9

26

Powie mi ktoś co to ma być !?

http://pics.tinypic.pl/i/00659/7l5xi6btz060.jpg

13

Stadion Barcelony z początków XX wieku

http://images.tinypic.pl/i/00659/rdsz2s9cxpou.jpg

0

Zaraz kolega Kesh pokieruje w Twoją stronę prawilny wykład jak to Polska jest źle rządzona, sprzedawana, jak to jego nie jest bez sensu etc...

0

Leszek to mój ulubiony komentator analizujący, walić już tę jego wadę wymowy, ma ogromną wiedzę, zawsze rzuci jakąś ciekawostką, ciekawą czy nieciekawą, mniejsza już o to.

Najlepiej się oglądało jego wraz z Laskowskim, to był duet idealny

2

Zastanów się zanim coś napiszesz...

1

Jak dla mnie Vermaelen już nie ma szans by coś więcej zakręcić w Barcelonie. W tej drużynie na stoperze gra się najciężej na świecie. Jednak lubię sobie myśleć, że a nóż coś pomoże kolegom, będzie ogromnym wzmocnieniem jeśli chociaż będzie w stanie solidnie grać z drużynami z końcówki tabeli i pod tym względem w niego wierzę, że będzie grał ale większość meczów właśnie takich, by dać odpocząć podstawowym zawodnikom.

13

" Nie ma litości dla piłkarzy którzy go chcą dziś przez uszy gwałcić Mateu Lahoz. "
- Leszek Orłowski

hahahaha

4

Należy wziąć również pod uwagę, że dzisiejsza medycyna potrafi zdziałać cuda, nie wiemy naprawdę jak tam ten chirurg mu zoperował te mięśnie ale często w takich przypadkach wadliwe tkanki (w przypadku ścięgien) się po prostu wymienienia(ich część) a wstawia tkankę z innej części ciała.

3

Jak Guti mówił 2 lata temu, że Messi jest lepszy od Ronaldo to całe stado El Jarka psy na nim wieszało :D

12

Leo : 24 bramki 15 asyst
Ronaldo : 18 bramek, 9 asyst

3

Mi jednak bardziej imponuje Ronaldo, no ale takie ciosy jak on przyjmuje, prawdziwy wojownik

33

Jeśli ktoś z Was się czuje lepszym kibicem ze względu na swój staż...

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/81348000/jpg/_81348378_jack.jpg

107 letni kibic WBA... na stadnionie

0

Komentarz usunięty

0

Barca istnieje na takim wysokim szczeblu dzieki swoim wychowankom, Real czy PSG są na piedestale tylko i wyłącznie dzięki pieniądzom, raz na 5 lat trafi się jakiś wychowanek ale i tak na jego miejsce zaraz się kupuje inną gwiazdeczkę

3

Komentarz usunięty

2

Mi wystarczą 2 wygrane po 1:0, nawet po samobójach

5

Niech Real wygrywa nadal, ciągle będą w grze Carlo ciągle będzie cisnął tym samym składem, a nóż następnego zawodnika zajedzie i złapie kontuzje... czego oczywiście ja nie życzę nikomu.

ale te działania Ancelottiego czasem wyglądają jak sabotaż, dzisiaj po pół godzinie gry Madryt już padł, ledwo co czołgali się po tym boisku, na szczęście Celta jednak miała takie dziury w obronie, że nawet Steevie Wonder (chociaz nie gra w piłkę) dzisiaj by coś strzelił

7

Lyon też wygrywa 4:2

Mam nadzieję, że i Barca i Olypique pokażą co się naprawdę liczy w futbolu, że pieniądze zawsze będą przegrywać z prawdziwą piłką.

5

Przecież jak Evra Tevez czy Vidal wpadną na skrzydło do Carvajala to facetowi się w głowie świat zakręci...

Jak na tych challengach co się kręcą kilkanaście razy w okół piłki a potem musza uderzyć :D

1

Od grzmocenia kaszalota

5

Ehh szkoda oglądać tego ustawionego meczu... karny powinien być dla Celty przy wyniku 2:3...

0

Sędzia ciągnie Real jak może... nawet nie chce wpuścić na boisko zawodnika Celty

4

Nie ma karnego według komentatorów bo nie było złamania otwartego?

0

Już ciągnie Real....

0

I ten festiwal zmyślonych karnych...

20

Real już w 30 minucie padnięty, prawie nie ma pressingu, gole strzelają z odrobiną szczęścia, bramkarz Celty też nie istnieje.

Ja wierzę, że Celta jeszcze ukłuje ale nie wiem jak długo Real pojedzie na tym szczęściu...

2

Real na pół gwizdka, na stojąco sobie gra...

0

Gdyby nie poprzeczki i słupki Messiego z wolnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?