Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla niektórych brak złamania otwartego to symulacja
0
Porównujesz operację serca która wiąże się z odpowiedzialnością za swoje życie do dryblingu? Hahahahah bardziej idiotycznego komentarza tu nie widziałem
1
Chyba komu jak często udają się próby wykonania dryblingu
30
Messi vs Ronaldo - gole po dryblingach
Messi ma 2,2 razy więcej bramek po minięciu 1 zawodnika niż Ronaldo.
4 razy więcej bramek po minięciu 2 zawodników
10 razy więcej bramek po minięciu 3 zawodników
Po minięciu 4 zawodników lub więcej Leo ma 3 bramki, CR 0 (zero)
3
Kluby całkiem fajne, szkoda tylko, że ich kibice to ćwierć inteligenci siłujący się między sobą nożami czy pirotechniką o miano lepszego klubu.
A przez takie działania cierpi kto? Tylko i wyłącznie klub. W Krakowie bardziej kibole interesują się "za kim jesteś?!" niż tym czym naprawdę mogliby pomóc drużynie, czyli przestać odstawiać takich prymitywów.
Poza tym i kibicie to nie wszystko
W Warszawie się działo... kto pamięta przypadek pewnego chłopca który złapał piłkę jeszcze na tym starym stadionie Legii i nie oddał jej? Dowalili mu koszty około 120 zł... #honor
A to cebulactwo jakim zaprezentowali Polskę w 2014?
1
UEFA płaci? UEFA jest tylko pośrednikiem, darmozjadem pomiędzy kibicami, sponsorami a klubami. Odbija sobie niezły % z tej sumki dla siebie tylko dlatego, żeby wypłacić honorarium.
Tak jak z zapomogami socjalnymi. Oddajemy rządowi 1000 zł, żeby z tych pieniędzy politycy i urzędnicy opłacili sobie pensje a potem oddali nam resztę ochłapów.
magia
2
Jedno i drugie do niczego
0
Piłkarze którzy nie wiedzą co to znaczy towarzyski mecz powinni dostawać bana gry na pół roku... jak ten Mendel
0
Myślę, że to by go bardzo zmieniło. W ciągu roku bardzo by dorósł jako ojciec
0
No i został sam :|
https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11080995_10152930355922701_5814181220028585237_n.jpg?oh=85a169ea1f3c8d5fc8bf3f2837251dca&oe=55B79F9B
0
Barcelona i Real mają podaż, jest na to popyt, czego nie można powiedzieć o Levante, Elche, Granadzie, Almerii i innych drużyn których głównym celem jest utrzymanie się w lidze.
W Anglii nie tylko w piłce jest ogromny socjal. Czy to dobrze czy to źle... Nie wiem
43
Rakitić już pokazał, ze to pomocnik nie z pierwszej łapanki i gałe potrafi dograć jak Xavi kiedyś. Tylko musi grać wysoko, bo z obecną formą Mascherano czy wcześniej Busquetsa musiał łatać dziury z tyłu
2
Myślę, że wiele ludzi na świecie nie nie kim jest Messi i co więcej nie obchodzi ich to...
2
Osiągnie więcej na fejsbuku i twiterze
2
Mieć takiego Henrego podczas ostatnich GD zamiast Neymara... przecież to byłby jawny gwałt na Królewskich :D
3
lol, co to za nazwiska :D
0
Barcelona to znakomita krowa dojna dla wymiaru sprawiedliwości, nie zdziwiłbym się jeśli ta sprawa ciągnęłaby się jeszcze do 2020 roku...
0
Indyk też myślał o niedzieli... Kolejny w kolejce do narzekania? Co będzie po finale? Pogoda? Terminarz? Wilgotność powietrza?
Zawartość CO2 w powietrzu podczas tego meczu?
10
Jeszcze będzie tak, ze zagra na MŚ dla Kataru
2
Nie narzekaj, Neymar wam wszystko czyścił, co tam Modric...
0
Trzeba przyznać, że przy Enrique Dani się odrodził i poziomem sięga do tego który prezentował przed trzema, pięcioma laty. Szkoda by było go stracić, ale Alves wchodzi już w wiek w którym piłkarze chcą grać dla zarabiania a nie dla samego kopania
0
UEFARFEF !!
0
no co Ty?!
0
Nie przecież ważniejszego gola jak gol z karnego na 4:1 kiedy wszystko jest już rozstrzygnięte a przez cały mecz z gry nie potrafi się uderzyć celnie na bramkę
0
Dlatego mózgu też bierze się pod uwagę końcowy wynik spotkania
0
Hahaha :D
http://fangol.pl/view/92406/jak-messi-wystraszyl
1
"Szybko biegający stos drewna" - jak myślicie, o kim to?
0
a Real nie może pokonać Barcy swoim składem za 720 baniek. 120 mln droższym
1
Tak tak... Messi jako jedyny chyba z tych większych piłkarzy ma takie oddanie Albicelestes, przecież miał propozycję grac w reprezentacji Hiszpanii, wiele razy podkreśla też swoje zamiłowanie do ojczyzny poprzez słowa, ze chce skończyć karierę w Newels Old Boys...
ale co tam, gra 2 mecze na tydzień... symuluje obrzęk
2
Chce się nauczyć taryfy 4:0 ?