0

Haha możecie, znowu postawić autobus. Wystarczy, że się otworzą i zaraz bramki zaczną padać

2

Kluby z po za Hiszpanii są cienke jak sik pająka... nie mam wątpliwości, że po LM znowu sięgnie zespół Madrytu bądź Barcelony

14

Komentarz usunięty

0

Tak myślę, że jeśli przyszłoby się nam mierzyć z Schalke teraz na tym etapie to sprawy by się rozstrzygnęły już w pierwszym meczu ;(

0

Masz jakiś kompleks Martina? Rozmowa jest o Rakiticu

2

Rzygać mi się chce od tej asekuracyjnej gry Rakitica... już wolę Rafinhe, który podejmuje jakieś ryzyko, straci to straci, trudno... ale przynajmniej ma ciąg na bramkę. Rakitić zero...

5

Moda na umniejszanie zasług Barcelony twa w najlepsze. 4 wygrane z rzędu z mistrzem Anglii? Fart, City zagrało słabo.
Całkowita dominacja nad mistrzem Francji i wygrana 3-1 na jego stadionie. PSG jest słabe.

Każdy kto przegra z Barceloną to nie dlatego, że faktycznie Katalończycy zagrali super spotkanie, nie pozwolili przeciwnikowi praktycznie na nic. Barcelona wygrywa bo rywale mają słaby dzień, podkładają się i w ogóle są słabi. No bo przecież gdyby wczoraj grał Ibra to Suarez nie zdziurawiłby Luiza.

Tak więc nie zachwycajmy się nad zwycięstwami z mistrzami poszczególnych federacji. Przeciwnikami z prawdziwego zdarzenia, mega mocnymi, trudnymi do przejścia rywalami są Schalke i Granada

1

Poza tym kiedy Ronaldo w końcu zacznie pomagać drużynie w ważnych meczach? I kiedy przestanie się błaźnić tymi symulkami?

8

Podobno w tym roku Real nic nie wygra.

0

To by było piękne gdyby teraz Suarez pociągnął nas do Berlina, pal licho już tam Messi :D

0

Nawet bym powiedział, że Masche lepiej się sprawuje na stoperze. Wczoraj miał kilka takich dziwnych baboli, ale jedna jakże ważna interwencja. Generalnie jak oglądam mecze Barcy z Javierem na stoperze to zwykle bywa tak, że Szefunio musi zaliczyć jakiegoś babola by potem zacząć grać jak profesor

0

Suarez zweryfikował tego pro obrońce za 50mln... że też wcześniej ktoś go uznawał za światowy top... Już Mathieu lepszy od niego.

0

Matuidi wczoraj to był kozak, wychodził spod presingu jak Iniesta za dawnych czasów. Chyba najlepszy z PSG.

4

Ucz się lepiej na przyre a nie

0

Rakitić gra tak asekuracyjnie, że aż się rzygać chce od jego gry...

0

Mathieu tylko 5.5 bo bramki nie strzelił? Iniesta 6.5 bo ma 8 strat?

1

Dobra, dzisiaj sroga lekcja futbolu dla petrodolarów

0

Wystarczy, że dwójka z naszego trio będzie w formie i już sobie poradzą.
Ostatnio z Sevillą też by poszło ale Enrique ściągnął najlepszego

3



Patrząc na wczorajszego Ronaldo pomyśleć można było jakim cudem ktoś kto czeka tylko na patelnie od kolegów, sam nie potrafi wziąć ciężaru rozgrywania i prowadzenia gry na siebie, ktoś kto tylko czeka na karne, i żałośnie je wymusza symulkami... dostał złotą piłkę...

0

Obowiązkiem będzie dziś chociaż jedna strzelona bramka.

Po remisach czy porażkach Barcelona odpowiednio reaguje, mam zatem takie jakieś ciche przekonanie, że sprawa awansu wyjaśni się dziś. Vamos

2

Jak to jest z tymi setkami? Rzut karny to loteria ale setkę to już trzeba strzelić?

0

Nie no, bez przesady, Żewłakow to całkiem inny poziom, Mielcarski chociaż wie co się w meczu dzieje

18

Dokładnie 1049 lat temu. 14 kwietnia 966 roku odbył się Chrzest Polski.

2

Widać, dla Realu to wielki sukces, że mógł grać z Barcą jak równy z równym przez 30 minut

15

Policja nie chce przyjąć zgłoszenia o zaginięciu Ronaldo, Prerez właśnie kontaktuje się z Bronisławem Malanowskim w celu jak najszybszego odnalezienia Portugalczyka.

1

to troll

1

"gdyby sedzia pokazal czerwona karte Daniemu to Atetico by pewnie strzelilo bramke i w rewanzu zabraklo by 2 najlepszych bocznych obroncow na swiecie "

rm to jest inny świat...

1

Brawo ! Kilkaset milionów w plecy ale chociaż jest remis z Atletico !

1

Bale się spłaca :D dzisiaj czyścił wszystkie akcje jakby był w jakimś fenomenalnym transie. Wspaniały mecz na pozycji stopera

0

Po co dawali Twarowskiego... już ten Laboga lepszy skoro mają być stronniczy komentatorzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?