0

Z tym Coutinho i jego złapaniem formy to troszkę na wyrost póki co gra swoje minimum wydaje mi sie

0

Spoko pomysł tylko boje się właśnie przy 4:3:3 straty kilku bramek na Camp Nou , pomyślałem odwrotnie czyli tutaj bronić wyniku np 1:1 a na Anfield wyjść 4:3:3 i zaatakować zobaczymy co Ernest wymyśli

1

Na Liverpool wyszedłbym ustawieniem 4:4:2 zamiast Cou ,który szuka formy dołożyłbym Vidala w pomocy taki Walczak pomagałby gasić niebezpieczne kontry Liverpoolu i mógłby dać większą szansę na odzyskanie piłki po jej stracie . W ofensywie duet by zrobił swoje na drugą połowę zmienić na 4:3:3 z Dembe

1

Campeones Campeones Barca ponad wszystko Mesjasz goat

1

Człowiek widmo razem z Vermą

1

hahaha dzięki popi.... mi sie canal sport ze zwykłym haha faktycznie leci

0

na Canal plus nic nie leci

0

gdzie ten mecz bo na canal plus sport nie ma

1

Zgadzam się całkowicie , Valverde odpadnie w LM i na wakacje się z nim pożegnają

8

Wczorajsze gole nie strzelał człowiek tylko Zeus piłki nożnej =)

0

Każdy kibic Barcy będzie go bacznie obserwowac

3

wachał to co innego jak zrobić sobie z Barcelony drabinę do lepszego kontraktu

1

lecimy po kolejne trofeum z Mesjaszem i spółką

0

Ter ,semedo , pique, Umtiti Jordi, Vidal , rakitic , Arthur , dembele Suarez Messi

2

Nie z Ernestem 4:3:3 z Cou

2

PSG tym mszczeniem sie wiecej dobrego robi tak szczerze Ney odszedl przeszedl za to Cou i Dembe, Alba odzyskal pełną forme, takie interesy z szejkami mozna robic. Cou raczej chetny nie bd bo wie że PSG kocha 1/8 ale ok 300 mln albo Mbappe i niech go biorą

0

dzieki dzieki faktycznie

0

Pytanko czy ktos sie orientuje czy mecz bd transmitowany na eleven.?

0

A ja myślałem , że Malcom

0

magia tyle powiem , nawet zmiany trafiłem jak gadałem z kolegą . Uważam że te straty w srodku pola mogą byc bardzk grozne w sobotę. Na środku jednak dalbym Vidala i Artura koniecznie

0

pyk pyk pyk Pistolero pozamiatał

1

Zgadzam się , ale jednak coroczne upokarzanie ich w niektórych klasykach daje mi naprzyklad większą przyjemność niż sukces w Lm

0

Cieniaskez przybij piąteczke

0

To jest dziwna taktyka Valverde , nie chce źle wróżyć , ale powrót Lengleta do 11 będzie szybszy niż Nam się wydaje ...

0

Jakby był do dyspozycji to by grał wcześniej znając Valdka, ale źródło hiszpanskie gazety faktycznie wiarygodne...

2

Valverde po 1 nie rotuje lub robi to rzadko i jak dla mnie nie korzysta z pełnej kadry . Kontuzje kontuzjami Umtitti ledwo po poważnej kontuzji a już po boisku śmiga nie jest to dosyć mądre jak dla mnie

0

Widocznie Rakieta musi być w składzie w każdym meczu tylko po co kupowalismy Vidala to nie wiem. De Jong jako następca Rakitica

1

Dokladnie tak , a ile Boateng szans dostaje czy taki Malcom ( który bądź co bądź strzela w kluczowych momentach) bardzo malutko chłopaki grają w stosunku do Pistolero

1

Sory ale w ataku mógłby kombinować Valdek bo z taką formą Suareza 1/4 nie przejdziemy

16

Rotacji nie bedzie w ataku będzie kopiący się po czole Suarez , Messi bedzie gral od deski do deski , Rakitic w kazdym meczu bedzie dostawał co najmniej 30 minut tak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?