Damianosbarca
Dołączył/a: czerwiec 2017
Sulechów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym Coutinho i jego złapaniem formy to troszkę na wyrost póki co gra swoje minimum wydaje mi sie
0
Spoko pomysł tylko boje się właśnie przy 4:3:3 straty kilku bramek na Camp Nou , pomyślałem odwrotnie czyli tutaj bronić wyniku np 1:1 a na Anfield wyjść 4:3:3 i zaatakować zobaczymy co Ernest wymyśli
1
Na Liverpool wyszedłbym ustawieniem 4:4:2 zamiast Cou ,który szuka formy dołożyłbym Vidala w pomocy taki Walczak pomagałby gasić niebezpieczne kontry Liverpoolu i mógłby dać większą szansę na odzyskanie piłki po jej stracie . W ofensywie duet by zrobił swoje na drugą połowę zmienić na 4:3:3 z Dembe
1
Campeones Campeones Barca ponad wszystko Mesjasz goat
1
Człowiek widmo razem z Vermą
1
hahaha dzięki popi.... mi sie canal sport ze zwykłym haha faktycznie leci
0
na Canal plus nic nie leci
0
gdzie ten mecz bo na canal plus sport nie ma
1
Zgadzam się całkowicie , Valverde odpadnie w LM i na wakacje się z nim pożegnają
8
Wczorajsze gole nie strzelał człowiek tylko Zeus piłki nożnej =)
0
Każdy kibic Barcy będzie go bacznie obserwowac
3
wachał to co innego jak zrobić sobie z Barcelony drabinę do lepszego kontraktu
1
lecimy po kolejne trofeum z Mesjaszem i spółką
0
Ter ,semedo , pique, Umtiti Jordi, Vidal , rakitic , Arthur , dembele Suarez Messi
2
Nie z Ernestem 4:3:3 z Cou
2
PSG tym mszczeniem sie wiecej dobrego robi tak szczerze Ney odszedl przeszedl za to Cou i Dembe, Alba odzyskal pełną forme, takie interesy z szejkami mozna robic. Cou raczej chetny nie bd bo wie że PSG kocha 1/8 ale ok 300 mln albo Mbappe i niech go biorą
0
dzieki dzieki faktycznie
0
Pytanko czy ktos sie orientuje czy mecz bd transmitowany na eleven.?
0
A ja myślałem , że Malcom
0
magia tyle powiem , nawet zmiany trafiłem jak gadałem z kolegą . Uważam że te straty w srodku pola mogą byc bardzk grozne w sobotę. Na środku jednak dalbym Vidala i Artura koniecznie
0
pyk pyk pyk Pistolero pozamiatał
1
Zgadzam się , ale jednak coroczne upokarzanie ich w niektórych klasykach daje mi naprzyklad większą przyjemność niż sukces w Lm
0
Cieniaskez przybij piąteczke
0
To jest dziwna taktyka Valverde , nie chce źle wróżyć , ale powrót Lengleta do 11 będzie szybszy niż Nam się wydaje ...
0
Jakby był do dyspozycji to by grał wcześniej znając Valdka, ale źródło hiszpanskie gazety faktycznie wiarygodne...
2
Valverde po 1 nie rotuje lub robi to rzadko i jak dla mnie nie korzysta z pełnej kadry . Kontuzje kontuzjami Umtitti ledwo po poważnej kontuzji a już po boisku śmiga nie jest to dosyć mądre jak dla mnie
0
Widocznie Rakieta musi być w składzie w każdym meczu tylko po co kupowalismy Vidala to nie wiem. De Jong jako następca Rakitica
1
Dokladnie tak , a ile Boateng szans dostaje czy taki Malcom ( który bądź co bądź strzela w kluczowych momentach) bardzo malutko chłopaki grają w stosunku do Pistolero
1
Sory ale w ataku mógłby kombinować Valdek bo z taką formą Suareza 1/4 nie przejdziemy
16
Rotacji nie bedzie w ataku będzie kopiący się po czole Suarez , Messi bedzie gral od deski do deski , Rakitic w kazdym meczu bedzie dostawał co najmniej 30 minut tak to widzę.