Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve odpadnie już po pierwszym meczu. Od 11 lat nie grali na tak wysokim szczeblu...
Po pierwszej połowie kupa w majtach i 2 bramki do tyłu
0
Oczywiście świat jest tak idealny jak sobie to wyobrażasz.
Dokładnie, trzymaj tak dalej. Żyj, pracuj, konsumuj, umieraj.
0
Komentarz usunięty
1
Zaś Real ma drogę wysłaną różami... no oczywiście nie licząc takich potęg jak Schalke, CSKA, Apoel w playoffach
1
Genialny jest ten tłumacz... ja słyszałem tam słowa, że Napoli to faworyt do wygrania rozgrywek jednak my damy z siebie wszystko by zagrac w finale
0
Czy ja na tym spocie co teraz leciał widziałem wrocław?
0
Jeśli Suarezowi, Neymarowi i Messiemu siadłaby forma w jednym czasie to nawet moglibyśmy grać z każdym z tych 3 przeciwników po kolei.
1
Transmisja bez ścin z Aliez
http://aliez.tv/live/10_64539/
0
Na C+ Sport będzie? Skróty Fiorentiny na razie lecą
0
To dlaczego nie było? Skoro Real był lepszy? hmm czy może jednak Bravo był lepszy?
2
Na fioletowej nie boją się Barcelony bo przegrali tylko 2:1 podczas ostatnich derbów gdy podobno byli w kryzysie a Barcelona w fantastycznej formie...
Grali jak równy z równym przez 15 ostatnich minut pierwszej połowy i już są wielcy :D
Szkoda, że Neymar tak maścił setki bo by się wtedy skończyło 4 albo 5:1
0
Ahahaha
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/11074315_10152876430612684_7806022576621127264_n.jpg?oh=32363b2062b40db0d9cff31b3f90d334&oe=55DC0EB6&__gda__=1440378996_b0b9ffff6e12135ca573430df0413642
0
Naprawdę myślicie, że Bayern jest taki mocny, że mogą wyeliminować Real?
Bo wygrali 6:1? Bo Fabiano puszczał takie szmaty w tym meczu, że to nawet wstyd dla bramkarza z A klasy takie coś wpuszczać....?
0
I zaś Neuerowi przypomną się czasy z Schalke 04?
0
Niby tylko czekamy na wyciągnięcie dwóch papierków ale jednak emocje są jakieś.
0
Czyli prowadzenia po wątpliwie nieuznanej bramce (Pedro) ?
0
Plataini : hiszpański finał? Nie
0
Kto inny lepiej zatroszczy się o to by skończył się fart Realu i w 180 minut sprawi by Ci zapomnieli na długo o obronie LM?
Barca - Real, tego chcemy
1
Komentarz usunięty
3
Miejmy nadzieję, że pod koniec maja Leo zaś będzie miał okazji by coś przechylić :D
28
Oj pije pije, nie tylko
4
Który to rok z rzędu Hiszpania ma najwięcej drużyn w półfinałach Europejskich rozgrywek?
0
To Piket :D fcbfan wiedział
0
Kto wie, kim jest ten przystojny młodzieniec w czerwonym swetrze w białe paski z tyłu? :D
https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1620519_798427933519734_1896981679_n.jpg?oh=9b165ab8ab2a2c67edcaf90fe7d5fb6d&oe=559EC73E
69
"Messi jest numerem jeden, jest najlepszy w historii, on zasłużył na wygranie Mistrzostwa Świata"
Arjen Robben
0
Młody Messi już wyrywa Panny :D
https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10533795_877936932235500_1304963769948455223_n.png?oh=8838d7389672f83574fe564b4c7719fa&oe=55D73717
3
Jaki Ojciec, taki Syn
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/10301221_828015510560976_2158274938242583715_n.jpg?oh=ce49d4109c19f9a3ef236d22ee07393d
0
Dla mnie to zabawne, nie krytykuję tutaj, bardzo fajnie, że potrafi się bawić. Wszystko jest dla ludzi ;)
3
Messi sam powiedział, że miał jakieś problemy, chodził po domu po 3 dni nie odzywając się do nikogo.
3
A tutaj lekko podchmielony Messi :D