Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha możecie, znowu postawić autobus. Wystarczy, że się otworzą i zaraz bramki zaczną padać
2
Kluby z po za Hiszpanii są cienke jak sik pająka... nie mam wątpliwości, że po LM znowu sięgnie zespół Madrytu bądź Barcelony
14
Komentarz usunięty
0
Tak myślę, że jeśli przyszłoby się nam mierzyć z Schalke teraz na tym etapie to sprawy by się rozstrzygnęły już w pierwszym meczu ;(
0
Masz jakiś kompleks Martina? Rozmowa jest o Rakiticu
2
Rzygać mi się chce od tej asekuracyjnej gry Rakitica... już wolę Rafinhe, który podejmuje jakieś ryzyko, straci to straci, trudno... ale przynajmniej ma ciąg na bramkę. Rakitić zero...
5
Moda na umniejszanie zasług Barcelony twa w najlepsze. 4 wygrane z rzędu z mistrzem Anglii? Fart, City zagrało słabo.
Całkowita dominacja nad mistrzem Francji i wygrana 3-1 na jego stadionie. PSG jest słabe.
Każdy kto przegra z Barceloną to nie dlatego, że faktycznie Katalończycy zagrali super spotkanie, nie pozwolili przeciwnikowi praktycznie na nic. Barcelona wygrywa bo rywale mają słaby dzień, podkładają się i w ogóle są słabi. No bo przecież gdyby wczoraj grał Ibra to Suarez nie zdziurawiłby Luiza.
Tak więc nie zachwycajmy się nad zwycięstwami z mistrzami poszczególnych federacji. Przeciwnikami z prawdziwego zdarzenia, mega mocnymi, trudnymi do przejścia rywalami są Schalke i Granada
1
Poza tym kiedy Ronaldo w końcu zacznie pomagać drużynie w ważnych meczach? I kiedy przestanie się błaźnić tymi symulkami?
8
Podobno w tym roku Real nic nie wygra.
0
To by było piękne gdyby teraz Suarez pociągnął nas do Berlina, pal licho już tam Messi :D
0
Nawet bym powiedział, że Masche lepiej się sprawuje na stoperze. Wczoraj miał kilka takich dziwnych baboli, ale jedna jakże ważna interwencja. Generalnie jak oglądam mecze Barcy z Javierem na stoperze to zwykle bywa tak, że Szefunio musi zaliczyć jakiegoś babola by potem zacząć grać jak profesor
0
Suarez zweryfikował tego pro obrońce za 50mln... że też wcześniej ktoś go uznawał za światowy top... Już Mathieu lepszy od niego.
0
Matuidi wczoraj to był kozak, wychodził spod presingu jak Iniesta za dawnych czasów. Chyba najlepszy z PSG.
4
Ucz się lepiej na przyre a nie
0
Rakitić gra tak asekuracyjnie, że aż się rzygać chce od jego gry...
0
Mathieu tylko 5.5 bo bramki nie strzelił? Iniesta 6.5 bo ma 8 strat?
1
Dobra, dzisiaj sroga lekcja futbolu dla petrodolarów
0
Wystarczy, że dwójka z naszego trio będzie w formie i już sobie poradzą.
Ostatnio z Sevillą też by poszło ale Enrique ściągnął najlepszego
3
Patrząc na wczorajszego Ronaldo pomyśleć można było jakim cudem ktoś kto czeka tylko na patelnie od kolegów, sam nie potrafi wziąć ciężaru rozgrywania i prowadzenia gry na siebie, ktoś kto tylko czeka na karne, i żałośnie je wymusza symulkami... dostał złotą piłkę...
0
Obowiązkiem będzie dziś chociaż jedna strzelona bramka.
Po remisach czy porażkach Barcelona odpowiednio reaguje, mam zatem takie jakieś ciche przekonanie, że sprawa awansu wyjaśni się dziś. Vamos
2
Jak to jest z tymi setkami? Rzut karny to loteria ale setkę to już trzeba strzelić?
0
Nie no, bez przesady, Żewłakow to całkiem inny poziom, Mielcarski chociaż wie co się w meczu dzieje
18
Dokładnie 1049 lat temu. 14 kwietnia 966 roku odbył się Chrzest Polski.
2
Widać, dla Realu to wielki sukces, że mógł grać z Barcą jak równy z równym przez 30 minut
15
Policja nie chce przyjąć zgłoszenia o zaginięciu Ronaldo, Prerez właśnie kontaktuje się z Bronisławem Malanowskim w celu jak najszybszego odnalezienia Portugalczyka.
1
to troll
1
"gdyby sedzia pokazal czerwona karte Daniemu to Atetico by pewnie strzelilo bramke i w rewanzu zabraklo by 2 najlepszych bocznych obroncow na swiecie "
rm to jest inny świat...
1
Brawo ! Kilkaset milionów w plecy ale chociaż jest remis z Atletico !
1
Bale się spłaca :D dzisiaj czyścił wszystkie akcje jakby był w jakimś fenomenalnym transie. Wspaniały mecz na pozycji stopera
0
Po co dawali Twarowskiego... już ten Laboga lepszy skoro mają być stronniczy komentatorzy...