Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSV dla Interu może nie być wcale łatwe do przejścia , jednak czuje , że to Totki wylecą do Ligi Europy
3
szacun dla PSV serducho na boisku zostawili . Barca ładnie , tylko szczęście i błysk Messiego uratował ten mecz
0
No taaaaa... daje wartość na boisku ale swoim zachowaniem rozwala pewne zasady panujące w klubie , zobacz sobie na Ronaldinho nie było szczypania się
0
Pewnie masz rację , nie pracuję w żadnym klubie sportowym i nie wiem jak to wyglada u nas a jak w Hiszpanii , ale wiem jedno że korupcja u Nas jest i to niestety duża kolega gra w Lechu Poznań i tam żeby się przebić to musisz mieć plecy inaczej wiecznie w rezerwach .Nawet wybór nowego selekcjonera Brzęczka to strzał w kolano dla piłki w Polsce . W Hiszpanii poziom techniczny piłkarzy to dla Polaków póki co high level nawet takie Getafe myśle by płykneło nasz narodowy skład ...
2
A pykał w Polskiej lidze gdzie go ru... na kase. ;)
0
Spoko , wiesz trzeba Messiego szykować na LM wypadałoby ją wygrać =)
1
Ja nawet na finał bym go nie wpuszczał co to jakieś śmieszne rozgrywki , młodzi powinni się wykazać albo Ci którzy wgl nie grają bo to mniej istotny puchar . Malcom , Vidal , Dembe coś powinien grać w PK
0
Najpierw Lui to ty zacznij coś w tej LM strzelać
1
Zgadzam się, ale to obnaża niestety zmysł taktyczny naszego trenera , ma poukładane coś tam w głowie przed meczem i nie bierze pod uwagę modyfikacji, kolejnych wydarzeń na boisku i skończyło się jak skończyło .
1
I tak będzie , było to widać podczas kontuzji Messiego . Sporo drużyn tak ma lub miało , ale będziemy jeszcze za nim tęsknić wczoraj bez Messiego oprócz Malcoma i Vidala kandydatów na zdobycie bramki nie widziałem .
0
Rakieta to nie powinien w ogóle wybiec w tym meczu za niego Vidal od początku i by nie było takiej tragedii jaką zaprezentował Rakieta
1
Lepiej bez , gra tragicznie jest wyczerpany bo gra od dechy do dechy . Vidal to jest jego szansa i będzie dużo lepszą opcją niż Rakieta
2
Ney jest gorszy , sprzedajna dz.....
1
Malcom bardzo pozytywnie fajnie jakby dłużej gościł w 11 , Valverde kogo ty wystawisz w kolejnym meczu za Rakietę to ja nie wiem jak u ciebie gra od dechy do dechy. :D Roberto najgorszy mecz w sezonie brali go jak chcieli
0
Nasza obrona to komedia Sergi Pique co wy robicie facet niekryty czeka tylko na piłkę i bum prawie każda kontra kończy się strzałem na bramkę. Messi dużo piłek traci a Suarez zamiast strzela to kiwa się w nieskończoność
0
Hehe W futbolu tak naprawdę brakuje takich ludzi jak Puyol teraz wyznacznikiem współczesnej piłki jest taki ktoś jak Neymar czy Mbappe młode gwiazdy łakome na kase
0
Serce może przyjdzie z czasem
0
Prawda , chociaż chłop potrafi asystować i to mu oddać trzeba
0
Dokładnie tak , przy okazji po drodze zgubi piłkę 100 razy
1
Jeśli Valverde odstawi Dembele na boczny tor i w to miejsce wsadzi Malcoma to znaczy , że u niego liczy się ciężka praca . Malcom dziś ustrzeli dublet =)
0
Mam wielką nadzieję, Dembe sobie jaja robi odstawiając takie numery nie przychodząc na trening. Będzie lato i się z nim pożegnamy tak czuje , pieniądze się zwrócą bo młody .
0
może być nawet wyżej jak Icardi będzie miał możliwość oddania strzałów na bramkę przy naszej niepewnej obronie.
1
Mógł to prawda , generalnie nasza cała obrona jak spanikuje to jest tragedia , obawiam sie ofensywnie grających druzyn bo w LM mogą nas zgnieśc
0
gazety jak to gazety jedna trafi mniej druga bardziej tym bym sie nie sugerował bo to pismaki piszą by pisać. No co ty nie wpuszczałbym napastnika za obrońce chociaż np taki Vasquez w realu i z tym problemu nie ma ,chodzi mi np przy zmianie ustawienia na np 3 obrońców i zwiekszeniu pomocników ktorych mamy dużo i na poziomie , trochę kombinowania danie Malcoma np ze słabszym rywalem , ale nie wychodzi Messi Suarez i są nie do ruszenia a czasami jest to serio pozbawiobe sensu ... i brakuje potem sił
0
ale ma inne duże zalety jakich Suarez naprzykład nie ma ,mi tam sie Icardi podoba napadzior z pazurem
0
a szkoda bo nadał by sie chłop dlanie jak juz kupili Malcoma to go szlifować na szpice
0
hehe teraz to ich Ajax by pyknął z zamknietymi oczyma ;)
0
Nie powiesz mi , że tylko taktyka obronna zawodzi co w tym sezonie też zawodziła w kilku meczach a Pique nagle nie umie bronić ? NIE poprostu nie ma rotacji w kazdym meczu mozna stwierdzić jaka 11wyjdzie i że za Roberto wchodzi Semedo i za Artura Vidal i tak co mecz
0
z takim składem sory ale wyczyn to nie jest LM położył po całości a mogl rotować w tym roku bedzie to samo zobaczysz
0
Icardi to by było coś po meczu z Interem chciałbym widzieć go na szpicy , chłop momentalnie ustawia się do bramki . Problemem może być dogadanie się z Messim i Real który tez ostrzy sobie na niego pazury