Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
28
Ancelotii wygrał życie dzięki 2 akcjom. Główka Ramosa i szybkość Bale'a. Po za tym można dodać słupek Neymara...
Mourinho mało brakło kiedyś z Bayernem (o wiele silniejszym niż tym teraz) kiedy Ramos i Ronaldo nie trafiali z karnych...
Szczęście w takich ważnych meczach to czynnik najważniejszy. Każdy pamięta 2012 i półfinał z Chelsea. A potem ich finał...
23
Lekarz piłkarzy Chorwacji :
"Modrić nie był w 100% do gry. A Ancelotti wystawiał go ostatnio w każdym meczu po 90 minut. Nie doszłoby do urazu gdyby noga nie była zmęczona"
Carlo to albo po prostu słaby trener który nie ma alternatyw i gra jednym składem albo wie, że rezerwa Realu nie ma nic do pokazania i wystawia ciągle Modrica kiedy tylko jest jakaś szansa, że może biegać.
Poza tym szacun dla Luki za to co robił w tych meczach po kontuzji. Ledwo wrócił, w dodatku nie gotowy do końca i już gra sobie jak gdyby nigdy nic.
Powrotu do zdrowia.
0
Kolego, przypomnij sobie, że Pistolet musiał trenować potajemnie przez 2 miesiące. Nawet nie mógł z przyjaciółmi pokopać w gałe
1
Myślicie, że Leo kiedyś jeszcze zapuści dłuższe włosy? Fajnie mu było w takich 2010 r.
http://www.videos-deporte.net/img_videos/Lionel-Messi--55-Goles-2010---2011.jpg
2
Mnie bardziej 2 przegrane w lidze. W LM sami moglibyśmy się z nimi rozprawić
1
Modrić kontuzjowany >>>>>>> Rakitić... Luka daje więcej Realowi jeśli gra pół sezonu a pół się leczy niż Rakitić da Barcelonie przez cały sezon bez żadnej kontuzji.
Koleś gra tak asekuracyjnie, że to się w pale nie mieści...
0
Co by Was bardziej cieszyło? 2 przegrane z rzędu Realu w lidze (+2 zwycięstwa Barcy, czyli prawie pewny mistrz)
Czy awans Altetico w środę?
0
Sprawdź może w tygodniku nie jesteś śmieszny
1
Rakitić : "Nie oglądam meczów Realu"
A może powinien zacząć oglądać by podłapać to i owo od Modrica czy Jamesa...
0
Musieliby Cię ściągać na noszach z boiska, odzyskałbyś czucie po 2 dniach.
Zdajesz sobie sprawa jaka jest presja gdy patrzy na Ciebie prawie 100 tys ludzi na żywo, setki ślą w Twoim kierunku obraźliwe epitety, nie wspominając o milionach przed TV.
0
Zdanie testu dla debili (matura) to dla Was marzenia?
1
Rycerzu, tak trzymaj, zmieniaj świat, ucz ludzi jak powinni pisać na portalach. Priorytetem jest kropka na końcu zdania. Zmieniajmy świat razem
8
Narobiłbyś w pory zaraz po zbliżeniu do sektora kibiców drużyny przeciwnej.
0
Nikt się nie wyróżnia... Neuer szmaci ostatnio, Curtuła obniżył jakoś loty w 2015...
0
Głos rozsądku wśród gimbusiarni :) po tym się poznaje prawdziwego kibica
0
Strzał piekielnie mocny ale nie tak celny by tego nie obronić. Bramka wyglądała ładnie ale nie o to się czepiam, nie rozumiem skąd to spuszczanie w mediach.
0
Hazard teraz, za 2 lata Neymar.
Neymar to czasem jeździec bez głowy. Gubi się w prostych sytuacjach. Ma słabsze podania i wykończenie zresztą też
0
No widziałem, nie był w samo okno.
Widziałem też skuteczne obrony lepszych strzałów.
0
Co do wczorajszego gola Jamesa.. uważacie, że naprawdę oddał tak przecudowny strzał nie do obrony w samo okno (jak to media piszą)
czy bramkarz zeszmacił trochę?
0
Nie trzeba oglądać meczów, spójrz na liczbę straconych bramek. Ze strzelonymi nie jest najgorzej ale w obronie wyrwa jest przeogromna.
0
Mogliby sobie wziąć też Pedro, bo gościu gra tragicznie... może w końcu Adama w następnym sezonie trochę sobie pogra, wolę patrzeć już na Traorę i sprawdzić czy sobie już poradzi niż oglądać potykającego się o własne nogi Pedritoo
0
Jesteś masochistą?
0
PSG jest kompletnie spisane na straty. Mogą się otworzyć i mocno nacierać, szansę na 2-3 bramki mają ale sami mogą dostać 6
4
Cienki jak ta cała liga angielska. Nie dałby pewnie rady w innej...
0
A Barca była w super formie? Co Real takiego pokazał? Grał z Barcą jak równy z równym przez 20 minut.?
1
aż mi w gardle zaschła woda
0
Lepszy Aguero czy Suarez?
0
To nie jest raczej uciecha z kontuzji ale perspektywy jaką niesie za sobą ta kontuzja. Personalnie szkoda Luki ale patrząc szerszym kątem na skutki można się cieszyć, że Real będzie osłabiony
0
Jednak najczęściej kontuzjowani są gracze pierwszego składu a nie rezerwowi. Poza tym Barcelonie procenty nabija teraz Douglas z Vermą którzy są przykadem ostatnich oferm. Nie grają a i tak kontuzja.