0

Heineken

16

A Ty dalej zbierasz polecenia? Naprawdę to jest dla Ciebie priorytetem w życiu? Te zielone znaczki? Zazdroszczę

0

Hmm jaki mecz będziecie oglądać? Serce jest za Barcą, ale coś jednak ciągnie by zobaczyć blamaż Bayernu, lub kto wie, może będzie jakaś nawałnica..

3

Sentymentem to mógłby być Ronaldinho czy Puyol, ludzie którzy do piłki wnosili coś więcej, zwłaszcza ten pierwszy.

Ja uważam, że Zidane może takiemu Messiemu buty co najwyżej czyścić, nie ma porównania nawet w ich poziomie gry kiedy Leo bierze się za rozgrywanie.

To samo gruby Ronaldo do CR, Cristiano stuka bramki prawie jak na zawołanie, w Realu ma średnią ponad 1 bramka na mecz, Brazylijczyk strzelał 0,58 bramki na mecz.

0

Nie rozumiem dlaczego Real narzeka na te kontuzje, wciąż mają Krossa i Isco w pomocy, a to i tak o wiele wiele więcej niż najlepsi pomocnicy Barcy...

3

Czy tylko mi się wydaje, że ta gloryfikacja dawnych gwiazd np Zidane'a, Ronaldo, Beckhama jest trochę przesadna i wyolbrzymiona?

0

Podoba mi się, że Enrique w końcu uczy Barcę czegoś nowego, w końcu są jakieś alternatywy, kontratak mamy lepszy od Realu, ze łba potrafią przylutować też prawie najlepiej w lidze...

no i ta akcja z łapaniem na spalonego :D

0

To jest motywacja....

1

Xavi obwinia trawę za porażki więc wiesz, ludzie mają różne poglądy, za to się nie bije :D

0

Będzie tak samo jak z Isco, Modriciem, Ozilem... można powiedzieć, że pchali się do Barcelony, wystarczyło wyłożyć klauzule i mielibyśmy najlepsza pomoc na świecie...

1

Bardzo dobre manerwy ze strony Marki. Niech rozwalają atmosferę jak kiedyś za Mou :)

0

Ja tak samo, minuta filmu i ryczę. A te psy wyciągane z lodowatej wody? :(

0

Polecam to

4

Barca, Porto, Atletico i Juventus idealni półfinaliści.

Trafiamy na kogokolwiek, gdziekolwiek i jest ogromna szansa na podniesienie pucharu w Berlinie

0

Jeśli będzie grał takie mecze gdzie strzela 1 czy 2 bramki mimo ogólnie średniego występu to niech gra jak najwięcej.

Tak ma właśnie grać, przez cały mecz go nie widać a potrafi ukłuć 2 razy tak, że mocno zaboli

0

Generalnie nie ma się czym stresować, to test dla idiotów. Przykładowe pytanie :
- zawody miały się rozpocząć o 10:45 jednak opóźniły się o 2 kwadranse, kiedy rozpoczęły się zawody?

To było na ABCD

0

Już wolę oglądać grę Iniesty niż Rakitica... Andres chociaż coś ciągnie na bramkę przeciwnika..

1

Bo porażka Atletico 2:1 da awans Realu Geniuszu....

1

I co Ci z tej świadomości, że zespół grał dobrze? Widzę, że nie masz jeszcze dużego stażu jako kibic Barcelony i nie pamiętasz półfinałów z Interem czy Chelsea gdzie o awansie decydowały pojedyncze akcje, pojedyncze strzały.

To boli do dziś. Cholernie

7

Mieczem wojujesz od miecza giniesz

13

Marzę by Altetico awansowało w następujący sposób :

Real wygrywa 1:0. 90 minuta, Koke wpada z piłką w pole karne i daje nura. Oczywyiście symulka zamienia się na karnego i jest 1:1

0

Nigdy nie zapomnę tych braw na stojąco jakie mu zgotowało Stamford Bridge

0

No Real może liczyć tylko na swoje pieniądze, bo z umiejętnościami wychowywania własnych piłkarzy jest słabooo

2

Sport bez tego byłby niczym

0

No nie wiem, jak już kilka minut do końca by zostało. Karne by były

25

No Ramos chyba w długich był obleśny a teraz sądząc po opiniach jeden z lepszych Realu pod względem wizerunku twarzy.

Natomiast Baleowi nic nie pomoże :D

2

Ramos to w ogóle gość beż żadnego honoru boiskowego. Ważniejsza jest dla niego wygrana niż zdrowie przeciwnika

http://pics.tinypic.pl/i/00656/psvs2liddak4.jpg

10

Krótkie włosy, rurki, koszulkie w duży serek, okularki, trampki... tak tak, znamy to.

3

Realowi w tym zacnym sezonie poprzednim brakowało tyle żeby odpaść

http://files.tinypic.pl/i/00656/yxkk8fe1ogkg.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?