0

Od razu na ruszt idzie mistrzowska, pierwsza i zarazem najpiekniejsza bramka Ronaldinho... to musiałabyś magia obserwować to na żywo

1

Taka tam mała różnica, kiedy trzeba pociągnąć drużynę w ważnym meczu...

http://www.repostuj.pl/files/2015/04/754_55201a0124e56_612.jpg

0

Mi tam wystarczy, że Messi ciągnie całą grę. Nie jest tylko napastnikiem ale niezwykłym playmakerem.

Ronaldo bez Modrica i dobrej pomocy (a Real ma najlepszą na świecie) jest niczym

0

To jest na pokaz... Pamiętasz jego minę na gali ZP 2012? Pamiętasz o kiedyś o sobie mówił? Jestem pierwszym, drugim i trzecim najlepszym piłkarzem świata

0

Messi niszczy rekordy sprzed dekad, Ronaldo dopiero stara się mu trzymać kroku i wyrównuje rekordy Messiego :D taka różnica

0

No i to właśnie jest bez sensu. Napisałem, Ronaldo potrzebował czasu 38 minut by strzelić 3 bramki....

0

Pasowałoby żeby już zaczął grać swoje...

0

Do zgromadzenie 3 bramek potrzebował 38 minut a nie 8 przebywania na boisku

0

Bez sensu... czyli przez te 30 minut w ogóle nie pracował?

0

Hattrick w 8 minut? Czyli co? Do 30 minuty Ronaldo nie było na boisku czy jak?

To hattrick w 38 minut...

0

W ogóle należy się zamknąć tylko na jeden temat.?

0

Oczywiście lepiej jest pukać bramki Granadzie, 19 drużynie w tabeli... co tam mecze z czołówką, Bilbao, Altetico... liczą się tylko ogórki

0

Nie, on po prostu pomaga drużynie w ważnych meczach, taki tam mały szczegół

0

3

0

Jeśli Xavi ma do siebie dystans to na pewno się uśmiał z Gonzaleza.

Dla mnie to jest akurat zabawne :D

1

I tak najlepiej strzelał R10, ciągle w to samo okno, nawet jak bramkarz wiedział to nic nie mógł zrobić

1

Raczej nie do wyczajenia

7

5

Czytając komentarze widzę, że wystarczy jeden, dwa czy trzy dobre mecze na sezon i zawodnika już należy kupić.

Logika niczym nie różniąca się od polityki Realu. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich

1

Albo żeby znowu Celta sprawiła niespodziankę... Niektórzy chyba nigdy nie nauczą się pokory i nie lekceważenia każdego przeciwnika.

nawet Gibraltaru

0

Komentarz usunięty

0

I takich ludzi lubię. Nie mówi, że Barca będzie faworytem i będziemy się starali nie przegrać. Chce wygrać, wie, że jest to do osiągnięcia. I będzie o to walczył. Razem ze swoimi piłkarzami na boisku.

Więcej takich trenerów !

0

Tak samo mówił Simeone rok temu na 9 kolejek przed końcem. Mówił też, że pewnie nie wygrają tytuły bo Barca i Real są zbyt silni :D

1

United to jedyny z tych większych klubów angielskich jakie da się w ogóle szanować i znosić

6

This's world class, this's MESSI's class

0

Ronaldo w 2015 to nie ten sam piłkarz. Nawet nie jest w top 5

0

Wymiar sprawiedliwości upatrzył sobie idealną krowę dojną na Barcelonie. Nie przestaną dopóki nie wyciągną jak najwięcej :D

no cóż, mafie się nie dają doić to trzeba zarabiać jakoś

2

Hmm skoro Porto coś w nim widzi... oni mają oko do obrońców.

Swoją drogą chciałbym widzieć tutaj komentarze kiedy Douglas strzeliłby bramkę w jakimś ważnym meczu, taką zupełnie przypadkową, babol nad babolami, ale ważną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?