jest z tymi faulami i kartkami.
0
DENZEL DAWAJ MŁODYCH!! No ludzie..........4:0 jest, gramy z ostatnią drużyną tabeli. Jak nie dzisiaj to kiedy.
0
@Bolec92 Dwie rzeczy rzucają się w oczy. Nie traci głupio piłek i i biega szybciej aniżeli sztanga, a to duże plusy.
Ale za to mniej kreuję w rozegraniu.
2
To był faul na żółtą.... :Oooo
0
@kiper09 Ferran bym nie zmieniał ale za fatiego to bym go chętnie zobaczył.
2
Gavi znowu dzisiaj gra za 3 :O
0
@zeko0 już nie jednej w tym sezonie.....warto dodać
0
@Messisinio właśnie lewy zabrał asystę Ferranowi......
1
Ferran to wyskladał tam kogoś? :D
0
Typ odrzuca piłkę grając na czas dla Barcy. Brawo dla zawodnika Realu hahaha :))