0

@MichuPlayPL Dobrze ? Kilka zrywów z Dembele i to by było na tyle na Barcelonę gra słabo . tego nie wiesz czy da czy nie da .

0

@norbi77 Czyim no pewnie Semedo by polecial

0

@norbi77 za darmo jakby przyszedł to by była wartość dodana

0

@MichuPlayPL Bo jest to klasowy zawodnik i ani Roberto ani Semedo nie dają rady na tej pozycji . Proste

0

Ludzie Dani nie przyjdzie do Nas nie przy tym zarządzie ,który po zakontraktowaniu De Jonga trzeba sprzedawać nie kupować . Zgarnie go pewnie jakiś klub pokroju Man United bo chłopak lubi pieniążki a i zmiana Ligi to dla niego nowe wyzwanie by było .

0

@Mati90fcb Za zakupy odpowiedzialny jest tez w duzej mierze Abidal z Segurą , ale póki nie kupimy napadziora typu np Werner nie żaden Grizman to za rok klepnie nas jakieś City w LM i znowu do domu

0

@Mati90fcb Tą samą sytuacje masz coutinho w Liverpoolu byl ciagly tzw gegen pressing strzelali wszyscy Cou mial czas schodzic do lewej strony i uderzać , u Nas strzela tylko Messi i Suarez obrona druzyny przeciwnej momentalnie wraca bo ma czas .Gramy klepanego i tak to wyglada

0

@Mati90fcb Jovic jeden dobry sezon ( to samo było z Dembele ) może okazać się niewypałem i jeźdźcem bez głowy , nie skreślałbym te „drewno” z Valenci

0

@MarioVeB! Bierni całkiem fajna gra , ilu to piłkarzy debiutowało i potem ginęło w odmętach rezerw . To ty wyskoczyłeś jak dzik z zarośli obrażając mnie wiec na drzewo prostować bananki ;)

0

@MarioVeB! logike z tyłka ty masz odpuść mecze i przeżuć sie na golfa tak nak pewna gwiazda Realu

3

@cracker nie ma szaans przy Valverde niestety , on ma swój skład ustalony na wiekszosc meczy

0

4:4:2 może i odpali wolałbym Malcoma zamiast Rakiety

1

"Telmo potrzymaj mi piwo "- Lionell

0

W sumie wybory to tez nie jest tak odległy temat , może w drodze wyborów go wywalą

0

Chodzi o Grizmana jak zachował się z rzekomym transferem do Barcy wcześniej , Cou z tym zamykaniem uszu tez nie błysnął

1

Temu panu dziękujemy za to jak się zachował niedawno niech sobie idzie gdzie indziej

0

Dokładnie tak , a jeszcze wcześniej uważam ze Bartomeu powinien podać się do dymisji , bo ryba psuje się od głowy i to on powinien wziąć odpowiedzialność za to co się stało nawet po wygraniu PK jednak nie wierze niestety , że tak się stanie

0

Faktem jest , że Messi w rewanżu na Anfield w chodzonego tez grał , brakowało jego sprintów i dryblingu . Młodymi mówisz , w Barcy B tez sobie nie radzą za bardzo, ja tych młodych nie widzę na horyzoncie . Nie jesteśmy Ajaxem =/

0

Poleciałeś , mnie obchodzi nie wyobrażam sobie sezonu takiego jaki mają biali ( największy ich sukces w tym sezonie odpadniecie Barcelony w LM), Dembe wyjazd ? A kim byś chciał grać z przodu po pozbyciu się jego Malcomem ????? Murillo nic nie pograł to niby czemu chcesz go odsyłać pomysły z czapy totalnie.

0

Tez słyszałem o plotkach z Bayernem , liczę jednak , że po wpie.... z Liverpoolem w Barcy bd rewolucja na stanowisku trenerskim jak i rewolucja kadry zaczynając właśnie do Suareza . Werner byłby ciekawą opcją myśle ze w granicach 50 mln plus zmienne transfer się zamknie lub wypożyczenie z możliwością kupna

0

ale miałby posłuch w szatni , gorszego antyfutbolu niz Valdek grac sie nie da a inni trenerzy nie do wyjęcia typu Klopp Ten Hag

0

Conte... moim zdaniem za Valdka

0

Ryba psuje się od głowy Bartomeu out

0

Tak jak w PK i w Lidze robi dobrą robotę głównie dzięki Mesjaszowi tak w LM robi z nas 2 pośmiewisko na cały świat . Zaraz sie zaczną śmiać , że jesteśmy jak PSG . Valdek twój czas nadszedł . Taki wariacki pomysł ale czemu nie Lopetegui czekamy :)

0

Szukac zmiennika trzeba , sprzątną nam Jovica to Werner będzie idealną opcją za Pistolero

1

Przy jego częstych kontuzjach (póki co) to nawet do zespołu wybitnie grającego z kontry by się nie nadawał

0

Malcom tez miał być na 99% w Romie kolego ;)

0

Biali niech biorą Jovica , ja u Nas bardzo chciałbym Timo Wernera jako kandydat numer 1 . Bramkostrzelny , postawny , inteligentnie się ustawia na boisku . tTylko brać

0

Może mieć zapisane w kontrakcie , że ma zagrać w takiej sytuacji , ja tam Princa bym nie skreślał jeszcze

0

Ernesto nie wystawia niestety Cou w pomocy a w ataku co wg mnie skutkuje słabą formą Cou ale zgadza się takie ustawienie było by idealne lecz Ernest chyba na to nie wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?