0

No i co, gdyby Leo złapał kontuzje to i Barca by zaczęła przegrywać to byś skakał z radości...?

0

Ty byś się cieszył jeśli Leo by złapał kontuzje...

0

Musiałby grać jeszcze 8 lat i strzelać co najmniej po 50 bramek na sezon

0

No i chyba tak jest, czyż czasem obrońcy nie mają więcej bramek niż pomocnicy?

3

Obwinia lekarzy o to jacy piłkarze mu zostali sprawni w tej części sezonu

1

Może jutro Adriano wejdzie w 60 minucie kiedy trzeba będzie przylutować na 3 pkt?

0

Czasem to i ślepej kurze ziarno się trafi

0

A po co liczyć na inne drużyny skoro można liczyć na siebie? Nikt nie wygrał nigdy tylu meczów do końca, czas się spiąć i postarać z myślą, że granica błędu już się skończyła.

0

Ahh noo to co się przejmować, tu remisik, tam remisik, jedna przegrana i jakoś mistrz się sam przytoczy, bo przecież inni też na pewno potracą punkty.

6

Bramka pomocnika? Dawaj do buka, kursy pewnie dwucyfrowe

0

0

W końcu zaczną się prawdziwe zawody a nie sezon dunków

0

Będzie teraz ostra jazda na krawędzi. Jeden remis i tracimy lidera.

Przynajmniej w la lidze nie wiadomo 10 kolejek przed końcem kto będzie mistrzem :D Podczas gdy w Anglii, Niemczech, Włoszech już pozamiatane

0

a po remisie? :D

0

Żebyś potem pierwszy do spuszczania się nie leciał...

0

Alves w prawie każdej statystyce mocno w przodzie... nie ważne czy ta statystyka dobrze, czy źle o nim świadczy.

0

Iniesta

0

"Uczestniczył przy 75% bramek"
"W Barcelonie posiadają najlepszy"



Trochę byki

1

Nie wiem, ale takiego kłamliwego lisa tutaj nie trzeba

5

Wypad z Barcelony, nie trzeba tutaj takich ludzi, którzy kłamliwie zapewniają, że kochają ten klub, miasto etc... a jednocześnie nie chcą podpisać kontraktu na grube miliony bo to i tak za mało...

2

Komentarz usunięty

0

Też bym wolał Bayern, w celu faktycznego zweryfikowania tej drużyny. Zemsta też dałaby fajnego smaczku a w dodatku takie zwycięstwo z najlepszymi smakuje kilka razy lepiej.

Wyobraźcie sobie. 1/8 mistrz Anglii, ćwierćfinał mistrz Francji, półfinał, mistrz Niemiec, i finał z Realem, mistrzem świata... wygrana po takiej drodze to najlepsze co może chyba spotkać kibica

2

Komentarz usunięty

0

Najlepsze jest to, że Jego nikt nikt nigdy nie hejtował. Jego gra podobała się każdemu kibicowi. Rzadko zdarza się pojawiać taki piłkarz na tak wysokim poziomie.

Chociaż gdyby jego lata wspaniałości przypadały na dzisiejsze czasy to myślę, że od tych młodszych kibiców i tak by się od hejtów nie wywinął...

0

Do Berlina wolelibyście drogę przez Monachium czy Porto?

0

Nie przez przypadek jest nazywany przez hiszpańskie media el pulpo

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Liniowy Janusz prawie nic nie gwizdał... tam bocznym mógłbyś być i Ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?