0

Juve odpadnie już po pierwszym meczu. Od 11 lat nie grali na tak wysokim szczeblu...

Po pierwszej połowie kupa w majtach i 2 bramki do tyłu

0

Oczywiście świat jest tak idealny jak sobie to wyobrażasz.

Dokładnie, trzymaj tak dalej. Żyj, pracuj, konsumuj, umieraj.

0

Komentarz usunięty

1

Zaś Real ma drogę wysłaną różami... no oczywiście nie licząc takich potęg jak Schalke, CSKA, Apoel w playoffach

1

Genialny jest ten tłumacz... ja słyszałem tam słowa, że Napoli to faworyt do wygrania rozgrywek jednak my damy z siebie wszystko by zagrac w finale

0

Czy ja na tym spocie co teraz leciał widziałem wrocław?

0

Jeśli Suarezowi, Neymarowi i Messiemu siadłaby forma w jednym czasie to nawet moglibyśmy grać z każdym z tych 3 przeciwników po kolei.

1

Transmisja bez ścin z Aliez

http://aliez.tv/live/10_64539/

0

Na C+ Sport będzie? Skróty Fiorentiny na razie lecą

0

To dlaczego nie było? Skoro Real był lepszy? hmm czy może jednak Bravo był lepszy?

2

Na fioletowej nie boją się Barcelony bo przegrali tylko 2:1 podczas ostatnich derbów gdy podobno byli w kryzysie a Barcelona w fantastycznej formie...

Grali jak równy z równym przez 15 ostatnich minut pierwszej połowy i już są wielcy :D

Szkoda, że Neymar tak maścił setki bo by się wtedy skończyło 4 albo 5:1

0

Naprawdę myślicie, że Bayern jest taki mocny, że mogą wyeliminować Real?

Bo wygrali 6:1? Bo Fabiano puszczał takie szmaty w tym meczu, że to nawet wstyd dla bramkarza z A klasy takie coś wpuszczać....?

0

I zaś Neuerowi przypomną się czasy z Schalke 04?

0

Niby tylko czekamy na wyciągnięcie dwóch papierków ale jednak emocje są jakieś.

0

Czyli prowadzenia po wątpliwie nieuznanej bramce (Pedro) ?

0

Plataini : hiszpański finał? Nie

0

Kto inny lepiej zatroszczy się o to by skończył się fart Realu i w 180 minut sprawi by Ci zapomnieli na długo o obronie LM?

Barca - Real, tego chcemy

1

Komentarz usunięty

3

Miejmy nadzieję, że pod koniec maja Leo zaś będzie miał okazji by coś przechylić :D

28

Oj pije pije, nie tylko

4

Który to rok z rzędu Hiszpania ma najwięcej drużyn w półfinałach Europejskich rozgrywek?

0

To Piket :D fcbfan wiedział

0

69

"Messi jest numerem jeden, jest najlepszy w historii, on zasłużył na wygranie Mistrzostwa Świata"

Arjen Robben

0

Dla mnie to zabawne, nie krytykuję tutaj, bardzo fajnie, że potrafi się bawić. Wszystko jest dla ludzi ;)

3

Messi sam powiedział, że miał jakieś problemy, chodził po domu po 3 dni nie odzywając się do nikogo.

3

A tutaj lekko podchmielony Messi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?