0

Oby tylko Liveprool wyprzedził City w tabeli

Arsenal i United wygrywają z Chel$ea i biją się razem o mistrza

0

Na przykład zaraz zarobi kartkę jak do niego dopadną Pepe czy Ramos

0

Więc stawiaj skoro lepszy spec od Ciebie

15

Puyol o grze w pierwszym składzie Barcy

"Tata powiedział mi kiedyś : jeśli nie zagrasz tam to tylko dlatego, że nie dałeś z siebie wszystkiego"

Carles zostawiał serce na boisku nawet w meczach z 3 ligowcami w PK, brakuje takiego człowieka.

0

Poza tym, co tam.... zróbmy tutaj forum wszystkiego.

Porady akwarystyczne.
Porady kosmetyczne.
Poradnia lekarska.
Poradnia podatkowa.
Forum wędkarskie.
Forum botaniczne.
Forum zoologiczne.
Forum pływackie.
Forum polityczne.
Forum zjawisk paranormalnych.
Forum marketingu i reklamy.
Forum odzieżowe.
Forum mody amerykańskiej.
Forum stomatologiczne.
...
...
jeszcze jakieś pomysły? Będzie fajnie !

0

A czy w regulaminie jest jakaś klauzula czy przypis, że nie dotyczy ludzi którzy napiszą "przepraszam" ?

Ja takiej nie widzę. Rozumiem pisanie o ręcznej, siatkówce czy generalnie sporcie. Ale Twoje problemy ... to spam...

0

To jest Liga Mistrzów, tu nie ma faworytów... wszystko może się dziać

0

Odpowiedziałem równie bezsensownym komentarzem. Jego powinni zbanować prędzej... Złamał na raz 2, 4 i 6 punkt regulaminu

0

Jak na to wpadłeś?

0

Znam niezłego, pomaga mi https://www.google.pl/?gws_rd=ssl

44

W sumie gdyby usunąć nazwiska Messi, Suarez i Neymar pomyślałbym, że to opis CR

0

W tych wszystkich trikach lepszy od tych Gwiazd wszystkich, ale na boisku wiadomo.

0

Takie coś to i Golonka lepiej zrobi, a na meczu kupa

0

United powoli wraca na należyte im miejsce ! Jedyny klub jaki lubię z PL. Brawo !

1

Ten klub bez hasju w ogóle by nie istniał. Może dlatego tak się po nich jedzie

0

Jak dla mnie Messi powinien sobie sam decydować, ale z dalszych odległości powinni lutować albo Mathieu albo Rakitic

3

0

0

Już o tym pisałem, jeszcze jeden remis Barcy i ahoj...

0

Ta skuteczność nas kiedyś bardzo zaboli, bardziej niż wczoraj.

Możemy wbijać rywalom po 4-5 bramek w takich meczach jak wczorajszy... a kończy się na remisie.

1

Patrząc na formę Andresa trzeba płakać

1

A powinny go interesować. Trener musi wiedzieć wszystko, jak zareagować w danej sytuacji, co zrobić z danym fantem, co powiedzieć...

0

Real wtedy będzie mistrzem

9

Sezonowcom proponuję się zapoznać z tym filmem, co było rok temu...

0

Tak tak, Uefalona, spisek, wszyscy przeciw Realowi, terminarz zła, pogoda zła... wina sędziego...znamy to, dziękuję doranoc

0

Valencia, Espanyol, Atletico... dobrym wynikiem z taką grą i podejściem będzie 6 pkt tych meczów

0

Wygranie mistrzostwa grając 7 zawodnikami w każdym meczu będzie historycznym wyczynem !

Czasem (jak dziś) gramy nawet przeciwko 12 zawodnikom. Suarez najlepszy stoper Sevilli

0

W jakim stopniu Enrique przyczynił się do tego babola Pique?

2

To się musiało tak skończyć. Nadal gramy mecze siedmioma zawodnikami przeciw 12 a nawet trzynastce... Suarez dziś na pewno nie grał z Barceloną.

Mathieu, Alvesa i Albę może z obrony można jedynie wyróżnić, ale Brazylijczyk i Hiszpan w ataku nie dawali nic. Alba swoje markowe wrzutki na pałe... gorsze od Alvesa, tylko się licytują kto walnie gorszego babola w pole karne.

W pomocy Iniesta i Rakitić DNO i drążą dalej w muł. W ataku Iniesta i Messi, co mogli zrobić to zrobili.

Bravo dzisiaj niczym sie nie popisał, mecz poprawny z błędem średniego kalibru, takie bramki czasem po prostu padają, ale co zrobił Suarez to woła o pomstę do nieba.

0

oni mieli ciężkie wyjazdy. Teraz mają spacerek do konca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?