0

Okej to mnie załatwiłeś tym porównaniem ,masz rację ja mam dużą sympatię do Suareza bo zawsze walczy biega i oddaje serducho na meczach . Ale fakt faktem trzeba za 9 się rozglądać , chociaż nie wiem czy nie dałbym szansy komuś ze szkółki. Taki Ruiz myśle , że jest wart rozpatrzenia bo kurde fajnie by było jakby nam odpalił taki napadzior :)

0

Cofasz się do starych czasów gdzie handel z PSG nie groził wykupieniem każdej gwiazdy jaką chciałby Szejk

2

To szacun , że wytrwałeś to chyba możemy się nazywać zatwardziałymi kibicami Barcy haaha. Nie widzę oprócz może Carlesa Aleny żadnych wartościowych grajków ma poziomie pierwszej ligii. Niech dalej pykają w tej Barcy B

0

Nie ma opcji , żadnych dealów z PSG już raz się to dla nas zle skończyło

5

Oglądałem mecz , faktyczna mizeria . Gra przypominała Hiszpanie na Mundialu w ostatnim meczu dużo klepania mało strzałów na brame . Drużyna przeciwna strzeliła gola który według mnie powinien zostać uznany . Var w niższych ligach tez by nie zaszkodził

0

hmmm racja w tym jest ale od 9 wymaga się przede wszystkim bramek. Nie zamieniłbym takiego Benzemy który niby na boisku prezentuje się dobrze i wgl cudawianki a jego dorobek bramkowy to liczba jednocyfrowa :)

0

Suarez to Suarez myślę , że spokojnie te 30 brameczek pociągnie w sezonie . Nie bez podstawy ma ksywe El Pistolero :)

0

Haha raczej ciężko byłoby wrócuć z wysp owczych chyba , że wybudowali by sobie jakąś tratwę

0

haha też dobrze , a naszych wysłać na owcze z biletem w jedną stronę :)

0

To jest niesamowite , kolejny trener powinien być z wysp owczych koniecznie :)

0

Argentyna Argentyną , ale nasze młodziaszki U21 remisują z Wyspami owczymi ... xd

0

Zgadzam się w 100 procentach. Real ma lepszą politykę transferową niż Barca . Chociaz tez zdarzają im się wpadki . Zachwyty są jak w większości nowych piłkarzy którzy przychodzą do klubu. Najbardziej podobał mi się transfer Paulinho mało , że odpalił i ratował nam tyłek wiele razy to jeszcze na nim zarobiliśmy :)

0

Niby tak , ale z drugiej strony każdy młody to gwiazdeczka która nic nie osiągnęła . To samo można powiedzieć o Arturze i innych grajkach jak np Mina tez nie wiadomo jak się jego kariera rozwinie . Nie jaram się ale wiesz potem Real sprzeda Rodrygo za 100 jak odpali i wtedy będę się jarał jak Real robi interesy

2

co za powalone godziny tych klasyków raz 13 w wigiloę teraz 16:15 czy nie da się normalnie o 20:45

0

Rodrygo tez mial byc klepnięty a sprzątnął nam go Real wcale się nie wysilajac za bardzo

0

ale płace podwójnie bo musze i za eleven i za canal plus. Kiedyś na Eleven była cała la liga

8

Oby Valverde nie zachamował jego talentu wieczną ławką

7

taak , w tym roku to jakaś masakra . Eleven dzieli La ligę z canal plus , rozgrywanie meczy w USA co jeszcze ...

5

A Vinicius 45 mln siedzi i zawija sreberka w Castilli :)

1

valverde once de gala znowu a na LM sil zabraknie i do domu .... obym sie mylił

0

to prawda , jak napisze historię jak Guardiola swoją tiki taką albo zaliczy tryplet jak Enrique to będę zadowolony :)

0

ja mu życzę by był 10 , z wieloma sukcesami na koncie .

1

nooo fajnie by było zobaczyć Rivaldo , Puyola , może Eto by chciał zagrać

7

oby wszystkie zmienne zostały zapłacone . Złoty chłopak

10

Bardzo trafne spostrzeżenia , mi tam Piłka jaką oferuje Valverde się podoba . Silna defensywa tak jak wspomniałeś , spokojne rozegranie budowanie akcji. Gol wiecej niz przeciwnik bez napierdzielania na bramkę zapominając o obronie to nie moja bajka

0

zgadza się , zresztą Pique nawet teraz w obronie nie świeci i dużo piłkarzy go objeżdza

0

Liczą się proste środki i efekt. Taktyka tez nie musi być z kosmosu

0

Szanuje jego decyzje :)

0

Taktycznie Valverde powinien to ogarnąć i brać ich skrzydłami . Jordi klepka do Messiego i bedzie pozamiatane. Kurde takiego Malcoma w 2 polowie za Suareza z chęcią bym zobaczył

0

Taką , że jak grał to był bardzo pewnybw obronie , gdy bronił w większości sytuacji można było być pewnym , że zatrzyma akcje . Umtti potrafił zawalić mecz czasami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?