Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto w pomocy , Semedo w obronie :) będzie ok
1
Ooo tak Koeman super sprawa na nowego trenera
0
Pożyjemy zobaczymy , może mozliwosc trenowania Messiego go przekona
0
Ja tak na serio , wielu uzytkowników fcb.com zgodziłoby się ze mną , że Klopp w Barcy to możliwy scenariusz. Ty nie musisz
3
Cillessen zadowolony (kontrakt sporadyczne występy) Barca zadowolona ( świetny bramkarz rezerwowy) klauzula i nie ma innej opcji
0
Były i jeden nazywal sie Sortello
0
Styl Barcy teraz to nie styl jaki miała Barca za Guardioli czy Enrique styl sie zmienia więc temat jest , ,zresztą kasa i dobry projekt sportowy czyni cuda
0
Nie nie widze tego , kazdy trener moze odejsc w kazdym momencie wystarczy dobry projekt i kasa ziomek.
0
Zostanie to zostanie jego decyzja , klub powinien mu to ułatwic . W przypadku odejścia Valverde uśmiechnąć się do Kloppa i będzie elegancko
0
Pozbyć bo Rakieta wiekowy a wiele w srodku juz nie daje Rabiot mlody i perspekywiczny. Wymiana pokoleniowa musi nadejsc moje zdanie nie bylo nie mądre ;)
1
A co Ci do tego jakie zespoły lubię nie Twój interes la ligę oglądam i mam prawo sie wypowiedziec . Jak nie masz nic mądrego do napisania to lepiej skasuj tu konto
1
Spokojnie z Rakietą sie pożegnać a kupić Rabiota
4
Mega kciuki za Ajax i oczywiscie za Blaugrane
3
Klasyk w tym roku
3
Złoty bucik dla złotego chłopaka z Rosario
0
Spokojnie koło Allisona moznaby go postawić, moze nawet wygrałby z nim rywalizacje
0
To prawda , niech będzie w Barcy . Pensje dostaje grajakieś mecze więc chyba mu pasuje
0
Taki Cillessen to by mógł w Liverpoolu sobie pograć
2
Może Zizu by chciał Barce potrenować xd
0
Denis z 20 , Samper maks 6-7 Rafinha kontuzjowany czapke jabłek ... Niestety sie nie spina
0
U pereza wgl problemy z płatnościami wszystko ładuje w stadion a drużyna w stagnacji dostaje trójkę od Eibaru XD
0
to prawda szkoda faktem jest, że punkty zdobyte na początku są ważne jeśli spojrzymy na cały sezon .
2
sami sie zdetronizowali sprzedając Ronaldo
0
Tym wpisem przypomniał mi się Ronaldinho oby Dembe miał podobną karierę u Nas
3
piękne podanie dla Alenii , majstersztyk!. Leoś to Leoś
0
i możemy się rozsiąść na pozycji lidera
0
https://barcelonastream.com/live/barcelona-live-stream-15/channel-1/ jakby ktoś chciał
0
Za niego ktoś z Barcy B z Villarealem spokojnie moglby grać
2
Mi sie w grudniu kończy i nie ponawiam. 3 sezony bedzie dzielone miedzy canal +
0
taka prawda a w 1/4 wylot bo skład once de gala oddycha rękawami