Cziken26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Londyn
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzisiaj to można śmiało zrobić kompilację z przyjęciami Lewego pod tytułem "Jak nie przyjmować piłki" :| strasznie to wygląda
0
@SinMistico tak masz rację, to też sytuacja warta odnotowania na plus dla Rafy
3
No to nieźle cała La rambla ściągnęła chłopa już 20 min temu z boiska, a on teraz strzela bramke. A kilka minut temu wypracował karnego który nie został na nim odgwizdany. :))
1
@Comfortable_ no tak bezapelacyjnie, dlatego pisałem, że obecność Kunde nie mogła mieć wpływu na nie podyktowanie karnego
1
@bari_94 To może takiego z B-klasy na niedzielnym meczu po sobotniej imprezie w remizie? Brzmi lepiej? :)
1
@Comfortable_ w sumie to bez znaczenia bo faul był przed spalonym......
3
No i kolejna sytuacja na karny któregoś śmiało można było gwizdnąć.
Ale dla Barcelony takich karnych się nie gwiazda
0
Zwrotność i mobilność Busiego jest na poziomie Polskiej okręgówki....
5
Piękny teatrzyk bramkarza, ledwo Fati do niego dojechał na wślizgu....
5
Cały Real, farciarski gol w ostatnich minutach, nowe nie znałem :-|
0
@Gibbon_FCB w czas to napisałeś xD
0
Co za farfocel.....obrona co najmniej poziom okręgówka.
1
@Sau_Ron już po....
0
A czemu typ się za plecy łapał? xD
1
Mogą sobie z Lahozem piątkę przybić. Podobny poziom intelektualny sędziów i obydwaj nie panują nad meczem
0
Nie mogę, od tyłu po nogach......no ludzie
0
Dobrze, że dzisiaj przynajmniej sędzia panuje nad tym meczem........a nie, czekaj :-|
7
Messi szybciej zrzucił ten szlafrok niż trwało jego zakładanie xD
5
W co oni go ubierają..... litości....
6
Ściąganie srebrnego medalu z szyi to jest dopiero brak szacunku dla kibiców.....
0
@zodiak_10 śmiechłem...dobre :))
1
Co chłop odwalił z tą nagrodą....lol
0
@xvcWinterSoldier podpinam się do pytania
1
@don'T.R.I.P.e jeszcze by z przyzwyczajenia popisał Lewemu koszulkę :D
0
@LjakRoberciik drobne błędy jakieś się pojawiły, ale ogólnie bardzo dobry i pewnie sędziowany mecz. Wielu innych co sędziowali na tych mistrzostwach mogli by się od Szymona uczyć sędziowania
0
Przed meczem ani chmurki na niebie, a teraz biało........Diego chyba rozpoczął świętowanie :D
1
@bartas97 to się nazywa humor, polecam na przyszłość wyjąć kij z tyłka.....
3
Boje się o to co teraz u "Krystyny" w domu się dzieję.
Chłop może w szoku być :Ooo
1
Jest!!! Brawo Argentyna. Należało się im i Messiemu to zwycięstwo.