0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzisiaj to można śmiało zrobić kompilację z przyjęciami Lewego pod tytułem "Jak nie przyjmować piłki" :| strasznie to wygląda

0

@SinMistico tak masz rację, to też sytuacja warta odnotowania na plus dla Rafy

3

No to nieźle cała La rambla ściągnęła chłopa już 20 min temu z boiska, a on teraz strzela bramke. A kilka minut temu wypracował karnego który nie został na nim odgwizdany. :))

1

@Comfortable_ no tak bezapelacyjnie, dlatego pisałem, że obecność Kunde nie mogła mieć wpływu na nie podyktowanie karnego

1

@bari_94 To może takiego z B-klasy na niedzielnym meczu po sobotniej imprezie w remizie? Brzmi lepiej? :)

1

@Comfortable_ w sumie to bez znaczenia bo faul był przed spalonym......

3

No i kolejna sytuacja na karny któregoś śmiało można było gwizdnąć.
Ale dla Barcelony takich karnych się nie gwiazda

0

Zwrotność i mobilność Busiego jest na poziomie Polskiej okręgówki....

5

Piękny teatrzyk bramkarza, ledwo Fati do niego dojechał na wślizgu....

5

Cały Real, farciarski gol w ostatnich minutach, nowe nie znałem :-|

0

@Gibbon_FCB w czas to napisałeś xD

0

Co za farfocel.....obrona co najmniej poziom okręgówka.

1

@Sau_Ron już po....

0

A czemu typ się za plecy łapał? xD

1

Mogą sobie z Lahozem piątkę przybić. Podobny poziom intelektualny sędziów i obydwaj nie panują nad meczem

0

Nie mogę, od tyłu po nogach......no ludzie

0

Dobrze, że dzisiaj przynajmniej sędzia panuje nad tym meczem........a nie, czekaj :-|

7

Messi szybciej zrzucił ten szlafrok niż trwało jego zakładanie xD

5

W co oni go ubierają..... litości....

6

Ściąganie srebrnego medalu z szyi to jest dopiero brak szacunku dla kibiców.....

0

@zodiak_10 śmiechłem...dobre :))

1

Co chłop odwalił z tą nagrodą....lol

0

@xvcWinterSoldier podpinam się do pytania

1

@don'T.R.I.P.e jeszcze by z przyzwyczajenia popisał Lewemu koszulkę :D

0

@LjakRoberciik drobne błędy jakieś się pojawiły, ale ogólnie bardzo dobry i pewnie sędziowany mecz. Wielu innych co sędziowali na tych mistrzostwach mogli by się od Szymona uczyć sędziowania

0

Przed meczem ani chmurki na niebie, a teraz biało........Diego chyba rozpoczął świętowanie :D

1

@bartas97 to się nazywa humor, polecam na przyszłość wyjąć kij z tyłka.....

3

Boje się o to co teraz u "Krystyny" w domu się dzieję.
Chłop może w szoku być :Ooo

1

Jest!!! Brawo Argentyna. Należało się im i Messiemu to zwycięstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?