0

Roberto w pomocy , Semedo w obronie :) będzie ok

1

Ooo tak Koeman super sprawa na nowego trenera

0

Pożyjemy zobaczymy , może mozliwosc trenowania Messiego go przekona

0

Ja tak na serio , wielu uzytkowników fcb.com zgodziłoby się ze mną , że Klopp w Barcy to możliwy scenariusz. Ty nie musisz

3

Cillessen zadowolony (kontrakt sporadyczne występy) Barca zadowolona ( świetny bramkarz rezerwowy) klauzula i nie ma innej opcji

0

Były i jeden nazywal sie Sortello

0

Styl Barcy teraz to nie styl jaki miała Barca za Guardioli czy Enrique styl sie zmienia więc temat jest , ,zresztą kasa i dobry projekt sportowy czyni cuda

0

Nie nie widze tego , kazdy trener moze odejsc w kazdym momencie wystarczy dobry projekt i kasa ziomek.

0

Zostanie to zostanie jego decyzja , klub powinien mu to ułatwic . W przypadku odejścia Valverde uśmiechnąć się do Kloppa i będzie elegancko

0

Pozbyć bo Rakieta wiekowy a wiele w srodku juz nie daje Rabiot mlody i perspekywiczny. Wymiana pokoleniowa musi nadejsc moje zdanie nie bylo nie mądre ;)

1

A co Ci do tego jakie zespoły lubię nie Twój interes la ligę oglądam i mam prawo sie wypowiedziec . Jak nie masz nic mądrego do napisania to lepiej skasuj tu konto

1

Spokojnie z Rakietą sie pożegnać a kupić Rabiota

4

Mega kciuki za Ajax i oczywiscie za Blaugrane

3

Klasyk w tym roku

3

Złoty bucik dla złotego chłopaka z Rosario

0

Spokojnie koło Allisona moznaby go postawić, moze nawet wygrałby z nim rywalizacje

0

To prawda , niech będzie w Barcy . Pensje dostaje grajakieś mecze więc chyba mu pasuje

0

Taki Cillessen to by mógł w Liverpoolu sobie pograć

2

Może Zizu by chciał Barce potrenować xd

0

Denis z 20 , Samper maks 6-7 Rafinha kontuzjowany czapke jabłek ... Niestety sie nie spina

0

U pereza wgl problemy z płatnościami wszystko ładuje w stadion a drużyna w stagnacji dostaje trójkę od Eibaru XD

0

to prawda szkoda faktem jest, że punkty zdobyte na początku są ważne jeśli spojrzymy na cały sezon .

2

sami sie zdetronizowali sprzedając Ronaldo

0

Tym wpisem przypomniał mi się Ronaldinho oby Dembe miał podobną karierę u Nas

3

piękne podanie dla Alenii , majstersztyk!. Leoś to Leoś

0

i możemy się rozsiąść na pozycji lidera

0

Za niego ktoś z Barcy B z Villarealem spokojnie moglby grać

2

Mi sie w grudniu kończy i nie ponawiam. 3 sezony bedzie dzielone miedzy canal +

0

taka prawda a w 1/4 wylot bo skład once de gala oddycha rękawami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?