Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pozyjemy zobaczymy , dzisiaj euforia a na wiosne niestety bd smutek chyba
1
Ważne żeby razem grali i sobie nawzajem pomagali współpraca Semedo z Dembele była niesamowita jak Ci chłopacy kumają o co w tym chodzi ;) banan na twarzy jest
2
Spokojnie LM go zweryfikuje i na lato zrobi wylot to raczej pewne
0
No nie wiem czy się zapowiada widząc dzisiejszy skład once de gala stawiałbym piwo , że dalej niż 1/4 nie przejdzie a przyczyną będzie jak w zeszłym sezonie nadmierna eksploatacja kilku weteranów .
0
A to prawda faktycznie cofnąć się 20 to tak wyglądał internet . Oglądam teraz Leganesy jak cisną białych w PK
2
Między stroną Barcy a Realu jest przepaść wchodząc tam czuje się tą stagnację i brak zaangażowania w tworzenie strony
1
Mam nadzieje , że nie spieprzy chociaz wg mnie 1/2 LM i wyleci z jego defensywną grą. Wiesz kazde ustawienie coś daje i zabiera jakieś możliwości ja nie jestem za wiecznym 4:3:3 jest tyle interesujących mozliwosci ,że warto eksperymentować . Również tyczy sie to zawodników rotacje to też taktyka. ;)
2
Gość jest nie z tej ziemi , w LM koniecznie trzeba się spiąć nie może byc wstydu jak z Romą
1
Nie do końca się z Tobą zgodzę niestety , bo np Vidal do kontr nadaje się świetnie jest silny nie boi się pojedynków bark w bark ustawienie go na pozycji defensywnego pomocnika za np Busiego myśle , że zdałoby egzamin . Zawsze można wyjść ustawieniem 5:3:2 wtedy mamy zwiększoną ilość obrońców =)
1
powiem tak taką pomoc bym zobaczył póki co Busi rozgrywa co mecz slabe zawody i to przez jego genialne krycie ładują nam bramki , z Rakiticiem tez moglby sobie dac troche spokoju chłop gra mecz w mecz okaże sie , że na wiosnę dostaniemy w ciry od jakiegos Bayernu bo zwyczajnie wszyscy będą zajechani a w szczególności on a mamy przeciez dobrobyt na tej pozycji
1
a niech gadają ilu ludzi tylu specjalistow i trenerów :)
0
w jakim sensie nisko , ofensywa i tyle zawsze mieliśmy wpisane to w naszą grę , Valverde boi sie atakowac mu wystarczą 1:2 bramki przewagi i tyle
23
Cou w pomocy razem z Arturito i Vidalem i środek mamy obstawiony skrzydło nie jest dla niego kazdy wie, że schodzi do środka i kryją go przy kazdej okazji.
0
Nie jestem tego pewny czy odpali , ale z Levante jako rezerwowy wypadł na równi z Vidalem
0
zgadzam się z Tobą w zupełności bardzo trafne spostrzeżenie byłem na Camp Nou w tym sezonie na Alaves właśnie w taki sposób zdobył bramkę. Myślę , że właśnie to zagranie o którym piszesz jest jakąś cegiełką w jego słabej formie , jest baaardzo przewidywalny uważam , że drużyny wiedzą jak przeciwko niemu grać i to powoduje , że tych bramek z dystansu nie zdobywa .
0
Ja też w niego wierzę , ale odbija sie. już jakiś czas i odbić nie może. W Barcy nie można grać za nazwisko tym bardziej , że na tej pozycji akurat mamy dobrobyt . Szanuje Twoje zdanie miał szanse z Levante oprócz karnego nic mu nie wyszło . :)
0
Cou rozgrywa bardzo słabe zawody ostatnio nie widzę sensu marnowania jednego miejsca by grał już lepcją opcją byłby Denis bo chłopak widać nabiera formy
2
Super wiadomość na Koniec dnia Abidal i spółka robią fenomenalną robotę .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
mam wrażenie , że Rakieta cenniejszy niz Messi :)
0
Bzdura to powinienieś mieć na imię ;)
1
tak jak piszesz co by wtedy zrobił Valverde kim on by grał w środku pola
0
Gratuluje inteligencji nie złapałeś sarkazmu hah
17
Rakitic w jedenastce musi być , chłop mało co gra mam nadzieje ,że pokaże się z dobrej strony i na stałe zagosci w 11.
0
Mega wiadomość wymiana pokoleniowa następuje w bardzo dobry sposób . Powodzenia Todibo =)
2
Griezmann to leszcz chciał tylko kontraktu ,to jest gwiazda Atletico i niech tam zostanie . U nas na szpicy chciałbym baaaardzo Piątka . Polak w Barcy dream :)
4
Real dzisiaj ładnie z ogórkami sobie poradził. Messi maestro pola karnego i Suarez bramka palce lizać
1
Zgadzam się , tez Vidal byłby dobrą opcją za Rakietę ze względu na jego grę box to box i nie odpuszczanie w kontrach w których Getafe jest groźne
0
Piękny gol Messiego i nudny mecz to się nie łączy
0
Kosztem może Busiego bo chłop eksploatowany bardzo i pod formą trochę