0

Komentarz usunięty

28

Ancelotii wygrał życie dzięki 2 akcjom. Główka Ramosa i szybkość Bale'a. Po za tym można dodać słupek Neymara...

Mourinho mało brakło kiedyś z Bayernem (o wiele silniejszym niż tym teraz) kiedy Ramos i Ronaldo nie trafiali z karnych...

Szczęście w takich ważnych meczach to czynnik najważniejszy. Każdy pamięta 2012 i półfinał z Chelsea. A potem ich finał...

23

Lekarz piłkarzy Chorwacji :

"Modrić nie był w 100% do gry. A Ancelotti wystawiał go ostatnio w każdym meczu po 90 minut. Nie doszłoby do urazu gdyby noga nie była zmęczona"

Carlo to albo po prostu słaby trener który nie ma alternatyw i gra jednym składem albo wie, że rezerwa Realu nie ma nic do pokazania i wystawia ciągle Modrica kiedy tylko jest jakaś szansa, że może biegać.

Poza tym szacun dla Luki za to co robił w tych meczach po kontuzji. Ledwo wrócił, w dodatku nie gotowy do końca i już gra sobie jak gdyby nigdy nic.
Powrotu do zdrowia.

0

Kolego, przypomnij sobie, że Pistolet musiał trenować potajemnie przez 2 miesiące. Nawet nie mógł z przyjaciółmi pokopać w gałe

1

Myślicie, że Leo kiedyś jeszcze zapuści dłuższe włosy? Fajnie mu było w takich 2010 r.

http://www.videos-deporte.net/img_videos/Lionel-Messi--55-Goles-2010---2011.jpg

2

Mnie bardziej 2 przegrane w lidze. W LM sami moglibyśmy się z nimi rozprawić

1

Modrić kontuzjowany >>>>>>> Rakitić... Luka daje więcej Realowi jeśli gra pół sezonu a pół się leczy niż Rakitić da Barcelonie przez cały sezon bez żadnej kontuzji.

Koleś gra tak asekuracyjnie, że to się w pale nie mieści...

0

Co by Was bardziej cieszyło? 2 przegrane z rzędu Realu w lidze (+2 zwycięstwa Barcy, czyli prawie pewny mistrz)

Czy awans Altetico w środę?

0

Sprawdź może w tygodniku nie jesteś śmieszny

1

Rakitić : "Nie oglądam meczów Realu"

A może powinien zacząć oglądać by podłapać to i owo od Modrica czy Jamesa...

0

Musieliby Cię ściągać na noszach z boiska, odzyskałbyś czucie po 2 dniach.

Zdajesz sobie sprawa jaka jest presja gdy patrzy na Ciebie prawie 100 tys ludzi na żywo, setki ślą w Twoim kierunku obraźliwe epitety, nie wspominając o milionach przed TV.

0

Zdanie testu dla debili (matura) to dla Was marzenia?

1

Rycerzu, tak trzymaj, zmieniaj świat, ucz ludzi jak powinni pisać na portalach. Priorytetem jest kropka na końcu zdania. Zmieniajmy świat razem

8

Narobiłbyś w pory zaraz po zbliżeniu do sektora kibiców drużyny przeciwnej.

0

Nikt się nie wyróżnia... Neuer szmaci ostatnio, Curtuła obniżył jakoś loty w 2015...

0

Głos rozsądku wśród gimbusiarni :) po tym się poznaje prawdziwego kibica

0

Strzał piekielnie mocny ale nie tak celny by tego nie obronić. Bramka wyglądała ładnie ale nie o to się czepiam, nie rozumiem skąd to spuszczanie w mediach.

0

Hazard teraz, za 2 lata Neymar.

Neymar to czasem jeździec bez głowy. Gubi się w prostych sytuacjach. Ma słabsze podania i wykończenie zresztą też

0

No widziałem, nie był w samo okno.

Widziałem też skuteczne obrony lepszych strzałów.

0

Co do wczorajszego gola Jamesa.. uważacie, że naprawdę oddał tak przecudowny strzał nie do obrony w samo okno (jak to media piszą)

czy bramkarz zeszmacił trochę?

0

Nie trzeba oglądać meczów, spójrz na liczbę straconych bramek. Ze strzelonymi nie jest najgorzej ale w obronie wyrwa jest przeogromna.

0

Mogliby sobie wziąć też Pedro, bo gościu gra tragicznie... może w końcu Adama w następnym sezonie trochę sobie pogra, wolę patrzeć już na Traorę i sprawdzić czy sobie już poradzi niż oglądać potykającego się o własne nogi Pedritoo

0

Jesteś masochistą?

0

PSG jest kompletnie spisane na straty. Mogą się otworzyć i mocno nacierać, szansę na 2-3 bramki mają ale sami mogą dostać 6

4

Cienki jak ta cała liga angielska. Nie dałby pewnie rady w innej...

0

A Barca była w super formie? Co Real takiego pokazał? Grał z Barcą jak równy z równym przez 20 minut.?

1

aż mi w gardle zaschła woda

0

Lepszy Aguero czy Suarez?

0

To nie jest raczej uciecha z kontuzji ale perspektywy jaką niesie za sobą ta kontuzja. Personalnie szkoda Luki ale patrząc szerszym kątem na skutki można się cieszyć, że Real będzie osłabiony

0

Jednak najczęściej kontuzjowani są gracze pierwszego składu a nie rezerwowi. Poza tym Barcelonie procenty nabija teraz Douglas z Vermą którzy są przykadem ostatnich oferm. Nie grają a i tak kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?