Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skuteczność jak zwykle najlepsza... to już od początku sezonu tak. Przecież pierwsza połowa mogła się skończyć 0:4...
Ale Suarez dziś zagrał świetny mecz na stoperze dla Sevilli
3
2 punkty oddane nie przez Lucho. Oddali je Suarez na spółkę z Pique.
Jeden grał jako stoper Sevilli a drugi jako motor napędowy kontr Andaluzyjczyków
0
ale walka o 3 pkt... kur*a chce im się w ogóle grać?
0
w 2015 roku właśnie ogólnie ma mniej. Ale skoro 1/4 goli z karnych...
0
Mecz bardzo ciekawy, nie jest jednostronny tak jak derby Madrytu
0
22 gol Messiego w 2015 roku ;) o 5 więcej niż Ronaldo
0
Neymar bramka kolejki bezapelacyjnie, bramkarz nawet nie dygnął.
11
Ahh ta skuteczność Suareza, mógł zamknąć mecz.
Neymar jak na razie najlepszy?
1
Bravo mocno zawalił przy bramce?
0
Grzmot, człowiek delfin, Oscar, Płetwonurek, żeluś, Krystyna.... pełno jest rzeczowników go opisujących ;D
30
Ronaldo właśnie zrównał się w tym sezonie z golami strzelonymi z rzutów wolnych z Mathieu. Brawa dla Krula.
0
A co będzie dopiero w oczekiwaniu na mecz z PSG :O
1
Są równi i równiejsi, w Anglii piłkarze za takie występki nie grają po 4 tygodnie
1
Od grzmocenia kaszalota po rozstaniu z Iriną
0
Marca chyba tak go nazwała
1
Angielska liga taka ciekawa, Chelsea od pierwszego meczu jest liderem i teraz wystarczy, że wygrają 7/10 meczów i reszta ich może cmokać w pompe jako nowego mistrza
0
Z drugiej strony te gole mogą dać Grzmotowi więcej niż myślimy, w 2012 Messi nastukał 50 bramek ale to Ronaldo wygrał ligę... ZP dostał Messi, ale w sumie to pewnie dlatego, że walnął 91 bramek w roku
0
Marca czy tam AS
0
32
2
Ja tam wole punkty. Ronaldo oczywiście chce tylko gole dla siebie, nie ważne czy wygra mistrza czy nie :D
Leo chce majstra i my też chcemy
0
Ronaldo w wieku 30 lat bije rekordy które Messi już dawno temu pobił jeszcze za łebka :D
#Krul
1
taka ciekawostka
1
Ehh co za liga... 5-6 zespołów potrafi powalczyć, reszta tylko dostarcza punkty Barcelonie i Realowi...
Tak poza tym, Real nie wygrał żadnego wyjazdowego meczu z drużynami od 1 do 6 miejsca w tabeli
5
Kiedyś Messi strzelił pięknego gola Sevilli z wolnego, sędzia go anulował bo dopatrzył się faulu Busquesa w murze...
4
Szacunek dla Leo, że potrafi rywalizować z Ronaldo mając do pomocy tylko Suareza, gdyby nie on Leo sam sobie musi asystować
3
Szmata sezonu :D
3
I już go tutaj chyba nie zobaczymy, schował się w swojej jamie wstydu
0
ok
1
44
Co za hipokryta z Ciebie