0

Widzę, że dla Twarowskiego bramkarz nie jest częścią drużyny skoro mówi, że Real z Barceloną ostatnio był lepszy a przegrał :D

0

Oj biedny byłby CR i cały Real bez Modrica

1

W końcu wydane miliardy się przydały, pół godziny i jeszcze bramki nie stracili na Calderon z drużyną zbudowaną za kilkadziesiąt razy mniejszy budżet

0

Spokojnie, ten huragan Realu to część taktyki Simeone, lada moment jak ukłują to będzie ciekawie

0

Dlaczego gwiżdżą?

0

2:1

0

Real w tym sezonie nie wygrał żadnego wyjazdowego spotkania z zespołami z miejsc 1-6 la liga

2

A. Madryt

0

Dlaczego Derbów Madrytu nie komentują Orłowski z Wolskim?

0

W ostatnich derbach Madrytu Real nie oddał ani jednego, choćby niecelnego strzału przez całą pierwszą połowę.

0

Varane od początku znowu :D haha manita tym razem?

0

Pod koniec sezonu zacznie ćwiczyć z piłką, o ile nic sobie wtedy nie zrobi, jest szansa na debiut gdzieś w presezonie :D

0

Real lubi takie mecze przegrywać, Alteti ledwo co się doczłapało do tego ćwierćfinału ale dzisiaj na pewno dadzą z siebie maks możliwości.

Derby Madrytu czy Derby Hiszpanii to w ogóle zupełnie coś innego, w takich meczach jakoś nie liczy się forma, wszystko jest niewiadome.

4

10 godzina, kawka, śniadanie, przegląd prasy, przegląd komentarzy na najlepszej tego typu stronie. Ahhh :)

1

W La liga przynajmniej nie wiadomo kto będzie mistrzem 10 czy 15 kolejek przed końcem... Premier League, Bundesliga, Serie A...

13

Który hattrick ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Leo "Może ten którego strzeliłem w meczu z Realem Madryt, gdy zremisowaliśmy 3:3. To pewnie dlatego, że był to mój pierwszy hattrick w karierze"

6

UEFA szuka kasy wszędzie a ja się wciąż zastanawiam dlaczego nie zrobią nawet meczu towarzyskiego : najlepsza jedenastka Premier League vs najlepsza jedenastka LaLiga.

Przecież to by miało oglądalność porównywalną z finałem Ligi Mistrzów

0

Widocznych jest 31

1

El Kapitano Gmrzoto dziś znowu zamieni się w lekką mżawkę i będzie padać?

0

Jak dobrze, że Simeone prowadzi dziś Atleti i zrobił z nich taką ekipę. Bez niego dzisiejszy pojedynek byłby nudny z wiadomym wynikiem

1

Wolelibyście żeby Atletico wyeliminowało Real, czy żeby Barca sama się z nimi rozprawiła w półfinale jak to było kilka lat temu po 2 golach Messiego?

1

W końcu człowiek który coś robi, gdzieś jeździ, coś ruszyło, jest jakiś szum. Dla Zubizaretty okres pracy zaczynał się 1 stycznia i trwał miesiąc, potem wolne, ale w czerwcu i przez całe wakacje niestety znowu trzeba rypać...

0

Motta... zawsze mi się kojarzyło z piłkarzem który się mota z piłką...

5

Puziol jeszcze można przepuścić przez uszy ale skąd mu się wzięło Czarls to ja tego do dziś nie wiem. O tej odmianie Eto'o zapomniałem, ale dzięki, że przypomniałeś.

Tak czy inaczej, z czego my się będziemy śmiać kiedy Daro skończy karierę?

1

Poczekajmy jeszcze trochę. Na Neymara trzeba było czekać rok, Suarez myślę, że odpali na dobre za miesiąc czy dwa, albo całkiem pod koniec sezonu.

Na początku grał kupę straszną, teraz widać, że próbuje odpalić ale mu bije po gaźniku mocno, przelata fantastyczne zagrania i strzały z jakimiś babolami

1

To prawda, że Vermaelen był w kadrze na PSG a potem jednak go wypisano?

3

" Czarls Puziol "

Kto pamięta? Kto tak powiedział? :D

0

A co jeśli Chelsea w 2 najbliższych meczach zdobędzie 1 pkt a United 6? Już ciekawiej

3

Przecież fajnie jest się informować tak. Najgorsi są tutaj ostatnie podlizujący się kibice Realu..

0

Szkoda tylko, że Ruble sfarciły w ostatniej kolejce, po przegranej z United i chociaż remisie z Arsenalem byłoby ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?