1

Ja mam wrażenie, że Real i Barca skończą sezon z taką samą ilością punktów i mistrz pojedzie do stolicy...

Wróci karma za niewykorzystane setki Neymara...

6

Żelisław, lol co za imię. Jego rodzice to kawał niezłych trolli :D musieli go nie kochać by tak nazwać syna :D

1

Z taką różnicą, że dla Leo ważniejsze jest zdobyć mistrzostwo a CR przekłada złotego buta i pichichi nad triumfem w lidze

0

Jaka ciekawa końcówka? Chelsea wygrywa 7 z 10 meczy i reszta może ich w pompe całować jako nowego mistrza

0

Spoko. Ja tam wolę, by dostawali żółte kartki, ale jak kto woli. Każdy może tutaj sobie mówić co chce. Czy to dobrze? Nie wiem

0

Orellana dostał wczoraj czerwoną chyba nie za to, że rzucił ale za to, że ma niezłą celność i trafił.

Arda chciał też trafić kiedyś w sędziego ale kiepski z niego sportowiec w tym aspekcie. W lotki by nie pograł

5

Ciągle był kopany po kostkach i pchany... Zrobiłbym to samo na miejscu Neya, albo gramy w piłkę albo idziemy na ring się kopać i pchać.

Za każdy taki faul powinna być żółta karta bez dyskusji, drugi czerwona, dziękuje, dobranoc. Każdy chyba chce oglądać futbol a nie kopaninę po kościach

2

Tak samo niemiecka i włoska.

0

a co w niej ciekawego? Od grudnia wiadomo kto zdobędzie mistrza

1

Angielska liga, taka mocna i wyrównana, a Chelsea od pierwszej kolejki zajmuje pierwsze miejsce i już może mieć przewagę 10pkt nad drugim...

Tak liga jest nudna i słaba jak flaki z olejem, dobry marketing robi swoje.

1

Rekonstrukcja 7 grup mięśni twarzy : okrężnego ust, szerokiego ust, policzkowego, wargi dolnej, zwacza, i obydwa jarzmowe.

Dobrze, że tak to tylko się skończyło, po reakcji myślałem, ze straci wzrok w prawym oku. Ale na szczęście nasz twardziej jest mega dzielnym mężczyzną.

0

W środę prawdziwa uczta jakiej dawno nie było. Tęskniłem za tym kiedy mecze Barcelony i Realu leciały zaraz po sobie.

4 godziny z la liga. Może przeciwnicy nie zbyt wymagający i w obydwu meczach skończy się na tęgim laniu to i tak miło, w jeden wieczór taki seans

0

Leo w pomocy gra już od sezonu z Martino, żadna nowość. To nasz najlepszy pomocnik od 2 lat

0

Więc już do końca kariery nie powinien grać regularnie?

Masche, Busquets, Rakitić wydaje się być najlepszą możliwą formacją jak na obecny czas. Iniesta nawet nie radzi sobie ze spadkowiczami.

z Xavim to jest różnie. Raz gra dobrze i całkiem fajnie patrzy się na jego grę a zaś innym razem tylko robi te kółka i trzyma grę, zamiast puścić lage na szybką kontrę

0

A i tak najcięższym meczem może okazać się Espanyol czy Cordoba

0

Jest wręcz w idealnym wieku dla playmakera, ale mi się wydaje, że Enrique nie potrafi dotrzeć do niego. Andres nie potrafi nawet dokładnie podać, przerzuty górą już w ogóle nie istnieją u niego. Taki jest zagubiony jakiś, potrafi minąć jeszcze kilku rywali ale patrząc na niego widać, że sam nie wie co ma robić na boisku.

1

Wygrywamy bo w końcu są jakieś alternatywy, np w postaci stałych fragmentów gry. To cud, że udaje się ciągle wygrywać mając na boisku raptem może 5-7 piłkarzy. Dziś Bravo, Pique, Mathieu, Alves, w pomocy i na ataku Messi.

1

A mecz zapowiadał się tak fajnie. Hmm, może by jednak przesunąć tego Neymara na stopera? Od kilku meczów świetnie czyści każdą akcje Barcelony, z Realem i dziś po prostu zagrał po profesorsku.

Ani jednego błędu.

0

Skuteczność to dno i wodorosty... po co się tak bawić?

0

No to skoro w takiej formie Barca wygrywa i z Celtą i z sędziami :) będzie mistrz

1

Iniesta niech zejdzie i wraca pędzić te jabole... niech nie wraca

0

Jeśli skończy się 0:0 to co grozi liniowemu za wypaczenie wyniku?

4

Barcelonie chce się w ogóle grać? Po co oni w ogóle jechali? Mogli zostać i odpoczywać

0

Przynajmniej piłka nie poszła w trybuny

0

Pomoc myli strony, powinni grać z napastnikami a nie z obrońcami.........

0

Chociaż niech pokażą, że chcą. Piłke rozgrywają jakby chcieli tylko mecz skonczyc, z taką szybkościa.....

0

Czy San Mames biło kiedyś brawo Ronaldo?

0

Jak Messi się zapędzi juz do obrony to sam będzie wszystko czyścił

0

Oby City straciło punkty i skończyło sezon na 5 miejscu BPL. Tam gdzie miejsce tych ogórków...

0

Kurde Ardiano, z nim jest taki problem, że jak wchodzi w 60 minucie to gra super i jest jednym z najlepszych. A przychodzi wejść w pierwszym składzie to lami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?