Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuPlayPL Dobrze ? Kilka zrywów z Dembele i to by było na tyle na Barcelonę gra słabo . tego nie wiesz czy da czy nie da .
0
@norbi77 Czyim no pewnie Semedo by polecial
0
@norbi77 za darmo jakby przyszedł to by była wartość dodana
0
@MichuPlayPL Bo jest to klasowy zawodnik i ani Roberto ani Semedo nie dają rady na tej pozycji . Proste
0
Ludzie Dani nie przyjdzie do Nas nie przy tym zarządzie ,który po zakontraktowaniu De Jonga trzeba sprzedawać nie kupować . Zgarnie go pewnie jakiś klub pokroju Man United bo chłopak lubi pieniążki a i zmiana Ligi to dla niego nowe wyzwanie by było .
0
@Mati90fcb Za zakupy odpowiedzialny jest tez w duzej mierze Abidal z Segurą , ale póki nie kupimy napadziora typu np Werner nie żaden Grizman to za rok klepnie nas jakieś City w LM i znowu do domu
0
@Mati90fcb Tą samą sytuacje masz coutinho w Liverpoolu byl ciagly tzw gegen pressing strzelali wszyscy Cou mial czas schodzic do lewej strony i uderzać , u Nas strzela tylko Messi i Suarez obrona druzyny przeciwnej momentalnie wraca bo ma czas .Gramy klepanego i tak to wyglada
0
@Mati90fcb Jovic jeden dobry sezon ( to samo było z Dembele ) może okazać się niewypałem i jeźdźcem bez głowy , nie skreślałbym te „drewno” z Valenci
0
@MarioVeB! Bierni całkiem fajna gra , ilu to piłkarzy debiutowało i potem ginęło w odmętach rezerw . To ty wyskoczyłeś jak dzik z zarośli obrażając mnie wiec na drzewo prostować bananki ;)
0
@MarioVeB! logike z tyłka ty masz odpuść mecze i przeżuć sie na golfa tak nak pewna gwiazda Realu
3
@cracker nie ma szaans przy Valverde niestety , on ma swój skład ustalony na wiekszosc meczy
0
4:4:2 może i odpali wolałbym Malcoma zamiast Rakiety
1
"Telmo potrzymaj mi piwo "- Lionell
0
W sumie wybory to tez nie jest tak odległy temat , może w drodze wyborów go wywalą
0
Chodzi o Grizmana jak zachował się z rzekomym transferem do Barcy wcześniej , Cou z tym zamykaniem uszu tez nie błysnął
1
Temu panu dziękujemy za to jak się zachował niedawno niech sobie idzie gdzie indziej
0
Dokładnie tak , a jeszcze wcześniej uważam ze Bartomeu powinien podać się do dymisji , bo ryba psuje się od głowy i to on powinien wziąć odpowiedzialność za to co się stało nawet po wygraniu PK jednak nie wierze niestety , że tak się stanie
0
Faktem jest , że Messi w rewanżu na Anfield w chodzonego tez grał , brakowało jego sprintów i dryblingu . Młodymi mówisz , w Barcy B tez sobie nie radzą za bardzo, ja tych młodych nie widzę na horyzoncie . Nie jesteśmy Ajaxem =/
0
Poleciałeś , mnie obchodzi nie wyobrażam sobie sezonu takiego jaki mają biali ( największy ich sukces w tym sezonie odpadniecie Barcelony w LM), Dembe wyjazd ? A kim byś chciał grać z przodu po pozbyciu się jego Malcomem ????? Murillo nic nie pograł to niby czemu chcesz go odsyłać pomysły z czapy totalnie.
0
Tez słyszałem o plotkach z Bayernem , liczę jednak , że po wpie.... z Liverpoolem w Barcy bd rewolucja na stanowisku trenerskim jak i rewolucja kadry zaczynając właśnie do Suareza . Werner byłby ciekawą opcją myśle ze w granicach 50 mln plus zmienne transfer się zamknie lub wypożyczenie z możliwością kupna
0
ale miałby posłuch w szatni , gorszego antyfutbolu niz Valdek grac sie nie da a inni trenerzy nie do wyjęcia typu Klopp Ten Hag
0
Conte... moim zdaniem za Valdka
0
Ryba psuje się od głowy Bartomeu out
0
Tak jak w PK i w Lidze robi dobrą robotę głównie dzięki Mesjaszowi tak w LM robi z nas 2 pośmiewisko na cały świat . Zaraz sie zaczną śmiać , że jesteśmy jak PSG . Valdek twój czas nadszedł . Taki wariacki pomysł ale czemu nie Lopetegui czekamy :)
0
Szukac zmiennika trzeba , sprzątną nam Jovica to Werner będzie idealną opcją za Pistolero
1
Przy jego częstych kontuzjach (póki co) to nawet do zespołu wybitnie grającego z kontry by się nie nadawał
0
Malcom tez miał być na 99% w Romie kolego ;)
0
Biali niech biorą Jovica , ja u Nas bardzo chciałbym Timo Wernera jako kandydat numer 1 . Bramkostrzelny , postawny , inteligentnie się ustawia na boisku . tTylko brać
0
Może mieć zapisane w kontrakcie , że ma zagrać w takiej sytuacji , ja tam Princa bym nie skreślał jeszcze
0
Ernesto nie wystawia niestety Cou w pomocy a w ataku co wg mnie skutkuje słabą formą Cou ale zgadza się takie ustawienie było by idealne lecz Ernest chyba na to nie wpadnie