0

jest na podobnej wysokości co na Camp Nou, może troche niżej

0

Komentarz usunięty

1

0

Ładną gałe gra Celta, aż dziw, że nie są wyżej w tabeli

0

Szykuje sie mecz !! :D

3

Gdyby Alteti miało takiego bramkarza jak dziś Celta to w tym dwumeczu chyba by była dwucyfrówka :D

0

Czepek pływacki? :D

0

Aż mi szkoda Wolskiego, biedactwo :D

0

To zależy co lubisz w piłce. Jeśli jesteś łasy tylko na mistrzostwa, tytuły, puchary to oczywiście Mourinho i Chelsea to klub dla Ciebie.

Ja natomiast cenie sobie w piłce wyższe wartości. Jakie prezentuje na przykład Barcelona.

0

Mistrzostwo zależy tylko i wyłącznie od nas. Wątpię aby Atletico w ogóle stworzyło nam jakąś zaporę nie do przejścia. Kiedy oni nie mają meczu o wyraźną stawkę to nie grają specjalnie dobrze, zresztą końcówka tego sezonu nie należy do nich.

Najważniejsze będzie nielekceważenie NIKOGO ! Pamiętamy ostatni sezon co zrobiliśmy w dwóch przedostatnich meczach. Gdybyśmy je wygrali, Altetico na Camp Nou robiłoby szpaler

1

Gorsze są komentarze włażące w dupe tutejszych kibiców Królewskich

1

Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; James, Illarra, Kroos, Isco; Chicharito, Delfin

0

Myślicie, że Atletico może się podłożyć Barcelonie jeśli nie będą mieli nic do zyskania i nic do stracenia by zrobić na złość Realowi?

0

yyy? Przecież już zdobyli

15

Na swojego syna?

0

Komentarz usunięty

3

Bayern rok temu jak zdobył mistrzostwo to grali straszą kupę... oby teraz tak samo było.

0

i co w tym takiego fajnego??

0

No tak, to co jeszcze zostało po dawnym CR, główki, symulki, karne.

1

Może z tych czasów z których zapamiętał CR z gry w MU CR był na porównywalnym poziomie co Messi, jednak teraz Leo go miażdży. Powiedział, że Messi nie byłby w stanie strzelić hattricka gając w jakimś tam słabym zespole?

Owszem, może i by nie był, ale sprawiałby, że nagle koledzy z drużyny zaczęli by je strzelać

1

Lucho > Guardiola ?

Według mnie chyba tak, gdyby teraz Enrique miał tyle szczęścia co Pep pod koniec 2009 roku... Mecz z Chelsea na SB, sytuacja w lidze, kto pamięta, że Real przegrał 5 ostatnich meczów wtedy? Barcelona przegrała 2 i zremisowała 2, co pozwoliło i tak zachować 9 pkt.

Poza tym Pep wprowadził do futbolu coś nowego, co nie było jeszcze znane, dzisiaj już większość drużyn się przystosowała do tej taktyki, a Lucho jeszcze nią ulepszył dodając groźne kontry i stałe fragmenty gry.

Teraz tylko mieć trochę szczęścia i powtórzy wyczyn z 2009 Pepa

1

Tą trójką też trzeba jakoś zarządzać, mieć pomysł na ich grę

0

a Rooney twierdzi, że Messi jest najlepszy w historii

3

Nie lepiej po prostu zmiażdżyć Real?

Nie popełnić błędu rozluźnienia z ostatniego meczu i być bezlitośnie skutecznym. Nie będzie wtedy co zbierać z Królewskich

41

Cebula w całej okazałości

0

A jak mają się rozwijać młodsze roczniki? Delofeu czy Suarez ustępują miejsca młodszym, a nóż się trafi jakaś perła i do pierwszego składu poleci.

0

Zobaczymy w przyszłych meczach, na razie podany przez Ciebie jest najlepszy

3

Uwaga, nowa opinia z rm

"Barcelona wygrywa ledwo co mecze to i my możemy"

1

Chyba Griezmanna 1/8 LE to szczyt marzeń teraz :D dlatego miałby iść do Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?