Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu mnie to nie dziwi Valverde beton...
0
Znaczy wiesz Dembe wszedł i zmiana była okej jak dla mnie okej Valverde ma przypadłość do zajeżdzania tych samych zawodników i okej są wyniki jest super ale boje sie , że w kluczowym momencie bedzie klapa jak z Romą bo np taki Dembe czy Malcom nie byli wystawiani ale zobaczymy
0
dużo teorii podałeś a jak narazie sięga po Dembele (ostatnio mniej fakt)a Malcom ogląda mecz jako kibic póki co a nie zawodnik 1 składu . Mowisz o pokazywaniu raz kiedyś a przypomnij sobie ile razy Dembe nam uratował mecz jakiego pieknego gola zdobył w LM to ja wole takiego tracącego piłki Dembe niż Malcima ktory wypełnia tylko jedenastke bo w 10 grać nie można taki jest oczywiscie moj punkt widzenia
0
Jasne , że sie zgodzi jak będzie miał wizję grania u Nas w jakiś śmiesznych meczach to odejdzie pewnie nawet i do Realu ziomek
0
w styczniu razem z Vermą pożegnanie
0
pocałować w rękę i sprzedawać moze by jakiś deal zrobić w postaci wymiany
1
Umti nie spiesz się z powrotem na boisko =)
2
Tylko , że Dembe wśród tych 100 strat i niedokładnych zagrań ma kilka perełek które w wielu ważnych meczach kończą się asystą a czasami nawet pięknym golem . Malcom póki co nic nie pokazał troszkę biegania i pressingu i to tyle
1
na styk Lenglet brawo , Denis w zime wypad z klubu
0
Tanio jak na pchlim targu , może żeby go przyklepać warto by było się zastanowić nad wymianą za Malcoma bo u nas sobie nie pogra
0
Trzeba będzie poszukać po internetach
1
cillesen
semedo miranda lenglet chumi
denis vidal puig
dembele malcom munir
ale pewnie bd 442 i Malcom na trybunach xd
0
Hehe teraz będzie spieprzyliscie nam halloween xd
22
Przyjemność to wchodzić na fcb.com co innego strona realu bardzo brzydka nieczytelna , nie dostosowana do urządzeń mobilnych średniowiecze internetu normalnie
0
a to niby my nie damy rady bez pchły xd
0
a czeka nas jeszcze jeden klasyk w tym sezonie jakby była Manita na Bernabeu to chyba kibice białych by rzucali w trenera czym popadnie
0
5:1 Realowe świry
3
Fajny skład tylko Roberto moglby sb usiąść a za niego młody Semedo
0
Benzema to 9 tylko z numeru nie ma co porównywać Suareza do Benzemy raczej już Asensio bym dał za Benzynę
0
El Pistolero powystrzela cały Real czuje dublecik ze strony tego Pana
13
Malcom świetne 90 , piękna brama z wolnego... solidny w ataku i w defensywie xd
0
Dobra nie wziął , ale zalecał się do czyjejś żony , to że Lopez ją bił ( nie ma potwierdzenia tylko plotki ) nie uprawnia Icardiego do flirtowania z żoną innego piłkarza.
22
Malcom będzie miał okazje pierwszy raz zobaczyć z ławki Barce w LM
2
To prawda , i tylko w niego wierzę bo niestety Suarez kopie się po czole a Dembe potyka o własne nogi jak robi drybling
0
Konflikt może nie , ale Messi na bank nie przepada za Icardim ( Icardi podobno odbił żonę jego kolegi(Messiego ) i wytatuował sobie nawet ich imiona )
1
Vidal dostanie z 30 minut może a ani Malcom ani Rafinha tej szansy nie dostaną , Valverde to troche taki dzban
1
Hah nie zdziwię się jak takie coś wymyśli , albo sam wyjdzie na boisku byleby nie wpuszczać Malcoma
0
Przy okazji pograją sobie inni trochę , Dembele za dobrze wczoraj nie wyglądał chociaż to pewnie z braku regularnej gry. Może Malcom chociaż ławke dostanie ...
0
przy blamażu całego sezonu przez real jestem w stanie nawet przeżyć porażkę w jednym meczu , ale to tylko moje zdanie
5
Kontuzja Messiego była by bardzo zła to fakt , ALE ewentualna porażka w klasyku dała by to że Lope pozostałby na stołku co dla nas nie było by złą wiadomością widzac co pokazuje u białych prześcieradeł