0

Obżarstwo nie jest zdrowe

1

0

Żyj sobie w tym zakłamanym świecie El Jarka. Moi znajomi którzy są kibicami United lub Bayernu bez chwili zastanawiania mówią, że Messi jest o wiele lepszy i nie chodzi o strzelanie bramek

0

Perez prędzej go sprzeda za marne grosze do innego klubu niż do Barcy za grube miliony

0

0

Załadowane na ogórki. Przyjdzie ważny mecz i CR nie będzie miał nic do zaoferowania prócz żałosnych symulek

1

A już nie zweryfikowało? Gdzie był nurek kiedy drużyna potrzebowała go z Atletico? Gdzie był z Valencią? Gdzie był z Villarrealem? Gdzie był z Athleticem?

2

ależ wtedy był doping na Camp Nou

https://x.com/J_Krecidlo/status/585154094144352256

0

Niech nadrabia :) skoro kibiców Realu bardziej cieszy to, że Ronaldo będzie miał więcej bramek od Messiego niż wygranie ligi... niech strzela sobie z ogórkami, przyjdzie mecz z Atletico i kupa będzie jak zawsze.

3

2015 rok

Messi : 20 bramek 13 asyst
Ronaldo 15 bramek 4 asysty

#Ronaldo lepszy bo strzelił 5 bramek (w mało znaczącym meczu strzela a kiedy naprawdę potrzeba jego gry to zaczyna się magia, po prostu CR znika)

0

sentymentalnie

0

But why?

1

Pogba to taki przecinak, że trzech Reusów mniej by dało niż on jeden, nie łapie kontuzji, potrafi się przepchać, potrafi wziąć gałe przy swoim polu karnym i przebiec pół boiska by wyłożyć patelnie... myślę, że opłacałoby się dać za niego te 80 baniek

0

7

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

No gdzieś w szatni zostawił jaja. Nawet proste, 10-cio, 20-to metrowe podania mu nie wychodzą. Często pcha się pod linię boczną i traci piłkę, zamiast jakoś uspokajać grę w środku

7

Dobra, bądźmy drugim Liverpoolem i Milanem, trzymajmy Legendy, nie dając szansy młodym. Fajnie będzie tak posiedzieć i powspominać jak to kiedyś łoiliśmy wszystkich w Europie

0

O przepraszamy, co by to było gdyby Xavi poczuł się zmuszany.....

0

Najgorszy na boisku. Andres w Barcelonie ma pierwszy skład tylko i wyłącznie dlatego, że jest wychowankiem i kiedyś jego bramka dała finał LM.

0

Mam nadzieję, że to ironia a za przykład podajesz wczorajszy mecz. Gdzie nie potrafił celnie podać wzdłuż do Busquetsa

0

Teraz to wolałbym żeby Generał został, Iniesta gra okropnie, i to już od prawie 3 lat. Teraz to prawie dobił do dna, a niewykluczone że zacznie drążyć w muł...

1

I tylko o tym meczu mowa, ekspercie od siedmiu boleści...

1

A kto zmarnował najwięcej okazji w meczu z Realem?

5

Bezpośrednie mecze. Kolego

1

A Twoje argumenty wręcz świadczą o Twojej nieskalanej inteligencji, tkanej niezwykłym sprytem...

Boże, chroń mnie od nieszczęść i idiotów. Tyle potrzebuje.

0

Z taką grą to mistrz powoli się wyślizguje. Zauważ kto sanowi o sile Barcelony teraz para stoperów, bramkarz i Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?