1

Ten młyn na boisku to przez to, że sędzia ma zły kontakt z piłkarzami. Za mało gwizda i rozmawia z nimi :D

0

Lahoz jest gwiazdą w końcówce meczu, wszystko się zgadza można kończyć ten mecz.

0

Bramkarz mógł to wyjąć..... było się skupić, a nie przypinać się do Lukaaa

0

Nie udało się Brazyli to może Argentyna skruszy tych murarzy w następnej rundzie.

0

Drugi karny w środek bramki i drugi strzelony :|

0

Wow panie sędzio, rękę zobaczył. Ciekawe

1

Wystarczyłoby żeby Chorwaci zaczynali każdy mecz z bramką straty na dzień dobry i ich mecze były ciekawe do pierwszej strzelonej przez nich bramki

4

Ale mi bardzo (nie)szkoda tych Chorwatów :))

0

Czekam na dalszą grę Chorwatów 10 w obronie :D

1

"Ajj gdyby to było trafione to by było pięknie...."
D. Szpakowski
:DDDD

1

Sędzia jest słabiutki, kiepskie panowanie nad meczem. Dużo fauli i brzydkich zachowań w tym również i udawania nie widzi. Wisienką na torcie było wbiegnięcie przed piłkę na 25m Brazylijczykowi który składał się do strzału.
Skoro tacy ludzie sędziują ćwierćfinały na mistrzostwach świata to ja nie mam pytań.

0

Czekam na ten moment kiedy Chorwacja dostanie bramkę na dziurę.
I nagle będzie ich tylko 3 na własnej połowie ha ha ha

0

"Co wchodzi zawodnik to blond...."
"Aaaa...bo jedną farbę tylko mieli....."
Polski komentarz TOP!!!

0

Ta kontra Chorwatów była fenomenalna :D

0

@Colon say, wahttt?

0

@A4ron najwyższy wymiar kary jaki mógł dostać już dostał, teraz może pod ostrzyć grę xD

0

@PiotrR @Azi kompletnie nie oczekiwał bym tego, aczkolwiek na wzgląd, że sędzia był dla nich łaskawy mogli sobie darować :))

0

Chorwaci mają pretensje, że sędzia nie zagwizdał ręki Brazylijczyka przed polem karnym, a 5 min wcześniej Chorwat przyjął sobie piłkę ręką we własnym polu karnym i tam ręki nie widzieli xDDD

0

@wojtekfcb79 no patrząc jak te mistrzostwa są gwizdane, za każdy lekki kontakt w polu karnym faul, każdy kontakt z ręką też faul.
To spodziewałem się karnego.

0

@MesQueUnClub96 chyba sędzia liniowy spalonego pokazał którego nie było

0

@Medium chyba to gwizdnął, ale tam jak palił to Vinicjusz który nie wziął udziału w akcji na pewno nie Neymar.

0

@Antimadridista_WR Kto by na tym spalonym?

0

O co chodzi co on gwizdnął teraz???? Bo przecież spalonego nie było. Faulu żadnego też, jedyne co to bardziej karny dla Brazyli....

0

@Ayattar more information pls? :|

11

Tego kibica hiszpańskiego w koszulce Barcelony to realizator mógł sobie darować :D

2

Japonia to przynajmniej jednego strzeliła xD

2

Brawo sztanga....co za petarda poszła ha ha ha

1

@AlexDark00 stroje jakby podobne :D

0

Szedł do tego karnego jakby za karę xD

0

Balde i Fati wchodzą!!!
Z fartem chłopaki......do boju ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?