Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obżarstwo nie jest zdrowe
1
0
Żyj sobie w tym zakłamanym świecie El Jarka. Moi znajomi którzy są kibicami United lub Bayernu bez chwili zastanawiania mówią, że Messi jest o wiele lepszy i nie chodzi o strzelanie bramek
1
Różnica
http://www.repostuj.pl/files/2015/04/754_55201a0124e56_612.jpg
0
Perez prędzej go sprzeda za marne grosze do innego klubu niż do Barcy za grube miliony
0
Kto to jest? : )
http://pics.tinypic.pl/i/00652/jif5ojhrto57.jpg
0
Załadowane na ogórki. Przyjdzie ważny mecz i CR nie będzie miał nic do zaoferowania prócz żałosnych symulek
1
A już nie zweryfikowało? Gdzie był nurek kiedy drużyna potrzebowała go z Atletico? Gdzie był z Valencią? Gdzie był z Villarrealem? Gdzie był z Athleticem?
2
ależ wtedy był doping na Camp Nou
https://x.com/J_Krecidlo/status/585154094144352256
0
Niech nadrabia :) skoro kibiców Realu bardziej cieszy to, że Ronaldo będzie miał więcej bramek od Messiego niż wygranie ligi... niech strzela sobie z ogórkami, przyjdzie mecz z Atletico i kupa będzie jak zawsze.
3
2015 rok
Messi : 20 bramek 13 asyst
Ronaldo 15 bramek 4 asysty
#Ronaldo lepszy bo strzelił 5 bramek (w mało znaczącym meczu strzela a kiedy naprawdę potrzeba jego gry to zaczyna się magia, po prostu CR znika)
0
sentymentalnie
0
But why?
1
Pogba to taki przecinak, że trzech Reusów mniej by dało niż on jeden, nie łapie kontuzji, potrafi się przepchać, potrafi wziąć gałe przy swoim polu karnym i przebiec pół boiska by wyłożyć patelnie... myślę, że opłacałoby się dać za niego te 80 baniek
0
Co to kurde jest?!
http://pics.tinypic.pl/i/00652/5nea4j24g4be.jpg
7
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
No gdzieś w szatni zostawił jaja. Nawet proste, 10-cio, 20-to metrowe podania mu nie wychodzą. Często pcha się pod linię boczną i traci piłkę, zamiast jakoś uspokajać grę w środku
7
Dobra, bądźmy drugim Liverpoolem i Milanem, trzymajmy Legendy, nie dając szansy młodym. Fajnie będzie tak posiedzieć i powspominać jak to kiedyś łoiliśmy wszystkich w Europie
0
O przepraszamy, co by to było gdyby Xavi poczuł się zmuszany.....
0
Najgorszy na boisku. Andres w Barcelonie ma pierwszy skład tylko i wyłącznie dlatego, że jest wychowankiem i kiedyś jego bramka dała finał LM.
0
Mam nadzieję, że to ironia a za przykład podajesz wczorajszy mecz. Gdzie nie potrafił celnie podać wzdłuż do Busquetsa
0
Teraz to wolałbym żeby Generał został, Iniesta gra okropnie, i to już od prawie 3 lat. Teraz to prawie dobił do dna, a niewykluczone że zacznie drążyć w muł...
1
I tylko o tym meczu mowa, ekspercie od siedmiu boleści...
1
A kto zmarnował najwięcej okazji w meczu z Realem?
5
Bezpośrednie mecze. Kolego
1
A Twoje argumenty wręcz świadczą o Twojej nieskalanej inteligencji, tkanej niezwykłym sprytem...
Boże, chroń mnie od nieszczęść i idiotów. Tyle potrzebuje.
0
Z taką grą to mistrz powoli się wyślizguje. Zauważ kto sanowi o sile Barcelony teraz para stoperów, bramkarz i Messi