Czlowiek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest na podobnej wysokości co na Camp Nou, może troche niżej
0
Komentarz usunięty
1
http://tvsportowaa.net.pl/wiadomosci-finansowe/
od żabojadów bez ścin
0
Ładną gałe gra Celta, aż dziw, że nie są wyżej w tabeli
0
Szykuje sie mecz !! :D
3
Gdyby Alteti miało takiego bramkarza jak dziś Celta to w tym dwumeczu chyba by była dwucyfrówka :D
0
Czepek pływacki? :D
0
Aż mi szkoda Wolskiego, biedactwo :D
0
To zależy co lubisz w piłce. Jeśli jesteś łasy tylko na mistrzostwa, tytuły, puchary to oczywiście Mourinho i Chelsea to klub dla Ciebie.
Ja natomiast cenie sobie w piłce wyższe wartości. Jakie prezentuje na przykład Barcelona.
0
Mistrzostwo zależy tylko i wyłącznie od nas. Wątpię aby Atletico w ogóle stworzyło nam jakąś zaporę nie do przejścia. Kiedy oni nie mają meczu o wyraźną stawkę to nie grają specjalnie dobrze, zresztą końcówka tego sezonu nie należy do nich.
Najważniejsze będzie nielekceważenie NIKOGO ! Pamiętamy ostatni sezon co zrobiliśmy w dwóch przedostatnich meczach. Gdybyśmy je wygrali, Altetico na Camp Nou robiłoby szpaler
1
Gorsze są komentarze włażące w dupe tutejszych kibiców Królewskich
1
Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; James, Illarra, Kroos, Isco; Chicharito, Delfin
0
Myślicie, że Atletico może się podłożyć Barcelonie jeśli nie będą mieli nic do zyskania i nic do stracenia by zrobić na złość Realowi?
0
yyy? Przecież już zdobyli
15
Na swojego syna?
0
Komentarz usunięty
3
Bayern rok temu jak zdobył mistrzostwo to grali straszą kupę... oby teraz tak samo było.
0
i co w tym takiego fajnego??
0
No tak, to co jeszcze zostało po dawnym CR, główki, symulki, karne.
1
Może z tych czasów z których zapamiętał CR z gry w MU CR był na porównywalnym poziomie co Messi, jednak teraz Leo go miażdży. Powiedział, że Messi nie byłby w stanie strzelić hattricka gając w jakimś tam słabym zespole?
Owszem, może i by nie był, ale sprawiałby, że nagle koledzy z drużyny zaczęli by je strzelać
1
Szkoda, że Fergie tak zmienia zdanie, ale...
http://4.bp.blogspot.com/-BJaSJpcL50U/U86SmTdbxyI/AAAAAAAAIuc/KF-mm12QPFE/s1600/People+who+think+Ronaldo+is+better+than+Messi.jpg
1
Lucho > Guardiola ?
Według mnie chyba tak, gdyby teraz Enrique miał tyle szczęścia co Pep pod koniec 2009 roku... Mecz z Chelsea na SB, sytuacja w lidze, kto pamięta, że Real przegrał 5 ostatnich meczów wtedy? Barcelona przegrała 2 i zremisowała 2, co pozwoliło i tak zachować 9 pkt.
Poza tym Pep wprowadził do futbolu coś nowego, co nie było jeszcze znane, dzisiaj już większość drużyn się przystosowała do tej taktyki, a Lucho jeszcze nią ulepszył dodając groźne kontry i stałe fragmenty gry.
Teraz tylko mieć trochę szczęścia i powtórzy wyczyn z 2009 Pepa
1
Tą trójką też trzeba jakoś zarządzać, mieć pomysł na ich grę
0
a Rooney twierdzi, że Messi jest najlepszy w historii
3
Nie lepiej po prostu zmiażdżyć Real?
Nie popełnić błędu rozluźnienia z ostatniego meczu i być bezlitośnie skutecznym. Nie będzie wtedy co zbierać z Królewskich
41
Cebula w całej okazałości
0
A jak mają się rozwijać młodsze roczniki? Delofeu czy Suarez ustępują miejsca młodszym, a nóż się trafi jakaś perła i do pierwszego składu poleci.
0
Zobaczymy w przyszłych meczach, na razie podany przez Ciebie jest najlepszy
3
Uwaga, nowa opinia z rm
"Barcelona wygrywa ledwo co mecze to i my możemy"
1
Chyba Griezmanna 1/8 LE to szczyt marzeń teraz :D dlatego miałby iść do Anglii