2

Dla niektórych brak złamania otwartego to symulacja

0

Porównujesz operację serca która wiąże się z odpowiedzialnością za swoje życie do dryblingu? Hahahahah bardziej idiotycznego komentarza tu nie widziałem

1

Chyba komu jak często udają się próby wykonania dryblingu

30

Messi vs Ronaldo - gole po dryblingach

Messi ma 2,2 razy więcej bramek po minięciu 1 zawodnika niż Ronaldo.
4 razy więcej bramek po minięciu 2 zawodników
10 razy więcej bramek po minięciu 3 zawodników
Po minięciu 4 zawodników lub więcej Leo ma 3 bramki, CR 0 (zero)

3

Kluby całkiem fajne, szkoda tylko, że ich kibice to ćwierć inteligenci siłujący się między sobą nożami czy pirotechniką o miano lepszego klubu.

A przez takie działania cierpi kto? Tylko i wyłącznie klub. W Krakowie bardziej kibole interesują się "za kim jesteś?!" niż tym czym naprawdę mogliby pomóc drużynie, czyli przestać odstawiać takich prymitywów.

Poza tym i kibicie to nie wszystko
W Warszawie się działo... kto pamięta przypadek pewnego chłopca który złapał piłkę jeszcze na tym starym stadionie Legii i nie oddał jej? Dowalili mu koszty około 120 zł... #honor

A to cebulactwo jakim zaprezentowali Polskę w 2014?

1

UEFA płaci? UEFA jest tylko pośrednikiem, darmozjadem pomiędzy kibicami, sponsorami a klubami. Odbija sobie niezły % z tej sumki dla siebie tylko dlatego, żeby wypłacić honorarium.

Tak jak z zapomogami socjalnymi. Oddajemy rządowi 1000 zł, żeby z tych pieniędzy politycy i urzędnicy opłacili sobie pensje a potem oddali nam resztę ochłapów.

magia

2

Jedno i drugie do niczego

0

Piłkarze którzy nie wiedzą co to znaczy towarzyski mecz powinni dostawać bana gry na pół roku... jak ten Mendel

0

Myślę, że to by go bardzo zmieniło. W ciągu roku bardzo by dorósł jako ojciec

0

Barcelona i Real mają podaż, jest na to popyt, czego nie można powiedzieć o Levante, Elche, Granadzie, Almerii i innych drużyn których głównym celem jest utrzymanie się w lidze.

W Anglii nie tylko w piłce jest ogromny socjal. Czy to dobrze czy to źle... Nie wiem

43

Rakitić już pokazał, ze to pomocnik nie z pierwszej łapanki i gałe potrafi dograć jak Xavi kiedyś. Tylko musi grać wysoko, bo z obecną formą Mascherano czy wcześniej Busquetsa musiał łatać dziury z tyłu

2

Myślę, że wiele ludzi na świecie nie nie kim jest Messi i co więcej nie obchodzi ich to...

2

Osiągnie więcej na fejsbuku i twiterze

2

Mieć takiego Henrego podczas ostatnich GD zamiast Neymara... przecież to byłby jawny gwałt na Królewskich :D

3

lol, co to za nazwiska :D

0

Barcelona to znakomita krowa dojna dla wymiaru sprawiedliwości, nie zdziwiłbym się jeśli ta sprawa ciągnęłaby się jeszcze do 2020 roku...

0

Indyk też myślał o niedzieli... Kolejny w kolejce do narzekania? Co będzie po finale? Pogoda? Terminarz? Wilgotność powietrza?

Zawartość CO2 w powietrzu podczas tego meczu?

10

Jeszcze będzie tak, ze zagra na MŚ dla Kataru

2

Nie narzekaj, Neymar wam wszystko czyścił, co tam Modric...

0

Trzeba przyznać, że przy Enrique Dani się odrodził i poziomem sięga do tego który prezentował przed trzema, pięcioma laty. Szkoda by było go stracić, ale Alves wchodzi już w wiek w którym piłkarze chcą grać dla zarabiania a nie dla samego kopania

0

UEFARFEF !!

0

no co Ty?!

0

Nie przecież ważniejszego gola jak gol z karnego na 4:1 kiedy wszystko jest już rozstrzygnięte a przez cały mecz z gry nie potrafi się uderzyć celnie na bramkę

0

Dlatego mózgu też bierze się pod uwagę końcowy wynik spotkania

0

1

"Szybko biegający stos drewna" - jak myślicie, o kim to?

0

a Real nie może pokonać Barcy swoim składem za 720 baniek. 120 mln droższym

1

Tak tak... Messi jako jedyny chyba z tych większych piłkarzy ma takie oddanie Albicelestes, przecież miał propozycję grac w reprezentacji Hiszpanii, wiele razy podkreśla też swoje zamiłowanie do ojczyzny poprzez słowa, ze chce skończyć karierę w Newels Old Boys...

ale co tam, gra 2 mecze na tydzień... symuluje obrzęk

2

Chce się nauczyć taryfy 4:0 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?