Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od razu na ruszt idzie mistrzowska, pierwsza i zarazem najpiekniejsza bramka Ronaldinho... to musiałabyś magia obserwować to na żywo
5
http://pics.tinypic.pl/i/00651/php9jd4gkcif.jpg
1
Taka tam mała różnica, kiedy trzeba pociągnąć drużynę w ważnym meczu...
http://www.repostuj.pl/files/2015/04/754_55201a0124e56_612.jpg
0
Mi tam wystarczy, że Messi ciągnie całą grę. Nie jest tylko napastnikiem ale niezwykłym playmakerem.
Ronaldo bez Modrica i dobrej pomocy (a Real ma najlepszą na świecie) jest niczym
0
To jest na pokaz... Pamiętasz jego minę na gali ZP 2012? Pamiętasz o kiedyś o sobie mówił? Jestem pierwszym, drugim i trzecim najlepszym piłkarzem świata
0
Messi niszczy rekordy sprzed dekad, Ronaldo dopiero stara się mu trzymać kroku i wyrównuje rekordy Messiego :D taka różnica
0
No i to właśnie jest bez sensu. Napisałem, Ronaldo potrzebował czasu 38 minut by strzelić 3 bramki....
0
Pasowałoby żeby już zaczął grać swoje...
0
Do zgromadzenie 3 bramek potrzebował 38 minut a nie 8 przebywania na boisku
0
Bez sensu... czyli przez te 30 minut w ogóle nie pracował?
0
Hattrick w 8 minut? Czyli co? Do 30 minuty Ronaldo nie było na boisku czy jak?
To hattrick w 38 minut...
0
W ogóle należy się zamknąć tylko na jeden temat.?
0
Oczywiście lepiej jest pukać bramki Granadzie, 19 drużynie w tabeli... co tam mecze z czołówką, Bilbao, Altetico... liczą się tylko ogórki
0
Nie, on po prostu pomaga drużynie w ważnych meczach, taki tam mały szczegół
0
3
0
Jeśli Xavi ma do siebie dystans to na pewno się uśmiał z Gonzaleza.
Dla mnie to jest akurat zabawne :D
2
Ależ Satelity
http://rs2img.memecdn.com/gareth-bale-when-i-was-a-little-boy-i-thought-i-would-be-a-helicopter_c_4963479.webp
1
I tak najlepiej strzelał R10, ciągle w to samo okno, nawet jak bramkarz wiedział to nic nie mógł zrobić
1
Raczej nie do wyczajenia
7
Kilka sekund później....
http://www.repostuj.pl/files/2015/04/754_55201a0124e56_612.jpg
5
Czytając komentarze widzę, że wystarczy jeden, dwa czy trzy dobre mecze na sezon i zawodnika już należy kupić.
Logika niczym nie różniąca się od polityki Realu. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich
1
Albo żeby znowu Celta sprawiła niespodziankę... Niektórzy chyba nigdy nie nauczą się pokory i nie lekceważenia każdego przeciwnika.
nawet Gibraltaru
0
Komentarz usunięty
0
I takich ludzi lubię. Nie mówi, że Barca będzie faworytem i będziemy się starali nie przegrać. Chce wygrać, wie, że jest to do osiągnięcia. I będzie o to walczył. Razem ze swoimi piłkarzami na boisku.
Więcej takich trenerów !
0
Tak samo mówił Simeone rok temu na 9 kolejek przed końcem. Mówił też, że pewnie nie wygrają tytuły bo Barca i Real są zbyt silni :D
1
United to jedyny z tych większych klubów angielskich jakie da się w ogóle szanować i znosić
6
This's world class, this's MESSI's class
0
Ronaldo w 2015 to nie ten sam piłkarz. Nawet nie jest w top 5
0
Wymiar sprawiedliwości upatrzył sobie idealną krowę dojną na Barcelonie. Nie przestaną dopóki nie wyciągną jak najwięcej :D
no cóż, mafie się nie dają doić to trzeba zarabiać jakoś
2
Hmm skoro Porto coś w nim widzi... oni mają oko do obrońców.
Swoją drogą chciałbym widzieć tutaj komentarze kiedy Douglas strzeliłby bramkę w jakimś ważnym meczu, taką zupełnie przypadkową, babol nad babolami, ale ważną.